Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie auto wybrać ?


Gość sector

Rekomendowane odpowiedzi

:mysli:Zastanawiam się nad drugim autem ( dokładnie dla żony) ,

warunek

używane - kilku letnie ( od 2000r) - nie bite

no i w miarę ekonomiczne bo do jazdy głównie miejskiej

pierwsza myśl to oczywiście audi A3.

Ale mam pytanko (a nawet dwa) jakie wybralibyście drugie auto do domu i dlaczego akurat takie.

tylko bez jaj z jakimś Fiatem 500 , albo

Np. Fiat Croma bo ma z 200konia - buda nie ciekawa a nawet okropna ,

wiem Golf IV dobry dla dziewczyny (już sprzedałem bo niebieskie zegary mnie raziły- maniak jestem czerwonokristych z audi, bo ja będę czasami też śmigał tym okazem)

może jakaś odmiana Jeepa -

co proponujecie ?

Oprócz merca i bmw .

Na jakie auto bylibyście skłonni wydać kase ( fani :audi:)

[br]Dopisany: 18 Październik 2008, 00:26_________________________________________________mały przebieg- mała cena - duże auto

http://moto.allegro.pl/item452992953_toyota_avensis_verso_2_0_diesel_12_2001r_okazja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A3 8L - Po lifcie :wink4: Małe , ładne ..jak kupisz w 1.9 Tdi to bedzie nawet ekonomiczne , no i damskie auto którego nie bedzie sie wstydziła przed koleżankami :decayed:

Jak bedzie jej mało pod pedałem to zaczipujesz :D

A2 - typowo damskie ..ale małe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No propozycja też typowo miejska rav4

zdecydownie miejska (bo na pewno nie terenowa) propozycja dla kobiety. najlepiej jak znajdziesz krotka wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie A3 1.9 TDI -ładne i ekonomiczne no i Audi .....ewentualnie Toyota Yaris bardzo solidne i bezawaryjne dla kobity w sam raz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie A3 1.9 TDI -ładne i ekonomiczne no i Audi .....ewentualnie Toyota Yaris bardzo solidne i bezawaryjne dla kobity w sam raz :naughty:

yarisa lepiej nie bo straszny popyt jest na niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ile to auto?

wątpie, żeby benzynowy automat w RAV 4 był ekonomiczny :mysli::)

proponuje A3, A2 tdi lub ibiza tdi, żona ma taki wersja 110 KM sport, z fotelami sportowymi, zawieszeniem obniżonym i b. chwali, czerwone zegary też są :) fajnie jeżdzi czasami upalam i zaskoczyć innych rajdowców na światłach mozna :>

następny chce A2 tdi :tongue4:

jak większa kasa do wydani to...wiem, wiem, mało nie być ale..BMW :tongue4: 120d 163KM z automatem, jeżdziłem- -wrażenia za***iste :good:, na miasto zupełnie wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie, żeby benzynowy automat w RAV 4 był ekonomiczny

zawsze moze byc w dieslu

http://moto.allegro.pl/item461644097_toyota_rav_4_d4d_rok_2001_polecam.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A2,Lupo.Ibiza,Micra a jak większe to Octavia.Wiem,wiem,ze oprócz Micry to wszystko z rodziny ale inne mnie za bardzo nie interesują a takie też dla kobiety w sam raz.Te pierwsze 2 najekonomiczniejsze a jak ty chcesz też pojeździć to kupujcie tą Octawię albo jeszcze Fabię. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi (propozycje) - nad Ibizą się wlaśnie zastanawiałem - ale nad 3 drzwiową , bo 5-cio coś niewygląda za ciekawie.

ale gdzie kupić - aby nieprzepłacić -

Znajomy opowiadał niedawno (mieszka i pracuje w Dani ) ,że podobno mają tam jakieś licytacje aut w magazynach i można tanio kupić super fury .

Sam przyjechał oplem Vectra(z dobrym wypasem) z 2001r. za 9tyś/zł - bo akurat nikt nielicytował.

SŁYSZAL KTOŚ O AUTACH W DANII ????

link

http://www.dba.dk/asp/soegning/detail.asp?annonceid=56918792

a-4 za 11.760,0zł po przeliczeniu (1zł x ,049) bez rewelacji z takim przebiegiem [ hihih ale prawdziwym ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być ekonomiczny to: A3 w TDI.

Inne samochody też fajne, ale Audi to Audi - chyba nie trzeba mówić.

Ja osobiście ciułam teraz kase na RAV4 D4D dla żonki.

Wysoki, więc wszystko widać. Nie za duży i napęd na 4 kółka - będzie służył także jako samochód rodzinny, czyli w dalsze podróże, bo następny mój zakup to S4 lub S6, więc mało ekonomicznie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki za radę martin a4 , :hi:

kupie Audi TT i mi żonę ukradną razem z autem - lepiej nie !!

Najgorsza to by była strata TT :polew:

Joke, of course :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a3 to moze nie bo tego pelno ... co powiesz na bmw 118d albo 120d ... swietny samochod , marka rowniez . Fakt ze to nie Audi ale... tez niemieckie tez solidne - moze nawet bardziej i ...cholernie sportowe, sam bys przy okazji skorzystal (po co dwa te same konie w jednej stajni , tak przynajmniej pojezdzisz czyms innym nieraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMART

ogólnie nie przypadł mi do gustu i mam wrażenie, że się wywróci podczas ruszania :polew:

ale kopyto ma, jest typowo damski, zmieści się wszędzie bo jest mały, mało pali bo jest lekki

i najważniejsze - tani w eksploatacji, bo ma mały bagażnik i nie zmieści się dużo zakupów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...