Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Obniżenie zawieszenia - co radzicie ?


Matush2904

Rekomendowane odpowiedzi

tydzień temu kupiłem sobie A4. Przy zakupie była na felgach 15 ale po powrocie do domu od razu zmieniłem na 17 235/45/17 i sie troszeczke zasmuciłem ponieważ moje cudeńko poszło bardzo do góry. Gość od ktorego kupiłem samochód dał mi sprężyny eibach pro kit do obnizenia auta. I niewiem co robić bo sie nie znam Czy przekładać na te sprężyny. Oto link to aukcji jezeli ktoś chce zobaczyć samochod na 17

http://moto.allegro.pl/item453120180_audi_a4_1_8turbo_180km_pdw_czarna_perla_zadbany.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mechanik zaśpiewał za wymiane sprężyn 300 zeta ale całkiem śmiało można zrobić to samemu - ja sam obniżałem auto na wiosne i teraz nie chciało mi się tego podnosić z powrotem to oddałem mechanikowi - jak masz czym to robota nie jest ani trudna ani ciężka a zbieżności po takim zabiegu nie trzeba ustawiać bo sam sprawdzałem po wymianie z ciekawości i wszystko było ok - browarek, muzyczka, ściągacze do sprężyn i pare kluczy w zupełności wystarczają - do wiosny masz czas żeby się doszkolić w temacie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, weź sobie zawieszenie średniej twardości co bardzo ci polecam na nasze drogi. najlepiej komplet (kit) sprężyny+amory np. WEITEC KIT ULTRA GT -30/-30. Jest to zawieszenie pomiędzy zawieszeniem standardowym, a zawieszeniem progresywnym. Ja na takim jeżdżę i jest GIT ![br]Dopisany: 24 Październik 2008, 00:48_________________________________________________

czyli na zime lepiej nie obnizać Na zime mam koła 15

Auto obniżone trzyma się lepiej drogi, więc sam sobie odpowiedz na pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko jedno - ja kupiłem na 15-tkach i nie zamierzam nic zmieniać. Wyleczyłem się po przypadku znajomego , który założył 17-tki i po niedługim czasie kosztowało go to szybka wymianę wahaczy, bo całe zawieszenie przednie poszło się gwizdać. Wielowahaczowe zawieszenie nie znosi niskoprofilowych oponek - fakt bajerancko wygląda , ale nic poza tym.Zresztą podoba mi się moja niunia tak jak wyszła z farbrykim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...