Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tanie wahacze polecacie ?


Pawel8

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30.04.2015 o 19:39, rachmistrz napisał:

Skv Germany - tu ciekawe zaskoczenie, kompletnie nie znana marka, sprzedaliśmy tego w ciągu 19 miesięcy ponad 700 kompletów, jakkolwiek brzmi to mało wiarygodnie nie wróciła żadna sztuka. Zdecydowanie numer 1 na liście wymienionej powyżej.

To jest jedna wielka ściema.. a wypowiedź tego pana odkopana z 2015 roku tylko mnie utwierdza w tym, że sie skumali, mają układ i jako jedyni/nieliczni bronia skv... wszystko dosłownie ocieka kryptoreklamą.

Tak.. tak, teorie spiskowe, macierewicz, smoleńsk i inne cuda. Gadajcie zdrów ja swoje wiem a ciemnocie wpychajcie dalej feler w ładnym opakowaniu. 

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Dejvu napisał:

3 miesiące temu zamówiłem sobie komplecik wahaczy SKV.  Paczuszkę miałem jakieś 2 dni później.
Zawias wymieniałem sam w garażu, bez kanału, zwykły podnośnik i dawaj.  Do tej pory machnąłem już jakieś 25k - 30k km i wszystko sprawuje się świetnie. Jeżdżę po drogach różnego typu, zaczynając od zwykłych polnych, przez dzurawce, gdzie na asfalcie przeważają nieudolne łaty, lub pochowane / wystające studzienki kanalizacyjne, na autostradach kończąc. 

Osobiście, z czystym sercem polecam wahacze firmy SKV. Porównując cenę do jakości to na prawdę idealna alternatywa dla oryginału.

Jeszcze tak nawiasem. Kolega, miał niemiłą niespodziankę po wymianie wahaczy na TRW. Zrobił jakieś 500-600 km i jeden z wahaczy się złamał i autko mało co nie dachowało.

Dziękujemy za zakup naszego produktu i zachęcamy do wypowiadania się na temat dalszej eksploatacji naszego zawieszenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej sie tego nazwać nie da jak : IDIOCI, serio, muszę tu Was urazić bo inaczej nie idzie. Czysty polak, ja czegoś nie potrafię, to inni muszą oszukiwać że im się udaje.

Serio myślicie, że w 3 miesiące nabicie 30k to jakiś rekord świata? Z kuzynem RAZ pojechałem na Niemcy, trasa zawiła co prawda, ale w 3 dni zrobiliśmy 5k km, 3 DNI, nie wiecie jak on jeździ, gdzie on jeździ, ale już wypisujecie że to ściema - wiecie lepiej od niego samego.

 

Najlepsze jest to, że najwięcej negatywnych opinii idzie od osób, które na oczy tego zawiasa nie widziały, a co dopiero o jego testowaniu, a wypowiadają się jakby tym od urodzenia jeździli.

Darujcie se, bo już takim gadaniem i opluwaniem czyichś opini sami siebie opluwacie swoją tępotą, myślałem że taki cyrk spotkam tylko w sejmie, a tu proszę - daleko szukać nie trzeba.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Langista napisał:

se

Se to możesz dać spokój, my możemy " sobie " darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

images?q=tbn:ANd9GcS9k9BH4Yf-SKsqYjnzzii

Przegrałem, przyznam się, zniżyliście mnie do swojego poziomu i pokonaliście doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tu taka zaangażowana dyskusja to chciałbym coś z innej beczki dotyczące " Regeneracji wahaczy" A4 B5 w bydgoszczy gdzie prowadzą taką usługę bym mógł zregenerować swoje wahacze gdyż piszczy mi jak jeżdżę i skręcam . Dziękuje ślicznie z góry . Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś chociaż te wahacze w jakim są stanie? Najlepiej jakaś mała brecha, czy też gruby śrubokręt i czy są luzy na tulejach, bo a żaden inny sposób nie zregenerujesz zawieszenia jak przez wprasowanie nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, uszol napisał:

 

Tak.. tak, teorie spiskowe, macierewicz, smoleńsk i inne cuda. Gadajcie zdrów ja swoje wiem a ciemnocie wpychajcie dalej feler w ładnym opakowaniu. 

Nie martw się mędycyna potrafi leczyć takie przypadki, tylko niekiedy kończą się izolacją od społeczeństwa.

Ps. Podtrzymuje swoje słowa i  polecam w 100% SKV gdyż stosunek jakości do ceny zdecydowanie jest najkorzystniejszy.

Zawartość dodana 9 minutes later
23 godziny temu, Langista napisał:

 

Najlepsze jest to, że najwięcej negatywnych opinii idzie od osób, które na oczy tego zawiasa nie widziały, a co dopiero o jego testowaniu, a wypowiadają się jakby tym od urodzenia jeździli.

Darujcie se, bo już takim gadaniem i opluwaniem czyichś opini sami siebie opluwacie swoją tępotą, myślałem że taki cyrk spotkam tylko w sejmie, a tu proszę - daleko szukać nie trzeba.

Nic dodać nic ująć, ewidentnie żal im poślady spina hahah

Uszol tu masz porównanie azure gdzie stwierdził, że SKV i Delphi to to samo. Możesz pluć na obie marki przez co zapewne będziesz mógł szybciej ulżyć swoim fetyszom.

Zawartość dodana 16 minutes later

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj pany, a jeździjta sobie na czym chceta i dajcie sobie spokój :) Twoje auto - Twoja d*pa. wozisz się na czym chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że SKV nie robi tarcz i klocków bo jeszcze DEV by je zaczął montować:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wyzyk83 mam do Ciebie małą prośbę, jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat naszej firmy i oferowanych przez nas produktów  to daruj proszę sobie komentarze które nic nie wnoszą.  Non stop do nas pijesz nie wiadomo z jakiego powodu.

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę... Pytacie jakie TANIE wahacze polecamy.  Wypowiesz się, jest źle. Nie wypowiesz się, to też. Niestety mieszkam w takiej okolicy, że jadąc przez "miasto" ciężko jest ominąć studzienkę która jest umiejscowiona w tak idealnym miejscu bez zjeżdżania na przeciwny pas, albo na chodnik. Czasem też przypada mi się przebijać ze znajomym 5 km po jakichś polnych drogach "bo to dobry skrót, zaufaj mi". Jeżeli stać Cię na LMO, to bez zastanowienia ładuj LMO, w końcu to właśnie pakowali przy produkcji. Ale nie każdy może sobie pozwolić na wydatek rzędu 2000zł. Mechanik, z którym dobrze się znam sam wozi się C5 i pakuje do siebie MS, chociaż spokojnie mógłby sobie pozwolić na LMO. Po tym jak kupiłem moją A4 górny przedni wahacz rozwalił się po kilku miesiącach. Mechanik, który w tym akurat czasie mógł mi na szybko wymienić zawias zamówił mi komplet MAXGEAR za, UWAGA: 760zł (JA PIE****). Rozpadły się zanim przejechałem 20k km... Zanim zamówiłem te z SKV, przemyślałem sobie wszystko i powiedziałem sobie, że skoro nieoryginalne wahacze mają mi się rozpaść po kilku miesiącach to po cholerę mam za nie płacić prawie 1/3 ceny oryginału. Poza tym, ten zestaw od SKV został zamontowany na próbę i bardzo miło mnie zaskoczył. 

Widzę, że i na tym forum atmosfera się psuje. Człowiek wypowie się pierwszy raz i od razu ktoś na niego najeżdża bo wybrał tańszy zamiennik a nie oryginał.  Ludzie, zastanówcie się o co wam chodzi. Forum powinno nas łączyć a nie dzielić. Czy to ważne czy masz wahacze MS, SKV, MAXGEAR, czy LMO? To tak jakbym zj***ł kolege, że u niego w A4 są lampy Valeo a nie BOSH...

 

(cholerna mała klawiatura)

Edytowane przez Dejvu
Literówki i błąd w zdaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się idiotami co wszystko będą błotem okładać co im się nie podoba nawet wcześniej tego nie próbując. Szkoda nerwów i czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dejvu napisał:

Człowiek wypowie się pierwszy raz i od razu ktoś na niego najeżdża bo wybrał tańszy zamiennik a nie oryginał.  Ludzie, zastanówcie się o co wam chodzi. Forum powinno nas łączyć a nie dzielić.

Dokładnie jak napisałeś, ideą forum powinno być jednoczenie danej społeczności, dzielenie się uwagami. Tu natomiast kliku użytkowników pod każdą pozytywną opinią napisaną na temat naszego produktu z miejsca zaczyna tworzyć off topic robiąc dziecinne uwagi. Tak jak napisał Langista po prostu ignoruj ich, mają jakiś swój cel i wdając się z nimi w pyskówkę pomagasz im go zrealizować. 

W ich ocenie największą Twoją "wadą" jest, że masz zaledwie 2 posty. Panuje wśród for takie dziwne przekonanie, że im więcej ktoś ma postów tym jego wypowiedź jest więcej warta. Tak więc pierw musiałbyś napisać z 300 postów zupełnie nie na temat, następnie wypowiedzieć się o wahaczach SKV i wtedy byłoby ok. Oni mają po kilkaset postów, nigdy wahaczy SKV nie widzieli ale wypowiadają się jakby na nich już kolejne auto eksploatowali.

Jednocześnie chciałem podziękować za zakup naszego produktu i podzielenie się opinią. Cieszy nas, że zawieszenie spełniło Twoje oczekiwania i że jesteś z niego zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niecałe 16 tys przejechane na zawieszeniu KAMOKA i tu taki krzak ( auto normalnie eksploatowane ) 

https://drive.google.com/file/d/0B4Jh3cYxvBbBOUVMenphVTR4V1U/view

https://drive.google.com/file/d/0B4Jh3cYxvBbBSzItNXFzVWFZZ2s/view

https://drive.google.com/file/d/0B4Jh3cYxvBbBdmdieV93eUEwdUU/view

 

 

 

Dużo szczęścia i strachu!! Stanowczo odradzam tego producenta sworzeń wahacza prostego podczas jazdy  po prostu pękł. Wahacz wbił się w przegub momentalnie unieruchamiając auto. Szczęście w nieszczęściu że prędkość była niska (droga dojazdowa do domu) strach pomyśleć jak by się to skończyło na drodze przy większej prędkości.  Wiadomo nie są to wahacze  górnej półki ale bez przesady.  Auto stoi i teraz pytanie do was co można włożyć w rozsądnej cenie do auta zastanawiam się nad SKV i MS mam ograniczony budżet auto też nie jest warte miliony więc pytanie do was. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się Kamoka posypała, chłopie na kolanach do częstochowy podziękować, że się nic nikomu nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz rts jak nie masz na lmo no chyba ze naprawde cienko z sianem to zdecydowal bym sie na ms 


3 x MS w B5 na glebie w mojej ekipie.
U mnie na 17" a potem na 18" wytrzymały ponad 40 tys. km z czego wymieniłem komplet bo coś pukało a dla samych bananów to wolałem dołożyć do całości.

Teraz od 2 lat tez mam MS i trzymają się blisko ziemi :kox: i zapewne kupił bym jeszcze raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...