Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] opony lato 235/35/19


arturo_freestyler

Rekomendowane odpowiedzi

chociaz do wiosny duzo czasu bede potrzebował takie własnie oponki

fundusze do przeznaczenia to 1500-2000zł na kpl 4szt

w tej cenie sa np nankangi ns2 ok 400zł sztuka kumho ECSTA SPT KU31 ok 500zł szt i falken fk452 ok 500zł szt

jezdzil ktos na takich nankangach jak to sie spisusuje?

moze cos innego polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nangkang to sam na takich dokladnie latam 235/35R19 i nie mam nic im do zarzucenia

napewno nie równają się one renomowanym firmom ale nie testuje ich w tak ekstremalnych warunkach ani nie latam na torach czy wyścigach (a w głównej mierze za to płaci się)

po prostu codzienna jazda miasto droga i jestem zadowolony

co do cen to zajrzyj na ceneo.pl

kilka razy dokonywałem zakupu opon ja i znajomi

nigdzie taniej nie znajdziesz a dostawa praktycznie z dnia na dzień a i wysyłka w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nangkang to sam na takich dokladnie latam 235/35R19 i nie mam nic im do zarzucenia

napewno nie równają się one renomowanym firmom ale nie testuje ich w tak ekstremalnych warunkach ani nie latam na torach czy wyścigach (a w głównej mierze za to płaci się)

po prostu codzienna jazda miasto droga i jestem zadowolony

co do cen to zajrzyj na ceneo.pl

kilka razy dokonywałem zakupu opon ja i znajomi

nigdzie taniej nie znajdziesz a dostawa praktycznie z dnia na dzień a i wysyłka w cenie

a jakie masz et felg? klepałes ranty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mam Dunlop Sport 9000 245/35/19 i jestem zadowolony chociaż nie wiem ile one kosztują

ale wiem jedno... na oponach nie ma co oszczędzać :gwizdanie:

i nie ważne że nie jeździsz jak rajdowiec bo opona moze Ci strzelić przy spokojnej autostradowej jeździ np 140km/h

zaraz ktoś powie że każda opona może strzelić , tak może ... ale napewno szybciej strzeli w jakimś wynalazku niz w markowym produkcie :)

jeśli miałbym koła np 195/60/16 to może bym się i skusił ale wiesz że od 19 musisz wymagać lepszych parametrów bo taka opona dostaje więcej po du.pie na codzień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu ma rację, szkoda oszczędzać na oponkach. Poszukaj czegoś sprawdzonego. Napewno znajdziesz gdzieś w promocji w pieniądzach jakie chcesz wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale napewno szybciej strzeli w jakimś wynalazku niz w markowym produkcie :)

a czym podparta jest ta Twoja pewność, jestem pewien że niczym tylko Twoim widzimisie

masz jakieś analizy, statystyki które częściej strzelają

jeśli miałbym koła np 195/60/16 to może bym się i skusił ale wiesz że od 19 musisz wymagać lepszych parametrów bo taka opona dostaje więcej po du.pie na codzień :wink4:

owszem ten rozmiar kół wymaga czegoś lepszego tylko że za teoretycznie dobre a nawet bardzo dobre opony trzeba wydać 5-6tyś zł gdzie za te niby nie dobre wydaje 2tyś zł

a tak szczerze mówiąc najwięcej płaci się za nazwę, renomę a co do jakości to są naprawdę nie wielkie różnice

tak gwoli już dyskusji miałem wcześniej Micheliny Pilot Sport i napewno nigdy więcej takich nie kupię

koszt nowych 4500zł a za tą cene oferowały sporo hałasu w aucie i na mokrej nawierzchni bardzo dobrze się ślizgały

PS. nie opieram się na badaniach/testach wykonywanych na zlecenia producentów tylko na własnych doświadczeniach jak i praktyce z racji branży w jakiej działam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET48

mam założone 8mm dystanse bo inaczej obcierałoby o zwrotnice

a swoją drogą ranty na błotnikach zaklepane

et 35 czy et 45 bedzie lepsze - najlepiej zeby bez dystansu były

a jak to obliczyc najlepeij przy 8 i 8,5 cala /19

jaki były idealny rozmiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...