Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] 19" z RS6 - twardosc


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam sie za felgami.

Kusza po allegro oferty z jakimis chromowanymi felgami nowymi po 1999 zł ... Zapewne są z takiego stopu ze wystarczy kopnąc i sie pokrzywią...

Wpadły mi w oko felgi od RS6 .

Jesli to oryginalne kola od sportowego autka to powinny dosc lekkie a do tego twarde ?

Chodzi o to ze wczesniej miałm BBS RXII a przed nimi Brock'i jakies... Brocki kupiłem prosciutkie pojezdzilem i byly popodkrzywiane ... BBS kupiłem (dwie miały leciutkie bicia ) i zaliczyłem nimi sporo dziur itp i przy zdejmowaniu kół były w identycznym stanie!! Dlatego wole brzydsze felgi a trwalsze ;)

Moze jakis info od znających sie na rzeczy na temat twardosci tych kółek ? To taki 5 ramienny wzór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to faktycznie oryginały to brać .. oryginalne wzory sa naprawdę wytrzymałe :kox:

Te wszystkie repliki i inne to jedno wielkie dziadostwo .. i po mojemu wywalanie kaski w błoto .. lepiej kupić kobiecie nową sokowirówke :JC_fan::travolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

No tak kminie,że do RS6 nie włożyli w audi kółek z przetopionej folii aluminiowej albo puszek :D

Gdzies mi sie obiło ze ori felgi z RS to alu z domieszka tytanu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są to ori to napewno są wytrzymałe a i ich jakość jest na wysokim poziomie :tongue4: Tylko upewnij się że to są ori a nie jakaś plastelina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...