Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tanie wahacze polecacie ?


Pawel8

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie wahacze audi a4 b5

Proszę o opinie czy warto kupić zestaw wahaczy do 500 zł czy lepiej jeszcze po oszczędzać i kupić febi około 1000zł, Jednakże wole za 500 zł

Do 500zł

Master Sport

Kraft

Kamoka

Hart

Maxgear

Skv Germany

Proszę o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych wszystkich to MS, jednak osobiście brałbym teraz RTS za troszkę więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem komplet wahaczy MS . niby 80 tyś gwarancji na nie. ale nawet jak wytrzymaja 30 tyś to dla mnie jakieś 3-4 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS - całkiem dobre.

Febi, Delphi też stykną.

O górnej półce nie piszę bo to dużo większa kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie wahacze Kraft ? bardzo dużo osób je kupuje

Edytowane przez Pawel8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jeżdżę na maxgaer i nie narzekam chwale sobie je,cena adekwatna do produktu i dość wytrzymałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz dlaczego najwiecej na allegro sprzedaja KRAFT?? bo sa najtańsze 420zł. a za MS trzeba dać 530zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile temat aktualny ale pozwolę sobie wypowiedzieć się w tym wątku.

Pracuję w średniej wielkości hurtowni motoryzacyjnej w kraju, jak pewnie się domyślacie dostawcy części atakują nas różnymi ofertami, praktycznie wszystkimi markami handlowaliśmy lub handlujemy, pozwólcie podzielić się moją opinią:

Master Sport - dobre wahacze - cena spoko nieco więcej niż 1% reklamacji w trakcie okresu gwarancji numer dwa na mojej liście.

Kraft -jedyne co to tanie - razem z hartem mogą podać sobie ręce - wzięte 20 kompletów - 3 wróciły w ciągu 4 miesięcy współczynika reklamacji nie będe podawal ze względu na to, że szybko się z nich wycofaliśmy i nie byłby on miarodajny gdy napisałbym 15%.

Kamoka -mocno ostatnio obniżyli ceny, ale to głównie ze względu na to, że inne mniej znane marki okazały się lepsze od nich, tanie wahacze - współczynnik reklamacji ok 4 do 5%

Hart - może ścigać się z kraftem o to który gorszy.

Maxgear - McGyver jak to Mcgyver pierw cena później jakość, osobiście nie polecam, po przygodzie Hartem i Kraftem wzieliśmy 5 kompletów, jeden wrócił i daliśmy sobie spokój

Skv Germany - tu ciekawe zaskoczenie, kompletnie nie znana marka, sprzedaliśmy tego w ciągu 19 miesięcy ponad 700 kompletów, jakkolwiek brzmi to mało wiarygodnie nie wróciła żadna sztuka. Zdecydowanie numer 1 na liście wymienionej powyżej.

Nie chce być posądzony o kryptoreklamę i posądzony że skoro tym handlujemy to właśnie to zachwalamy, dlatego jeśli ktoś chce kupić niech wejdzie sobie na allegro i wybierze najtańszy zestaw jaki znajdzie SKV Germany.

Edytowane przez rachmistrz
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jesli chodzi o lemforder, wiem to najdrozsza propozycja ale jak ze stosunkiem jakosci do ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wdałem się w wątek pozwolę go kontynuować.

Lemforder nie oferuje (przynajmniej nam hurtownikom zestawów wahaczy - tylko poszczególne elementy), nie spotkałem się też jeszcze z oryginalnym zestawem.

To że na allegro je kupić można -no cóż - sami sobie odpowiedzcie jak to możliwe - w Chinach czy na Tajwanie nadrukują wszystko co potrzeba.

Identyczna sytuacja była kiedyś z końcówkami drążków do fiata gdy pewna firma złożyła nam ofertę na "oryginalne" końcówki do Ducato (też Lemfordera) tyle, że...wówczas lemforder jeszcze ich nie miał w ofercie.....

Ja z mojego doświadczenie polecam SKV Germany, nie są złe też Master Sporty (jednak droższe i wcale nie lepsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki, przynajmniej teraz wiem ze nie zawsze to co najdrozsze to najlepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie zakłądałem komplet febi, ale nie będe polecał bo mało przejechałem póki co, ale czytałem na prawdę sporo na ten temat , jeśli chcesz tańsze cenowo to MS zdecydowanie tutaj góruje w rankingach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz na mój temat

Wybrałem wahacze MAXIS , ponieważ okazało ze kolega pracuje w sklepie z częściami. I powiedział ze tak naprawdę to wszystko jest chińskie wiec nie warto płacić, 1000 bo i tak raczej są to nieoryginalne. Prawdziwe porządne wahacze kosztuja 1500 zł. A Maxis kosztował niby 660 zł, ale po zniżkach zapłaciłem 446 zł wiec nie było, co się zastanawiać, za wszystkie wahacze i końcówki dróżka kierownicy

Edytowane przez Pawel8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje auto i Twoje bezpieczeństwo. Ja bym czegoś takiego nie założył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś jak zrobiłeś .Spisz licznik i zobaczysz ile na nich zrobisz km. Dane , dobre czy złe przydadzą się dla potomnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak wszystkie sa chinskie ale po co chinczycy na Master Sportach wybijają na wahaczach GERMANY????

Np. u mnie jak kupiłem Ms to na kazdym wahaczu był napis ms ,nr tego i germany.

to co chiny dla niemców reklamę robią czy jak???

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak wszystkie sa chinskie ale po co chinczycy na Master Sportach wybijają na wahaczach GERMANY????

Np. u mnie jak kupiłem Ms to na kazdym wahaczu był napis ms ,nr tego i germany.

to co chiny dla niemców reklamę robią czy jak???

Nie wiem dokładnie ale w jakim kraju pakują ta rzecz taki dostaje kod kreskowy.

Żeby był to jakiś zwykły sprzedawca to bym raczej nie uwierzył ,ale skoro tak mówił mi znajomy a do tego wcześniej byłem w tym samym sklepie i był inny sprzedawca a nie wiedział o mojej znajomości a mówił bardzo podobnie to coś musi w tym być. Do tego jest to bardzo znany sklep z częściami, gdzie w każdym mieście mamy jego filie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...