Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka butla LPG do sedana A4 B6?


Marcin850527

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie chciałbym się dowiedzieć jaka butle (rozmiar) mogę założyć w swoim sedanie tak aby wchodziło przynajmniej 50l lpg. Mowa oczywiście o takiej w koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

650/250 mam u siebie, 65 litrow. Wystaje jakies 1-2cm. Mozna sprobowac mlotkiem zaklepac podloge i powinno nie wystawac

Wysłane z mojego Lenovo A820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi założyli 55l zwykłą i w zimie tankowałem 49l LPG. Zastanów się czy warto spłycać bagażnik i dopłacać żeby dodać te powiedzmy 3-4 litry więcej netto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak montowali to 55L jest idealne w wnękę koła zapasowego i jak tankuję gaz praktycznie cały czas na stacjach orlen lub bp to realnie wchodzi w nią gazu 44-46 litrów wszystko zależy czy zima czy lato ale myślę że nie ma co szpecić bagażnika dla 3 czy 4 litrów gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zamontować butlę taką aby nic nie wystawało.

Stacji z lpg jest sporo, więc nie ma się co obawiać.

Jak ktoś jeździ za granicę to może się przydać butla większa ale nie wszędzie.

W avancie mam 67l gazu wchodzi 60l, przydaje się tylko na wakacje przejazd przez Węgry około 500km bo tam gaz sporo droższy.

Niektórzy montują jak największe butle a potem tankują za 30zł lpg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje ze avant ma większe miejsce na zapasowe, zawsze tankuje do pełna. Obecnie wchodzi mi tylko 36 litrów lpg, a dużo jeżdże stąd chciałbym coś pojemniejszego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie jest 55 l ale jak patrzałem to około 3cm jest jeszcze to podłogi bagażnikai po bokach butli gdzieś 1cm i sie zastanawiam czy nie pojechać zęby wsadził na styk bo instalacja ma 1.5 miecha i gazownik powiedział ze można wymienić ma ktos na porównanie wymiary z butli 60L??a 55 L ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na phjacus.pl

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i założyłem 650x230, 59,5l. Weszła bez problemu, i nie wiem czy by ciut większa nie podeszła.. Trochę tylko żeśmy przesadzili z podgięciem pływaka bo zatankowałem 56l lpg a zawór nie odbił i nie wiem czy by w ogóle zadziałał.. Trzeba to będzie jakoś poprawić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem że na swojej 55 jak dotankuje 49l to i tak już czuje ciężką d*pę - robię tygodniowo koło 600km i interwał tankowań nie jest męczący (400-450km).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem że na swojej 55 jak dotankuje 49l to i tak już czuje ciężką d*pę - robię tygodniowo koło 600km i interwał tankowań nie jest męczący (400-450km).

O to dobre masz spalanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...