Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS4] Moja Czworka...


Sql

Rekomendowane odpowiedzi

Jezusie :mrgreen: Felgi zupełnie zmieniają auto :cool: W planach mam zakup rs6 albo rs4 w nowej budzie :smile:

Nowe RS4 to jest to i jeszcze te kosmiczne fotele.Miodzio :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no za***ista bryka Sql zawsze chorowałem na RS pare razy ogladałem twoją bryczke :) A z tymi felami to kosmos , jak kupowałem swojego to miałem straszny dylemat czy nowe A4 czy RS spać nie mogłem i wygrał rozsądek ale jak ogladam takie zdjęcia to mnie piiiiiiiii strzela i chyba jednak źle wybrałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za słowa pociechy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za słowa pociechy

No wiesz, kolor podobny, ilosc B7 na tym forum jest porownywalna z iloscia Rs-ów ;) No i silniczek masz ..... :mrgreen: Nie ma co narzekac, jest sie czym zachwycac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko laleczka po prostu.... Miodzio... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmh, niewiem dlaczego ale ta w srodku jest najladniejsza ?? :mrgreen: Ciekawe czemu reszty chlopakow z RS4 nie ma na tym forum, niech zaluja :lol:

pilnuja swoich rs-ek zeby im nie ukradli :P :mrgreen:

[ Dodano: 2006-06-05, 06:04 ]

Jak mam nie pamiętać :lol: Obwodnica Kielc :twisted: Zdjęcie troche rozmazane , bo mi się ręce trzęsły przy tej prędkości :wink:

ha :P bylo mnie zabrac po drodze w Kraśniku :mrgreen:

a chodzi Ci o obwodnice w jedrzejowie? :> tam czesto stoi policja na ograniczeniu do 70 :P a mozna leciec praktycznie ile fabryka dała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z nad kilku dniowego pobytu nad morzem w Krynicy Morskiej i widziałem tego RS-ka na żywo, stał pod budynkiem "Landrynka" ;)

auto prezentuje się przepięknie, kombi marzenie, nic dodać nic ując

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozak ta RS4 :D Dzisiaj dane mi było ją zobaczyć na żywo. Naprawdę robi wrażenie, szczególnie jak sie ją widzi we wstecznym lusterku ;) Hehe nawet fotka sie zrobiła :wink:

BTW: drogi to macie fatalne :cool: Ale za to dupki I klasa :twisted: Niedługo znowu tam zawitam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...