Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana Podświetlenia zegarów


kostek23mj

Rekomendowane odpowiedzi

a w 2000roku nie byly juz pompowtryski przypadkiem? czyli 115KM?

110 to bylo chyba do 1998 lub max 1999.

tak mi sie wydaje.

a jesli chodzi o zmiane podswietlenia rozumiem ze chodzi o zegary? moglbys konkretniej pisac i lepiej nazywac temat.

jesli to mozliwe, bylo nie raz poruszane na forum, musialbys diody zmieniac w zegarach lub po prostu wymienic zegary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aucie z 2000 czerwone podświetlenie :shocked: z 1999 to rozumiem ale... :mysli:

no własnie tez sie zastanawiam jak to możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazcie ze kolega napisal rocznik 2000 a w profilu ma silnik 110KM, a te byly przed rocznikiem 2000, ja mam tdi 2000 i pompowtryski 115KM

pompa ze 110KM silnikiem byla wczesniej i tam zegary byly czerwone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aucie z 2000 czerwone podświetlenie :shocked: z 1999 to rozumiem ale... :mysli:

Dokładnie :decayed: coś tu jest nie tak... licznik już zmieniany? kostek23mj powinieneś mieć już białe podświetlenie :decayed:

A co do wymiany to polecam używać szukaczki :szukaj:http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3801.0.html;highlight=licznik+pod%C5%9Bwietlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazcie ze kolega napisal rocznik 2000 a w profilu ma silnik 110KM, a te byly przed rocznikiem 2000, ja mam tdi 2000 i pompowtryski 115KM

pompa ze 110KM silnikiem byla wczesniej i tam zegary byly czerwone

Jestes w bledzie w 2000r rowniez wychodzily 110km tylko AVG a nie AFN i w tych modelach byly zarowno czerwone jak i biale zegary, z tym ze czerwone gdzies pod koniec 99r skonczyli wsadzac, a biale 00-01'. Napewno kolega kostek23mj

ma AVG to niech sobie zmieni w profilu, a licznik moze sobie ktos zminil na pelnego Fisa od starszego brata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes w bledzie w 2000r rowniez wychodzily 110km tylko AVG a nie AFN i w tych modelach byly zarowno czerwone jak i biale zegary, z tym ze czerwone gdzies pod koniec 99r skonczyli wsadzac, a biale 00-01'. Napewno kolega kostek23mj

ma AVG to niech sobie zmieni w profilu, a licznik moze sobie ktos zminil na pelnego Fisa od starszego brata

no coz, czlowiek uczy sie cale zycie ;)

bylem przekonany ze w 2000 byly juz tylko pompowtryski.

dzieki za sprostowanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...