Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CK-PROJECT Mechanik Wrocław


emay

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Polecam zakład CK-Project Kamila Czermińskiego.

Tel do niego 500502404

Ma bardzo dobre ceny oraz upusty w Intercars. Daje gwarancję napraw.

Można się powołać na niebieskie S4 :)

 

Nowa siedziba firmy :

INFORMUJEMY iż od 1.01.2017 posiadamy nowa siedzibę warsztatu - ul. BARDZKA 30, 50-517 Wrocław. Wjazd od ul. Laskowej.

Edytowane przez emay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale najlepiej zadzwonić do Kamila i zapytać się o szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ze swoja B7 BRD , lekko falują obroty , trochę dymi na siwo, podejrzewam coś z dpf-em, Czy ten warsztat ogarnie mi ten temat o którym napisałem, polecacie ten warsztat? pozdro i z góry dzięki za opinie o nim

Mam tez do wymiany kpl rozrzad + oleje płyny filtry oraz imbus pompy oleju i zamierzam też tan to wszystko zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, a jak okazało by sie ,że ich terminy sa odległe to wg was jaki jeszcze warsztat z Wrocławia lub okolic polecacie. Nie chodzi mi tutaj tylko o wymiane rozrządu / imbusa pompy ect..ale tak jak wczesniej pisałem szukam kogos kto ogarnie temat jw. w poście - lekko przykopci na siwo jak jest zimny, delikatnie falują mi obroty i przy tym dochodzi nierówna praca motoru, wystrzegam sie warsztatów które na dzień dobry chca brac sie za spr pompek i wymiane turbo!!!!. Bo to jest u mnie oki.


Panowie, polecam Auto Setup Wrocław. Jakby ktoś szukał dobrego mechanika z wro to szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja chyba znam Kamila, tak mi się wydaje o ile pracował wcześniej w korpo z branży automotive.

Muszę zadzwonić i się dopytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/19/2015 o 22:13, dżejki napisał:

Sprawdzałem warsztat. Pełna profeska, zero ściemy, czy partactwa. Polecam!

Z tym "zero ściemy" bym nie przesadzał. Zadzwoniłem do Kamila żeby umówić się na wymianę oleju. Podał mi cenę za wymianę 60zl. Poprosiłem żeby również policzył filtr i 2 x 5l oleju (na wymianę i później na dolewki). Poprosił o przesłanie VINu. W odpowiedzi dostałem wiadomość:

[23.05.2017 11:37] "w sumie 460zl tylko dam ci znac czy dzis czy jutro"

odpisałem

[23.05.2017 12:11] "Ok, ile wychodzi za 5l banieczkę?"

I na tym kontakt się urwał... mam nadzieję, że nie dlatego że poprosiłem o cenę oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik to nie sklep z częściami do auta. Jesteś na forum to sobie napisz zapytanie do dzika czy kogoś kto prowadzi ofertę na forum. Mechanik nie ma czasu na zapytania cenowe o części. A wogole co to za pisanie SMS? Masz konkrety to dzwon. Nikt nie ma czasu pisać sobie wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2017 o 12:02, emay napisał:

Mechanik to nie sklep z częściami do auta. Jesteś na forum to sobie napisz zapytanie do dzika czy kogoś kto prowadzi ofertę na forum. Mechanik nie ma czasu na zapytania cenowe o części. A wogole co to za pisanie SMS? Masz konkrety to dzwon. Nikt nie ma czasu pisać sobie wiadomości.

Przed wykonaniem usługi zawsze muszę wiedzieć za co i ile się płaci i nie ma znaczenia czy jest to mechanik czy dentysta czy hydraulik.

Jak nie ma czasu na zapytania cenowe o części, to niech nie sprzedaje tylko prosi o przywiezienie swoich.

Zostałem poproszony o przesłanie VINu sms-em i odpowiedź dostałem SMSem. Zapytaj Kamila dlaczego nie oddzwonił tylko napisał wiadomość.

Niech każdy po przeczytaniu tego wątku odpowie sobie czy warto jechać do gościa, który się obraził z powodu pytania o cenę.

Edytowane przez jrusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On się nie obraźa o takie pierduty. Po prostu nie ma czasu na odpisywanie po ile banka oleju, a po ile dwie, a może motul a może millers. Postaw się na jego miejscu to zobaczysz, że na takie rzeczy najwięcej się traci czasu. 

 

Głowa do góry zadzwoń do RSserwis albo VAG serwis. Tam pan/pani na informacji Ci powiedzą ile części kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2017 o 16:05, jrusi napisał:

Przed wykonaniem usługi zawsze muszę wiedzieć za co i ile się płaci i nie ma znaczenia czy jest to mechanik czy dentysta czy hydraulik.

Jak nie ma czasu na zapytania cenowe o części, to niech nie sprzedaje tylko prosi o przywiezienie swoich.

Zostałem poproszony o przesłanie VINu sms-em i odpowiedź dostałem SMSem. Zapytaj Kamila dlaczego nie oddzwonił tylko napisał wiadomość.

Niech każdy po przeczytaniu tego wątku odpowie sobie czy warto jechać do gościa, który się obraził z powodu pytania o cenę.

Drogi przyszły niedoszły kliencie, 

na wstępie proponuję trochę zmienić swoje gimbusowe nastawienie w stylu "tu i teraz bo mi się należy...a jak nieeeee to napisze na forum" .

W rozmowie telefonicznej uzgodniliśmy wszelkie szczegóły dotyczące wymiany oleju w Twoim pojeździe. Otrzymałeś info jakiej marki części będą użyte filtr oleju (KNECHT), olej (Valvoline VR1) 1. bańka 5-cio litrowa na wymianę, oraz 2. bańka 5-cio litrowa na dolewki oraz koszt wymiany (60zł) a także kpl. cenę wykonania usługi z częściami (460zł) . Generalnie w szkole powszechnej były podstawowe zagadnienia matematyki takie jak dodawanie, odejmowanie, mnożenie czy dzielenie, więc może czas najwyższy sobie odświeżyć wiedzę z tego zakresu.

Skoro już rozpocząłeś dyskusje na forum to naświetlając Twój problem, skoro koszt całkowitej usługi 460 zł pomniejszymy o 60 zł robocizny zostaje 400 zł na części.  Tak więc cena pomniejszona o koszt filtra (powiedzmy 20-30 zł) podzielona na 2 da Ci cenę jednej BANIECZKI 5l. 

Jak ktoś wyżej dobrze przyznał i dziwne że potrafił pojąć to swoim rozumem, że warsztat to nie apteka, nie ma czasu na dyskusje i sms-owanie kiedy przed warsztatem stoi w kolejce 6 aut. Dla Twoje informacji takich zapytań mam po kilka dziennie. Z 2 str. dziwi mnie to, że nie przedzwoniłeś choćby z ciekawości czemu nie odpisałem/oddzwoniłem, szczególnie że byliśmy wstępnie umówieni na kontakt. Widać tak samo Ci zależało. Zawsze lepiej napisać na forum paszkwila, bo tak prościej i zapewne szybciej - BRAWO TY. 

Na koniec, to czy warto jechać do gościa który jest zawalony robotą i być może z przypadku zapomniał komuś odpisać na debilnego sms'a pozostawię do oceny klientom którzy skorzystali z usług warsztatu. Opinie klientów widmo - pytaczy mówiąc najłagodniej "zwisają mi".

 

Edytowane przez czer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czlowiek nie był w warsztacie, nie skorzystał z uslugi a wystawia negatywne opinie... Trochę tego nie rozumiem. Zawsze można samemu kupic oleje i przyjechac na gotowo. Ja tak na przykład robie bo biore sobie Liqui Moly z pewnego zrodla w bardzo dobrej cenie i zawożę do mechanika. Nigdy problemów nie mam choć niektorzy mechanicy podobno kreca nosem bo niby jajko madrzejsze od kury. Ale ja przynajmniej wiem co kupuje i co zawoze do mechanika. Ja u Kamila jeszcze nie byłem z autem ale pracosalismy kiedys razem i wiem że jest konkretny i kompetentny gosc a przede wszystkim można sie z nim dogadac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Znamy się z Kamilem od 10 lat. Serwisuję u niego dwa własne auta, auto mojego ojca. Kilku znajomych też skorzystało z mojego polecenia. W swoim życiu przebrnąłem przez kilkunaście serwisów. Najbardziej przykre było spotkanie się z kłamstwem i partactwem konkretnych osób. To powodowało, że szukałem dalej, zwłaszcza że sam nie byłem w stanie radzić sobie z niektórymi naprawami. I w 2007 roku poznałem Czera, pasjonata motoryzacji, który wkręcił się w mechanikę pojazdową i dzisiaj robi taką robotę, że przegonił wielu mechaników z 40-letnim doświadczeniem, którzy po prostu nie poradzili sobie z nowymi trendami i "leżą" z problemami diagnostycznymi. Kamil zna się rownież na elektryce. Generalnie ma solidny "background" i doświadczenie.

Zapewne nie jestem obiektywny, ze względu na długą znajomość z Kamilem, ale polecam skorzystać z jego usług. Gość wie, co robi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu odebrałem od Kamila A4. Szybko i trafnie zdiagnozowana usterka, naprawione i auto śmiga :)

NIedługo wstawiam do niego A6 na większy przegląd i mogę powiedzieć, że jestem spokojny o profesjonalizm tej ekipy bo wiem, że w końcu ktoś porządnie i zgodnie ze sztuką naprawia samochody.

Ja zakończyłem poszukiwania "mojego" mechanika we Wrocławiu.

Polecam !

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej aktualne, aby przedzwonić do Kamila, powiedzieć co jest z autem i się umówić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2017 o 19:55, xDoniu napisał:

Dalej aktualne, aby przedzwonić do Kamila, powiedzieć co jest z autem i się umówić? :)

Pewnie. Ja tam z nim jestem na bieżąco. Ostatnio robił mi serwis w S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A inne furmany niż VAG też robią? ;)

Mam rozrząd do wymiany we fiescie mk7 żony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...