Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BWT] Dwa pytania.


_Kuben_

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus,

1. Mam sprowadzone audi i płytke do nawigacji na kraje zach Europy bez Polski oczywiscie. Jest możliwosc jakiegoś "wniesienia" mapy polski czy tylko i wyłącznie pozostaje mi zakup płyty.

A jeżeli zakup płyty to czy musi to być jaki specjalny CD do danego modfelu audi czy mam szerszy wybór?

2.Przyciskając pewien guzik wysuwa mi się monitor z nawigacji a pod spodem mam wejscie na płytkę DVD i dwa wejscia na kartę SD. Wkladam kartę SD z mp3'kami i mam napisane, że "czyta, nie wyciagać". Niestety końca czytania to nie ma. Czy coś sie zrypało, czy może tylko określone karty SD działąją? Ja włożyłem kartę SD HC 4GB prędkosci 20mb/sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bylo na forum naprawde duzo razy walkowane i to dosc dokladnie, i z konkretnymi typami kart

karte najlepiej kup taka

podobno jest najlepsza.

ja jej nie mam, mam dwie inne, jedna preteca i druga transcend ale wolniejsza i mi dosc dlugo sie wczytuja po odpaleniu nawigacji, ta podobno dziala od razu. jak bede mial troche zbytecznej kasy to ja kupie:P

a tutaj

masz wiecej konkretnych ifnormacji, ale przeczytaj caly temat:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznica jest taka...

ze bylem glupi i wlasnie ta co pokazales kupilem :wallbash:

niby to samo prawda? roznica tylko w kolorze jedna zolta druga bardziej pomarancz a nic bardziej mylnego

Transfer maksymalny odczytu

Żółta (ta ktora polecam): 22.5 MB/s (x150)

Pomarańczowa (ta ktora pokazales): do 6 MB/s

ja sie pomylilem i kupilem pomaranczowa niestety.

oczywiscie dziala, ale jak moj pretec obie sie dlugo dosc wczytuja z muzyka po wlaczeniu rns-e.

moze to tylko tak u mnie, ale w temacie w ktorym pokazalem, kto kupil zolta ten byl zadowolony.

wlasnie stad roznica w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam tego pomaranczowego transcend'a i preteca 60x (w calym saturnie, to byla jedyna karta 4gb nie sdhc :wallbash: )

ale pewnie kupie za jakis czas tego transcenda 150x, moze troche muza przyspieszy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...