Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Nie działa podgrzewanie lusterek


kula2208

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie. Działało mi kiedyś podgrzewanie lusterek , po jakims czasie w jednej macie przepaliła sie scieżka i próbowałem ją zmostkować. Po zmostkowaniu i podłączeniu maty i właczeniu podgrzewania coś strzeliło przy tej macie i przestało mi działać podgrzewanie obydwu lusterek (brak napięcia) a podgrzewanie tylnej szyby działa. sprawdzałem bezpiecznik 26 i jest wporządku, a na guziku od podgrzewania pali się ten żółty trójkącik. co to może być?? pomocy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz ori podgrzewane lusterka to powinny działać po włączeniu zapłonu a nie od szyby, w "starego" typu lusterkach sa termostaty które załączają je przy określonej temp zew, maty zapewne masz przepalone, a zwłaszcza ta która reanimowałeś, jeżeli miałeś tak jak piszesz ze ogrzewanie włączało ci się z tylna szyba to musiały być grzane lustra dołożone, może być gdzieś dołożony bezpiecznik miedzy włącznikiem od tylnej szyby a lustrami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Sprawdź bezpiecznik nr. 9 W instrukcji nie jest nawet opisany. Po włożeniu bezpiecznika 10A lusterka zaczęły grzać zaraz po włączeniu zapłonu. Kiedy przestaną grzać i kiedy się włączają dopiero się dowiem bo dzisiaj to znalazłem. Podobno są jakieś czujniki temp. w lusterkach. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sory ze sie podczepiam pod temat ale i mnie intersuje jak sie owe lusterka załacza??bo nie mam pojecia :hi:pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Zima się zbliża więc powracam z tematem. problemu nadal nie rozwiązałem, ale zauważyłem że ogrzewanie tylnej szyby bardzo słabo mi działa. po 20 minutach grzania ledwie wąskie paseczki na szybie są suche. czy to może mieć związek z tymi lusterkami? czy może wina leży po stronie przekaźnika (jeśli wogle jest taki do sterowania ogrzewaniem tylnej szyby). proszę o pomoc. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...