Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS4] Moja Czworka...


Sql

Rekomendowane odpowiedzi

piekna audiczka :) jak mozesz to zapodaj autko jak sie prezentuje w srodeczku, bo pewnie wypasik tez jest sluszny :)

ale musi miazdzyc kregoslup takie RS4 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu reszty chlopakow z RS4 nie ma na tym forum

posiadacz z jasnego RS4 zajmuje sie sss i 1/4 mili a poprzedni właścicel zielonego S4 - ksr motosport..to i może czasu chłopaki nie mają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ile zmieniasz fele w autku bo masz zdjecia na conajmniej 3 różnych wzorach :P ??

Do tej pory wyprobowalem 4 wzory...

Byly jeszcze takie:

asas2ug.jpg

[ Dodano: 2006-05-07, 03:02 ]

jak mozesz to zapodaj autko jak sie prezentuje w srodeczku, bo pewnie wypasik tez jest sluszny :)

Wlasnie przejrzalem dysk i nie mam w sumie zadnych dobrych zdjec wnetrza... zrobie i wrzuce... tymczasem znalazlem jedna ciekawa fotke... w dodatku zrobiona przez Hugo :cool:

2806jx.jpg

Hugo, pamietasz? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przejrzalem dysk i nie mam w sumie zadnych dobrych zdjec wnetrza... zrobie i wrzuce... tymczasem znalazlem jedna ciekawa fotke... w dodatku zrobiona przez Hugo :cool:

Obrazek

Hugo, pamietasz? :smile:

Jak mam nie pamiętać :lol: Obwodnica Kielc :twisted: Zdjęcie troche rozmazane , bo mi się ręce trzęsły przy tej prędkości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo to bylo wlaczyć stabilizator obrazu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam sie akurat nie dalo wiecej. Ale tego dnia troche wczesniej mialem licznikowe 290... tyle ze nagle ktos z naprzeciwka zaczal wyprzedzac... troszke stresujaca sytuacja...

Generalnie samochod wtedy smigal na oryg pompie paliwa ktora nie domagala przy wysokich obrotach i na sofcie MTMu ktory powodowal zbyt wysokie EGT i ograniczenie mocy... teraz zamkniecie licznika jest raczej pewne.

Wtedy tamtego dnia jak wracalismy, przy 280 dalo mnie jeszcze rade wyprzedzic o to to:

m56sh.jpg

mysle ze teraz juz by mu to nie wyszlo...

Aha, znalazlem jeszcze jedna fotke wnetrza dla zainteresowanych:

wnetrze9bd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe no BMW lyknelo RSa koniec swiata bys sie chociaz nie przyznawal :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to bylo takie troche z zaskoczenia bo kolega sie zarzekal ze wraca spokojniutko bo cos mu stuka w zawieszeniu... jedziemy sobie z Hugo... dobijamy do ok 280 a tu sru M5 poszla.... hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to bylo takie troche z zaskoczenia bo kolega sie zarzekal ze wraca spokojniutko bo cos mu stuka w zawieszeniu... jedziemy sobie z Hugo... dobijamy do ok 280 a tu sru M5 poszla.... hehe.

Ten nasz powrót zakończył się w sumie po 500zł i 10pkt dla 3 kierowców :lol: W Radomiu na obwodnicy namierzyła nas policyna nubirka z kamerą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co skasowała wszystkich 3 :shock: czy sie moze z nia scigaliscie :?: i ile bylo max zarejestrowane :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co skasowała wszystkich 3 :shock: czy sie moze z nia scigaliscie :?: i ile bylo max zarejestrowane :?:

Jechała za nami i nagrała po kolei A4 , TT i M5 , nam w RSie się upiekło.Chłopaki za prędkość i złamanie kilku przepisów dostali po 500zł i 10pkt , dodatkowo CTV w A4 nie zastanwaijąc się , jak mu machnęli lizakiem i pojechali zatrzymywać kolejnego , to On kierumek w prawo i lota na Lublin :lol::lol: Po kilku minutach dzwoni kumpel z TT , żebym dzwonił do Alana , bo jak nie wróci to zabiorą wszystkim prawka.Zadzwoniłem i wrócił niezadowolony :lol:

A prędkość myśle , że była dużo ponad przepisowa :oops: Nie wiem dokładnie ile , bo my czekaliśmy na nich za Radomiem , aż ich uwolnią :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie was przykasowali nawet CTV sie dostało mowisz to troche drogo was wyniosla ta przejazdzka :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh 10 pkt i 500 pln to i tak nieduzo jak na taka predkosc :) trafiliscie chyba na lagodnych policjantow. walne teraz off-topa: jak zachowuja sie policjantki u was? bo u mnie tragedia, jak spotka sie policjantke to mozna byc pewnym ze je*nie najwyzszy z mozliwych mandatow :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh 10 pkt i 500 pln to i tak nieduzo jak na taka predkosc :) trafiliscie chyba na lagodnych policjantow.

To jest najwyzszy mandat i najwieksza ilosc punktow za jedno przewinienie, ale mozliwe ze policjanci sa lagodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh 10 pkt i 500 pln to i tak nieduzo jak na taka predkosc :) trafiliscie chyba na lagodnych policjantow.

Chyba nie przeczytałeś tego co pisałem wcześniej :lol: My jechaliśmy RS4 i nie dostaliśmy żadnego mandatu :wink:

P.S

Nie wal off topica tylko założ nowy wątek i pogadamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...