Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Piotrkowie Trybunalskim


acidburn

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, że nie dotarłem, ale dopiero wszedłem do domu z roboty.

Jestem zdechnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na nasze miasto, to spot wypadł całkiem nieźle. Frekwencja mile mnie zaskoczyła. Koledzy z PKA80 się postarali. Było: 2 x A4, 4 x 80, 1 x A8 i jedno auto spoza klanu OOOO. Wierzę w dalszy rozwój piotrkowskich spotów. Kolejny niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: w końcu w Piotrkowie coś się dzieje, dobrze wiedzieć. kręce się nie daleko wiec będe obserwował rozwój wydarzeń i jak coś to podskocze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Szykuje się kolejny spot OOOO w Piotrkowie. Tym razem ma się rozszerzyć nawet o kolegów z PKA80 z Łodzi. Frekwencja idzie jak burza :naughty: Jak będę już znał dokładną godz. to dam znać, ale najpewniej będzie to 18-19. Fajnie, gdybyśmy pokazali, że i A4-klub potrafi prężnie działać. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: UPS... pominąłem najważniejsze - najbliższy piątek - ok. 18-19.[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 23:50_________________________________________________To już wiadomo - piątek, godz. 19:00, parking przy Lidlu. Łódź też ma się zjechać :hi: ZAPRASZAM.[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 20:46_________________________________________________Kolejny lokalny, tym razem piotrkowsko-łódzki spot za nami. Frekwencja znów miło zaskoczyła. Dzięki za przybycie.

Fotki zapożyczone z PKA80, autor: KoralB3

dsc01409h.th.jpg

dsc01416w.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się co by nas było coraz więcej. HEJ :hi:

Także obserwować temat i kto może to na następny spocik niech przybędzie. :cool1:

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się widzi, że ze względu na sezon urlopowy to ciężko będzie coś teraz zorganizować. :wallbash:

Ja na przykład wyjeżdżam 24.07 na jakieś dwa tyg. :cool1:

Jak są chętni na spocik, to pisać kiedy!!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy spot - piątek 23.07, godz. 19.00, parking Lidl.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 21:26_________________________________________________Jako że temat u organizatorów dzisiejszego spota zamilkł, nie gwarantuję, że się cokolwiek odbędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jakby co to ja jestem już na miejscu.

Gdyby co sie działo to moge podjechać.

Organizujemy coś, czy urlopy idą pełną parą??>

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

dsc01416w.th.jpg

Właścicielowi czerwonej niuńki (pierwsza z prawej) pogratulować autka, widziałem i podziwiałem na Jagiellońskiej w piątek wieczorkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaPablo - na razie u PKA80 cisza, może jeszcze się urlopują, ale monitoruję. Jak coś, dam znać.

ok pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...