Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cena naprawy zatartej sprężarki klimatyzacji


dominik_z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Panowie mam pytanie ile może kosztować wymiana zatartej klimy z filtrami czy co tam się wymienia i z czyszczeniem, mam cały czas ECO na konsoli? Podjechałem do serwisu w Częstochowie i powiedzieli mi 2000zł za robotę na regernerowanej sprężarce, oczywiście dostałem ofertę o 300zł tańszą naprawy po godzinach w domowym garażu. Powiedzieli, że zatarł się kompresor i opiłki poszły w układ, czyli do czyszczenia. Może mi ktoś powiedzieć ile kosztuje naprawa i co tam się oprócz sprężarki klimatyzacji wymienia?

Nikt nie jest w stanie udzielić mi odpowiedzi ile może kosztować naprawa klimatyzacji przy zatartej sprężarce i co się przy tym wymienia?

Edytowane przez dominik_z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniasz sprężarke,osuszacz,dławik i najlepiej nowy skraplacz.Czyli koszt okolo 1200zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniasz sprężarke,osuszacz,dławik i najlepiej nowy skraplacz.Czyli koszt okolo 1200zl

Czyli rozumiem, że pozostałe 500-800zł to ich zysk/robocizna?!

Ma ktoś namiar na dobrego speca od klimy w cz-wie lub okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz jest z robocizna na gotowo :)

Domyśliłem się, nie chciałem pisać, że mnie chcą naciągnąć :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używane sprężarki kosztują ok 200-300zł, regenerowane ok 700

Sumując cenę regenerowane, osuszacz, dławik i robociznę wyjdzie mi 1700zł lub 2000zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osuszacz to koszt 80-100zł a dławik (jeśli masz na myśli dyszę rozprężną) to koszt 10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osuszacz to koszt 80-100zł a dławik (jeśli masz na myśli dyszę rozprężną) to koszt 10zł

W takim wypadku naprawa za 1200zł jest na regenerowanej czy używanej sprężarce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie na regenerowanej. musiałbyś zobaczyć ile kosztuje chłodnica, ale 2000zł co podałeś to mocno przesadzona cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najtańszej opcji kupujesz używaną sprężarke za 350zł i wymiana 150, plus nabicie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie na regenerowanej. musiałbyś zobaczyć ile kosztuje chłodnica, ale 2000zł co podałeś to mocno przesadzona cena

W tym serwisie co byłem o chłodnicy rozmawiałem i jej do tych 2000zł nie wliczali.

Dzięki za info, czyli wiem na czym stoję.

w najtańszej opcji kupujesz używaną sprężarke za 350zł i wymiana 150, plus nabicie i tyle

nie no, aż tak skąpy nie będę, ma to być dobrze zrobione, ale nie chcę żeby mnie orżnęli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 350 zl to kupi chłam a nie dobra sprezarke.Trzeba liczyc 600zł.Tutaj masz sprawdzonego sprzedawce i u niego kupisz porzadna sprezarke.

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=11387248&order=m&string=audi&search_scope=userItems-11387248&bmatch=s0-mt-0113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 350 zl to kupi chłam a nie dobra sprezarke.Trzeba liczyc 600zł.Tutaj masz sprawdzonego sprzedawce i u niego kupisz porzadna sprezarke.

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=11387248&order=m&string=audi&search_scope=userItems-11387248&bmatch=s0-mt-0113

Dzięki za link, ale może mi ktoś polecić rzetelnego fachowca w Częstochowie, który mi to dobrze zrobi?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 350 zl to kupi chłam a nie dobra sprezarke.Trzeba liczyc 600zł.Tutaj masz sprawdzonego sprzedawce i u niego kupisz porzadna sprezarke.

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=11387248&order=m&string=audi&search_scope=userItems-11387248&bmatch=s0-mt-0113

kolega miał na myśli zapewne używaną, wyciągniętą prosto z auta a sprzedawca którego linkujesz sprzedaję używane ale po regeneracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem trochę po Częstochowie i wszędzie ceny naprawy w granicach 2k :/

Może ma ktoś namiar na kogoś, kto to zrobi w uczciwych pieniądzach w odległości do 100km od Częstochowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego cena taka bo trzeba plukac uklad caly, wymienic skraplacz, osuszacz i zawor rozprezny. Jesli ktos chce 2000 za te czynnosci(nowy skraplacz osusz zawor i regenerowana sprezarka) to wg mnie nie jest wygorowana cena. Ale musisz wyplukac uklad bez tego nowo zalozona sprezarka zassie stary syf(opilki) kt zostawila, wypuscila do ukladu stara zatarta sprezarka, szlag trafi nowa po 10 min.
pozdrawiam

ps

nie znam nikogo w czestochowie, moglbym polecic kogos w mielcu ale to za daleko dla Ciebie chyba wiec nie pomoge w tej kwesti

Edytowane przez grze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego cena taka bo trzeba plukac uklad caly, wymienic skraplacz, osuszacz i zawor rozprezny. Jesli ktos chce 2000 za te czynnosci(nowy skraplacz osusz zawor i regenerowana sprezarka) to wg mnie nie jest wygorowana cena. Ale musisz wyplukac uklad bez tego nowo zalozona sprezarka zassie stary syf(opilki) kt zostawila, wypuscila do ukladu stara zatarta sprezarka, szlag trafi nowa po 10 min.

pozdrawiam

ps

nie znam nikogo w czestochowie, moglbym polecic kogos w mielcu ale to za daleko dla Ciebie chyba wiec nie pomoge w tej kwesti

Witam. Również mam problem z zatartą sprężarką. Chętnie bym się dowiedział kogo możesz polecić w Mielcu, aby zrobił to dobrze i w miarę tanio.

Chyba, że ktoś może zna dobry serwis we Wrocławiu?

Edytowane przez Zeus92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

w mielcu polecam firme Klim-Faf na wojsławskiej. Dobry zetelny punkt naprawy, z tego co zauwazylem, poniewaz zajmuja sie głównie naprawa klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A w Warszawie lub w okolicach ktoś to tanio zrobi i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...