Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana buzera/gongu w zegarach B6/B7


simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

A wie ktoś może jakim napięciem jest buzzer sterowany? Bo po podłączeniu VCDSa kiedy otworzę drzwi i włączę światła powinien piszczeć a po kontroli voltomierzem nie mam na nóżkach żadnego napięcia. Przykładałem buzzer 12V chyba od jakiegoś odcięcia zapłonu i cisza. Czyli brak napięcia. W członach wykonawczych wszystko chodzi ale buzzer jest cicho i błędów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2018 o 17:11, mbedi napisał:

A wie ktoś może jakim napięciem jest buzzer sterowany? Bo po podłączeniu VCDSa kiedy otworzę drzwi i włączę światła powinien piszczeć a po kontroli voltomierzem nie mam na nóżkach żadnego napięcia. Przykładałem buzzer 12V chyba od jakiegoś odcięcia zapłonu i cisza. Czyli brak napięcia. W członach wykonawczych wszystko chodzi ale buzzer jest cicho i błędów nie ma.

czy ktos ma pomysł?

ja po kodowaniu czegos VCDS przestałem słyszec buzzer. Po jakims czasie podpiąłem VCDS testowałem buzzer i odgłos sie pojawił. Teraz znowu cos kodowałem i dzwiek znikł. PO tescie nie ma dalej dzwieku. Czy to wina padającego buzzera??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście drodzy forumowicze szukali nowych oryginalnych głośników to zapraszam

55326ef74ee498f9ace5e414c132
ALLEGRO.PL

Sprawdź oferty użytkownika sirwienzus na Allegro. Odkryj radość zakupów i 100% bezpieczeństwa transakcji.

Sprzedajemy te głośniki już od dłuższego czasu

Opinie mówią same za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A czy buzzerka można odlutowac/ przylutować zwykła lutownica transformatorowa czy lepiej zaopatrzyć się w inna, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powinno dać radę ale oporowa byłaby lepsza , przyda ci się jeszcze odsysarka do cyny 

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. nie ma co przepłacać ;) 

 

Glosnik-LSM-S36K-16ohm-0-5-W-5000-Hz-83-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 4,99 zł - Głośnik LSM-S36K, 16ohm 0.5 W, 5000 Hz, 83 dB (7940373713). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy każde a4 b6 wyposażone jest w sygnał dźwiękowy zapalonych świateł oraz błędów check? U mnie żadnego dźwięku nie ma ale podobno trzeba wtedy wymienić głośniczek w liczniku pytanie tylko czy go woogóle mam. Pozdrawiam

Edytowane przez Maxiiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli go nie wylutowali to masz. Skoro milczy to nadaje sie do wymiany.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że też mam mały problem z buzerkiem, ogolnie nic mi nie sygnalizuje(brak dzwieku) ale za to jak robie test zegarow w vcds to dzwiek jest i nie wiem o co kaman:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez jestem na etapie "niedziałającego" buzzera..tzn. mam podobnie jak kolega wyżej.

Normalnie buzzer niedziała,  ale gdy robię test zegarów, to wtedy buzzer działa i przy otwieraniu drzwi z włączonymi światłami tez działa, ale do czasu.....

Gdy wracam za jakiś czas już nie działa i sytuacja się powtarza..podpinam tester, robię test zegarów wszystko działa, otwieram drzwi, wszystko działa...ale za jakiś czas, albo na drugi dzień już cisza....gdzie szukać przyczyny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2020 o 00:01, 3r4 napisał:

p.s. nie ma co przepłacać ;) 

 

Glosnik-LSM-S36K-16ohm-0-5-W-5000-Hz-83-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 4,99 zł - Głośnik LSM-S36K, 16ohm 0.5 W, 5000 Hz, 83 dB (7940373713). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

a czy ten pasuje w oryginalne miejsca w liczniku ? 
i działa tak samo jak ten za 70 zł? :D 

Edytowane przez michall51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest identyczny - może ciut cichszy niż ori

Edytowane przez Banan
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał banan, ton jest tylko trochę inny. Niestety na allegro już go pewnie nie kupisz pozostaje szukanie po necie albo trochę innych parametrów

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...