Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kamera cofania


darkkain

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy znacie może kogoś w Poznaniu lub okolicach kto byłby w stanie zamontować i skonfigurować kamerę cofania do Audi A4 B8 sedan (2010r).

System MMI 3g Basic.

Szukam, szukam ale same oferty w Warszawie, Krakowie a nie chce jechać taki kawał tylko po montaż kamerki.

z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy znacie może kogoś w Poznaniu lub okolicach kto byłby w stanie zamontować i skonfigurować kamerę cofania do Audi A4 B8 sedan (2010r).

System MMI 3g Basic.

Szukam, szukam ale same oferty w Warszawie, Krakowie a nie chce jechać taki kawał tylko po montaż kamerki.

z góry dzięki za info

Cześć, sam jakiś czas temu rozglądałem się za kamerą cofania i nada lsię interesuje, ale poczekam chwilę i zrobię telewizję: http://vnsmedia.shoper.pl/pl/p/DVBT-HDRS-Tuner-telewizji-cyfrowej-DVB-T-do-nawigacji-Audi-MMI-2G%2C-MMI-3G/166i przy okazji podepnie się kamerkę cofania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3G Basic nie zamontujesz kamery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie . Po długich poszukiwaniach w necie udało mi się znaleźć kodowanie do aktywowania kamery cofania w mmi3g basic. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta kamerka będzie pasować do avanta z elektrycznie otwieraną klapą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował to mam nową taką kamerę. Kupiłem ale nie mam czujników parkowania więc nie zamontuję. Zarobione już piny potrzebne do wtyki niebieskiej od radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wikary napisał:

Jeśli pasuje do avanta to jestem zainteresowany .

Odezwij się na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bez czujników z przodu i bez podłączania do przycisku "P" kamerka będzie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki miałem pytać o MMI 3G+
Nie wiem czemu zapytałem o polift hehe

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam do Was dwa pytanka. Czy ten patent będzie działał do A4 z rocznika 2013? I czy ten kabel czerwony podłączany do przycisku od Parktronika można podłączyć pod tylne światło cofania do plusa? Bo zapewne to zasilanie kamery.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz MMI to podłączysz . Do świateł cofania gdy masz ledy to nie podłączaj .  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli żarówka to powinno być Ok . Ja mam ledy i muszę kombinować z podłączeniem pod czujniki cofania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa :-( Ale problem chyba jest w kodowaniu. Nie mogę w 09 zmienić wartości bita 35 z 24 na 34. Moja wartość w tym bicie to 20.  Może wie ktoś jak zakodować?

Doszedłem do wniosku, że u mnie się nie da zamontować kamery :-( Posiadam tylko czujniki z tyłu. Nie mam nawet przycisku P.

Edytowane przez gregor_gg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli żarówka to powinno być Ok . Ja mam ledy i muszę kombinować z podłączeniem pod czujniki cofania .
Masz tylko tył?

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...