Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy i faktycznie wystarczy podmienic lampy wraz z tymi kablami redukcja z h7 na xenon
i zmiana w kompie na xenon
Mam możliwość kupna lamp bez zarnikow lecz kompletne z przetwornicami za 1000zl i dlatego moje zainteresowanie w tym temacie. Moj moduł komfortu ma koncowke 064n pasowac bedzie ? Nie zalezy mi na poziomowaniu i spryskach. Ale interesuje mnie funkcja przygasania ledow itp ?
pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będę miał sterownik, który nie obsługuje bixa to można zmienić bez problemu sterownik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy i faktycznie wystarczy podmienic lampy wraz z tymi kablami redukcja z h7 na xenon

i zmiana w kompie na xenon

Mam możliwość kupna lamp bez zarnikow lecz kompletne z przetwornicami za 1000zl i dlatego moje zainteresowanie w tym temacie. Moj moduł komfortu ma koncowke 064n pasowac bedzie ? Nie zalezy mi na poziomowaniu i spryskach. Ale interesuje mnie funkcja przygasania ledow itp ?

pozdrawiam

W pierwszym poście masz spis sterowników co ktory obsługuje :)

Jeżeli będę miał sterownik, który nie obsługuje bixa to można zmienić bez problemu sterownik ?

A jaki masz ? tak bez problemu zmienisz

Kodowanie , wizyta w ASO i smigasz na Ledzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam auta ale już się zaopatruje w wiedze:) wiadomo ile taka usługa kosztuje w aso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam auta ale już się zaopatruje w wiedze:) wiadomo ile taka usługa kosztuje w aso?

Co ASO to inne ceny , dzwon popytaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, zakupilem lampy kompletne oraz przejściówki, na tą chwile lampy świecą (oprócz LED) ale po odpaleniu mrugają. Posiadam VAS 5054A lecz nie bardzo wiem gdzie to uruchomić .. Bardzo był bym wdzieczny za pomoc


Poda ktoś jak zakodować ze zwyklych na bixenon.. Kodowanie w mce 09 tylko jaki kanal i bajt... Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, zakupilem lampy kompletne oraz przejściówki, na tą chwile lampy świecą (oprócz LED) ale po odpaleniu mrugają. Posiadam VAS 5054A lecz nie bardzo wiem gdzie to uruchomić .. Bardzo był bym wdzieczny za pomoc

Poda ktoś jak zakodować ze zwyklych na bixenon.. Kodowanie w mce 09 tylko jaki kanal i bajt... Pomocy!

Kodowanie lamp bixenon :

MCE 09 ---> CODING 07 --->Long Coding Helper --->

Software Coding: 260090B10134A7000001000300001D0D001C220800000101000000

BYTE 0 -26

BYTE 2 - 90

BYTE 14 - 1D

BYTE 15 - 0D

jest napisane w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Chłopaki, uważnie przeczytałam cały post i nie zgadza mi się jedna rzecz. W wypisanych numerach sterowników nie odnalazłam swojego.

Posiadam 8K0 907 064 M. Czy bixenony będą działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Chłopaki, uważnie przeczytałam cały post i nie zgadza mi się jedna rzecz. W wypisanych numerach sterowników nie odnalazłam swojego.

Posiadam 8K0 907 064 M. Czy bixenony będą działać?

to jest numer modułu KOMFORTU 46 a nie MCE 09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, gdzie i jak moge to sprawdzić?

W pierwszym poście jest wszystko opisane :)

Dla przypomnienia ;)

schowekkier.png

schowekkier1.png

Po zdjêciu os³ony od strony kierowcy musimy dostaæ siê do naszego MCE . Na drodze staje jeszcze sprawa mocowañ bezpieczników i przeka¿ników. Na fotce strza³ki ¶ci±gamy zabezpieczenia i dajemy ca³a obudowê na dó³ . Dodatkowo mo¿emy jeszcze odkrêciæ mocowanie dolnego nawiewu aby mieæ lepszy dostêp do Sterownika :wink:

27908673.jpg

MODU£ CENTRALNEJ ELEKTRYKI :

mce091.jpg

mce88881.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ktoś podpowie jak teraz wygląda montaż bixenonów i spryskiwaczy oraz systemu samopoziomowania? Na szczęście posiadam moduł 8K0 907 063 P :D i czy można zrobić miejsce na spryskiwacze zamiast wymieniać zderzak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma wyglądać montaż? Tak samo cały czas wygląda jak opisał grzesiek w pierwszym poście. Zderzak do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , panowie właśnie jak odnośnie samopoziomowania ? Co trzeba zrobić aby się samopoziomowaly ?

Cos nikt w kwestii samopoziomowania sie nie chce wypowiedziec ??

Prawa lampa swieci mi w kosmos , oczywiście ksenon .

Jak moge ja wyregulowac? Regulacja na srubach przy lampie nie pomogła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na zrobienie oddzielnego tematu tak jak w przypadku parktronika

Przejście z żarówek na neon led, wraz z systemem poziomowania, podłączenie spryskowy tak jak fabryka dala- wersja poliftowa,


Nie chce zaśmiecać tematu ale montował ktoś to do siebie? wygląda to naprawdę dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt żółte światło, ale ja mam ogarnięte bardzo dobre ledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ori bixenon ale nie skrętny i chciałbym wyrezac aby skręcał. Pewnie wymiana lamp kodowanie i co jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wymiana lamp kodowanie i co jeszcze ?

Na pewno okablowanie jeszcze oraz sterownik od lamp skretnych 55 xenon AFS :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...