Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Dzień dobry witam i pozdrawiam wszystkich klubowiczów. Jestem z Mysłowic i kupiłem Audi A4

Kupiłem właśnie Audi A4 1,8T 2003r 163 KM ma przejechane 112000 km wszystko działa rewelacyjnie czytam dużo o tej skrzyni multitronik i nie tylko o niej ale o całym autku.Co powinienem wymienić w tym aucie aby urzytkować go bez większych problemów. Nie wiem czy poprzedni właściciel wymieniał olej w skrzyni biegów i bardzo bym nie chciał popełnić zaniedbania jeśli chodzi o te autko całą instrukcje mam w j. niemieckim. Jeśli ktoś ma wiedzę co powinienem zrobić po zakupie to bardzo proszę aby mnie pouczył.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich moje auto to audi 90 B3 2.3 20v quattro, a drugie auto (ojca) to A4 B5 1.9 TDI quattro Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam na imię Sebastian i doączam do was z Gniezna!

Pozdrawiam! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy. Posiadam Audi A4 B6 1 8T 150km 2002.

Wyskakuja mi bledy: P1128 Regulacja długookresowa paliwa, ogólny zakres obrotów/obciążenia, rząd cylindrów 1 - mieszanka za uboga. P1290 czujnik temperatury płynu chłodniczego, układy chłodzące sterowane komputerem sterującym silnika - sygnał wejściowy za wysoki - G83.

Wymienione świece, filtr powietrza, czyszczona przepustnica.

Lekko falują obroty, turbo dziura przy 3000-3500 obrotów, wolno spadają obroty na biegu jałowym.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwszy post i sporo pytań

sciągam własnie autko z stanów , kupiony płynie bedzie clone w BremenHaffen za jakies 4 tyg i mam sporo pytań , jeżlei sie wydadzą jakieś głupie to prosze o wyrozumiałość

ponoć nie m głupich pytań :) / nie jestem techniczny/ani fan motoryzacji wiec moja wiedza jest b.mała w temacie zakaladam ze auto ma jechać i byc w miare niezawodne co chyba ten model gwarantuje . al eco tam ja historyk moge wiedziec :[

Więc zaczynamy :

- czy bede musiał zminic światła / bo ponoć w usa są inne ? / jeżlei tak to ktore lampy , przod, tył , migacze ?

- czy i jak zminia sie wskazania mile na km / na tarczy mam podane wieksze MILE i małe KM , są jakieś nakładki po rozkrecaniu licznika ?

jak pokazywął bedzie komputer / czy da sie to samemu zminic w ustawienich czy tylko w serwisie ?

- auto rocznik 2013 B8 silnik

transmission NGR engine CPMA model A4AR manufactured 2013 modelyearfrom 2012

doczytałem cos o problemach z OLEJEM ? czy macie wiedze aby ten silnik tez go posiadał ? , jest jakas akcja serwisowa AUDII ?

- czy radio bedzie normalnie odbieało polskie/ europejskie stacje /

- auto nie ma haka , czy aby zamonowac hak trzeba ciac blachy czy da sie go jakos bezinwazyjnie załozyc / gdzie ew. koszt/

- na co powinienem uważac w tym modelu / autko ma przerysowany przedni zdezak / delikatnie na grubosc lakieru / przebieg 56,672 mil

co ew powinienem na start zrobic // jakas wymiana paska rozrzadu , olej , inne płuny , jak wyglada to w tym aucie i przy takim przebiegu /

Pytam bo z obecnym passkiem b6 kazdy mechaknic co innego zalecał / pisze o wyianach po okrslonych przebiegach płyny , oler , etc

Moze jest jakis papier z fabryki z ogólnymi zalecaniami , probowałem googlac ale z marnym skutkiem .

Z góry dziekuje za odp , wszelkie

Aska /Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Słuchajcie mam sprawę, chodzi o to że wymieniłem lampy na poliftowe "z czego też mam zamiar zdać wam moją Photo relację " i w lampach które nabyłem brakowało silniczkow do sterowania wysokością. I teraz mam pytanie czy wiecie może czy silniczki ze skody fabi w2002 będą pasowały do mojej audi lampy 2001 rok? z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...