Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kamera cofania


darkkain

Rekomendowane odpowiedzi

Da się bez problemu. Potrzebujesz m. in. sterownik kamery 8t0910441. Wszystko już było dokładnie rozpisane. 

Edytowane przez OskiUK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kamera cofania w mmi 3g basic po probie wlozenia modułu Aux BT. Moduł nie zdał egzaminu. Teraz nie mam obrazu kamery. Wbijam wsteczny tryb kamery się włancza ale mam czarny obraz. Uszkodziłem gdzieś kable czy co? A moze mam blad po odpieciu ziolnej kostki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc.Mam MMI 3Gplus 8R2035666E

I moduł komfortu 8K0907063DG.

Zamontowałem kamere zgodnie z instrukcją do MMI 3g basic.zrobiłem kodowanie w mmi(5F) i module komfortu.kamere mam podpiętą jak w imstrukcji.w momencie wlączenia zaplonu nie działa pdc wogóle nie reaguje na przycisk,wyslakuje bład zwarcie do masy,Jak odepne kamere to dalej nie działa ani wizualizacja ani kamera.Mam nadzieję że ktoś już ogarniał podobny problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2022 o 01:58, MichaelNotts napisał(a):

Cześc.Mam MMI 3Gplus 8R2035666E

I moduł komfortu 8K0907063DG.

Zamontowałem kamere zgodnie z instrukcją do MMI 3g basic.zrobiłem kodowanie w mmi(5F) i module komfortu.kamere mam podpiętą jak w imstrukcji.w momencie wlączenia zaplonu nie działa pdc wogóle nie reaguje na przycisk,wyslakuje bład zwarcie do masy,Jak odepne kamere to dalej nie działa ani wizualizacja ani kamera.Mam nadzieję że ktoś już ogarniał podobny problem

@MichaelNotts udało Ci się rozwiązać problem?

 

Edytowane przez ds0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mam MMI 3G+ ,czy mozna uzyc kamerki np 1080p?? tak, wiem mam ekran o mniejsze rozdzielczosci. Pytam czy poprostu bedzie dzialac, bo te z wyzsza rozdzilczoscia maja wiekszy kat widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy kamerka będzie pasować do polifta, elektryczna klapa, brak przycisku P i czujniki tylko tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka kamerka będzie pasowała do A4 B9 Avant 2018 (przedlift), czujniki parkowania  4 z przodu i 4 z tyłu a na MMI pokazuje linie skrętne. Numer 3V0827566M ?! Czy występują różne wersje?! A jak tak to czym się różnią i czy mogę takowe zamontować (jeśli będzie lepsze od tej w/w podanej). Podziękował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...