Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BWT] Pytanie o listwę na rejestrację


_Kuben_

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus,

Sprowadziłem audi z Włoch, oni z przodu mają mniejszą rejestracje i w tej listwie nie miesci się polska rejestracja. Nie wiem szczerze powiedziawszy jak tego szukać w sklepach internetowych, bo pod hasłem listwa czy listwa na rejestracje nie znalazłem. Pomóżcie w tej sprawie.

zdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba tez podejdzie. Z tym ze do takich ramek co pokazales trzeba przykrecic jeszcze jedna ramke (takie reklamowe jak ASO daje ). Sa tez takie gdzie rejestracje umieszczasz pod taka ramka i wtedy wyglada to tak jakbys mial wbudowana tablice w zderzak.

Te co pokazales sa do zwyklego zderzaka ze standardowym grilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogi mój kumpel z klubu ma 3.0 z chyba 2005 i ma ramkę 2 częściową tj tablicę chowaną w ramce grilla, to chyba zależy od rocznika, ja mam 2006 i mam całkiem inną ramkę i tablica jest montowana na zewnątrz, szukaj wg rocznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogi mój kumpel z klubu ma 3.0 z chyba 2005 i ma ramkę 2 częściową tj tablicę chowaną w ramce grilla, to chyba zależy od rocznika, ja mam 2006 i mam całkiem inną ramkę i tablica jest montowana na zewnątrz, szukaj wg rocznika.

hmmm to masz chyba cos nie tak :decayed:... sciągnij tą ramke , odkręc plastik ( 6 srubek ) i sobie założysz tak jak mają wszyscy :gwizdanie:

ps. przeglądałem Twoj temat z audiką i widze ze ktoś Ci założym normalną ramke na tablice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ma ramke reklamowa doczepiona to najprawdopodobiej na grillu ma cos takiego :

http://www.allegro.pl/item465324944_audi_a4_s_line_i_s4_ramka_tablicy_rej.html

czyli nie da sie wsadzic tablicy pod ramke

hmmm a skąd to wyczarowałeś bo chyba nie z Europy tylko prędzej zza wielkiej wody :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, podzwoniłem po ASO i kazali podawać numer nadwozia, bo tych ramek do B7 mawiają jest kilkanascie...

Więc podawałem, wtedy goscie do mnie mówią, że jest jedna pasująca do tego numeru, ale k...a najprawdopodobniej właśnie takiej nie potrzebuje, bo po kiego mi dwie takie!!!!

Skoro do mojego numeru nadwozia pasuje tylko jedna to właśnie ją mam od nowosci w wózku była i to jest ta włoska za mała.

Może jakiś dobry "plastikaż" potrafił by to łądnie wyciać łągodząc brzegi żeby śladu nie było i by sie normalnie cała nasza rejestracja mieściła.

Link poniżej pokazuje aktualną - ta z Włoch:

http://img354.imageshack.us/my.php?image=452047992fk2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...