Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tanie wahacze polecacie ?


Pawel8

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, k232 napisał:

To dlaczego wsadziłeś Febi jak MS masz sprawdzone?

Febiego tylko końcówki drążka kierowniczego, a końcówki od MS sprawdzone - padają częściej niż reszta :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś aktualności odnośnie SKV ? Widzę sporo złych opinii o MasterSporcie a z SKV ludzie są względnie zadowoleni, ale nie widać za bardzo opinii po większych przebiegach. Czy nadal nie spadli z jakością jak MasterSport ?

Jakieś info czy wytrzyma to z 40-50k km ? Chociaż 20-30k. Rocznie robię coś około 40k, ale chciałem porobić kilka rzeczy w aucie jak N75, poduchę skrzyni i kilka pierdoł z ASO, zapodać konkretną oponę na zimę i w końcu felgę na lato więc budżet jest ograniczony trochę i nie chce się pchać w Lema, mógłbym kupić za 2-3 miesiące, ale mam tak wyrąbane wahacze(głównie dolne), że muszę kupić coś na już. Jak widzę po stosunku cena jakość to chyba nie warto dokładać do Mooga czy RTSa. Montażem zająłby się znajomy mechanik z pojęciem, rozliczamy się głównie w piwach, bo serwisuję mu wszelaką elektronikę i mimo, że jest wolny i flegmatyczny to zawsze robi dokładnie :)

Miałbym jeszcze opcję kupić jakieś oryginalne TRW, Lemy używki za ok. 400 zł, kolega sprowadza sporo C5, C6, B6, B7 to coś "ciasnego" mógłby wygrzebać, ale nie wiem co sądzić na temat używek. Kolega wstawił za ok. 900zł Rouville, pomimo małych przelotów poprzedni zestaw tej firmy mało nie wpędził go na drzewo, prawdopodobnie wyskoczył mu sworzeń.

Zawias 1BE, amory oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cennik na stronie aktualny to u Wandeja rts za 799zł. Chyba nie tak dużo.

Edytowane przez mszark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, dr4gonix napisał:

Panowie jakieś aktualności odnośnie SKV ? Widzę sporo złych opinii o MasterSporcie a z SKV ludzie są względnie zadowoleni, ale nie widać za bardzo opinii po większych przebiegach. Czy nadal nie spadli z jakością jak MasterSport ?

Jakieś info czy wytrzyma to z 40-50k km ? Chociaż 20-30k. Rocznie robię coś około 40k, ale chciałem porobić kilka rzeczy w aucie jak N75, poduchę skrzyni i kilka pierdoł z ASO, zapodać konkretną oponę na zimę i w końcu felgę na lato więc budżet jest ograniczony trochę i nie chce się pchać w Lema, mógłbym kupić za 2-3 miesiące, ale mam tak wyrąbane wahacze(głównie dolne), że muszę kupić coś na już. Jak widzę po stosunku cena jakość to chyba nie warto dokładać do Mooga czy RTSa. Montażem zająłby się znajomy mechanik z pojęciem, rozliczamy się głównie w piwach, bo serwisuję mu wszelaką elektronikę i mimo, że jest wolny i flegmatyczny to zawsze robi dokładnie :)

Miałbym jeszcze opcję kupić jakieś oryginalne TRW, Lemy używki za ok. 400 zł, kolega sprowadza sporo C5, C6, B6, B7 to coś "ciasnego" mógłby wygrzebać, ale nie wiem co sądzić na temat używek. Kolega wstawił za ok. 900zł Rouville, pomimo małych przelotów poprzedni zestaw tej firmy mało nie wpędził go na drzewo, prawdopodobnie wyskoczył mu sworzeń.

Zawias 1BE, amory oryginał.

Jak Cię stać na RTS to bierz to i się nie zastanawiaj.

Spróbować możesz SKV ale c**j wie kto siedzi po drugiej stronie ekranu i jak to wszystko wygląda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k232 napisał:

Jak Cię stać na RTS to bierz to i się nie zastanawiaj.

Spróbować możesz SKV ale c**j wie kto siedzi po drugiej stronie ekranu i jak to wszystko wygląda..

Zachęcam do kupna naszego zawieszenia - zwróćcie uwagę ile osób je kupuje ,

http://allegro.pl/wahacze-kpl-audi-a4-a6-vw-passat-b5-skv-germany-i6383543595.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTEwNzI0NzEAMTY4NDk1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=b8249a48-e0d1-45c3-bd2f-60376f71fb75

Jest to sprzedaż z ostatnich 30dni, utrzymuje się ona od ponad roku.

Gdyby było coś z nimi nie tak, ludzie by już dawno pognali nas z forum albo wystawili odpowiedni komentarz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi tulejami ? Dalej się tak wysuwają czy jeszcze się tego nie pozbyliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz dawno "było minęło" reklamacje ktore się trafiają pochodzą od osób które kupiły towar na początku roku.  Tak jak pisaliśmy szedł towar na  hurtownie, z hurtowni na sklepy i to przez to na rynku dłuugo jeszcze się to pojawiało.  Ludzie też często jak zobaczyli na forum, że wymieniamy "od ręki" to zgłaszali się tutaj, by zaoszczedzić sobie czekania na rozpatrzenie reklamacji u sprzedawcy u którego zakupili wahacz. Woleli tutaj napisać a my wymienialiśmy "od ręki".

Obecnie z pełną odpowiedzialnością piszę, że nie ma problemu tulei w prawym bananie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr4gonix, nie wiem jak z wytrzymałością innych producentów ale na SKV mam już 33 tys zrobione i wszystko w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że budżet pozwoli mi postawić ma RTS od dzika, zestaw wandeja jest trochę tańszy, ale jak dobrze widzę nie ma w nim łączników, jestem zadowolony z poprzednich zakupów u niego, ale u matuli w b6 pewnie przetestuję SKV jak to się sprawuje itp. z racji mniejszych przebiegów jak już jej auto będzie na chodzie.

Oczywiście po większych przebiegach zdam relację.

 

Robię trochę kilometrów, nie najgorsze drogi, ale w pobliskim mieście jest sporo dróg pamiętających PRL i czasami odwiedzam stolicę, bo tam mam biuro firmy więc na pewno dorzucę swoje 3 grosze za jakiś czas:-)

 

Dotychczas dziękuję za rzeczowe wypowiedzi, bo koledze intercars wcisnął ponownie rouville i jak będę jeździł dłużej od niego z większymi przebiegami to się dowie, że warto czasami studiować doświadczenia innych:-)

 

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wrzuciłem do swojej niuni rtsy o dzika. Wszystko sztywno jak na te pierwsze 200km :D Skręcane na opuszczonym, zbieżność i geo ustawiona poprawnie więc czas pokaże co z jakością tego typu wahaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, dr4gonix napisał:

Wygląda na to, że budżet pozwoli mi postawić ma RTS od dzika, zestaw wandeja jest trochę tańszy, ale jak dobrze widzę nie ma w nim łączników, jestem zadowolony z poprzednich zakupów u niego, ale u matuli w b6 pewnie przetestuję SKV jak to się sprawuje itp. z racji mniejszych przebiegów jak już jej auto będzie na chodzie.

Oczywiście po większych przebiegach zdam relację.

 

Robię trochę kilometrów, nie najgorsze drogi, ale w pobliskim mieście jest sporo dróg pamiętających PRL i czasami odwiedzam stolicę, bo tam mam biuro firmy więc na pewno dorzucę swoje 3 grosze za jakiś czas:-)

 

Dotychczas dziękuję za rzeczowe wypowiedzi, bo koledze intercars wcisnął ponownie rouville i jak będę jeździł dłużej od niego z większymi przebiegami to się dowie, że warto czasami studiować doświadczenia innych:-)

 

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Ma łączniki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, piciuok napisał:

Ja ostatnio wrzuciłem do swojej niuni rtsy o dzika. Wszystko sztywno jak na te pierwsze 200km :D Skręcane na opuszczonym, zbieżność i geo ustawiona poprawnie więc czas pokaże co z jakością tego typu wahaczy.

będzie miód :) RTSa mamy sprawdzonego już od lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzik i wandej maja w cenie jakoś 800-900 z przesyłką za komplet.
Ja założyłem w zeszłym tygodniu i póki co jestem mega zadowolony, ładnie się prowadzi, nic nie hałasuje, z prawej mi tak waliły, że bałem się hamować ^_^

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz pw do nich, dzik ma sklep pro-choice.pl a wandej auto unia:-)

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zgubił sworzeń z zestawu rouville, dobrze, że jechał powoli, bo mogło się źle skończyć, założył drugi raz to samo co moim zdaniem było błędem, a nie wiem czy 50 tysięcy zrobił na tym zawieszeniu.

Brałbym rts a jak z najniższej pólki to skv. Póki co jestem mega zadowolony ciszą i trzymaniem w wirażach:-)

 

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wojtass2828 napisał:

A o ruville ktos sie wypowie ? Warto w to inwestować?

obojętnie co kupisz oprócz lemfordera to wielka loteria i wielkie g...

do 600zł bierz mastersporta

do 1000zł RTS

powyżej 1000zł tylko lemforder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...