Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Joel52 napisał:

twierdzi, że daje gwarancję na rok i wszystko jest na oryginale...  a ma ktoś doświadczenie jak świecą lampy DEPO https://www.uniquestyleracings.com/index.php?route=product/product&product_id=612 - widać diody jak w oryginale? pomóżcie proszę który zestaw wybrać

a co po roku jak gwarancja minie? a coś padnie? albo rozbijesz jedną czego nie życzę, gdzie znajdziesz drugą? jak dobrze poszukasz to w tej cenie kupisz i lampy i MCE  no i będzie możliwość dorobienia sprysków i poziomowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa mce ? Sam zaprogramuje czy konieczna jest wizyta w aso ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Joel52 napisał:

A jak wyglada sprawa mce ? Sam zaprogramuje czy konieczna jest wizyta w aso ?

programowanie zrobisz sam, jest opisane na początku tego wątku, a do aso trzeba będzie podjechać do ściągnięcia CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2015 o 01:16, aa.debiec napisał:

Hej Chłopaki, uważnie przeczytałam cały post i nie zgadza mi się jedna rzecz. W wypisanych numerach sterowników nie odnalazłam swojego.

Posiadam 8K0 907 064 M. Czy bixenony będą działać?

8k0 919  475 B  a pytanko bd działac  czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem w końcu bi-xenony, zrobiłem kodowanie i po włączeniu świateł drogowych żarniki przez chwilę mrugają. W MCE nie ma błędów. Sprawdziłem kable, piny, zrobiłem drugie adaptery ale nic to nie dało. Po włączeniu świateł mrugają xenony, co dziwne nie za każdym razem. Brak mi już pomysłów. Może ktoś się spotkał z tym u siebie?
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie MCE09 na obsługujący Bixa mogę od razu kodować i montować bixenon czy dopiero po zdjęciu CP w ASO. Pytam bo jestem umówiony na poniedziałek na zdjęcie CP, a chętnie bym już dziś rezał Bixa. Jednym słowem czy CP blokuje możliwość kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok super. Pytałeś czemu ci mrugają itp. Ja mam to samo ale mam MCE 8K0907063M, który nie obsługuje więc zapewne to jest powód. Dziś albo jutro będę rezał to dam znać czy zadziałało na 8K0907063D. A ty jaki masz MCE?

Edytowane przez Grohu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe bo u mnie było to samo na 8K0 907 063M, który nie obsługuje Bixa. Mijania działały, kierunki i diody też tylko po prostu mrugały ze 3-4 razy na starcie no i sypało błędy. Dziś albo jutro będę montował moduł i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i miałem błąd w kodowaniu! I to na samym początku! W byte 0 miałem wartość 69 a powinno być 26.  Teraz wszystko działa jak należy :)
Zanim na to wpadłem to rozebrałem pół auta łącznie z błotnikami. Przy okazji pociągnąłem instalację do Home Linka i Hold Assist. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zdziwiłem bo podłączyłem nowe MCE wpiąłem piny i.... działa nawet VCDS nie musiałem podłączać ;) W pon jadę na zdjęcie CP i wtedy posprawdzam kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grohu napisał:

Ja to się zdziwiłem bo podłączyłem nowe MCE wpiąłem piny i.... działa nawet VCDS nie musiałem podłączać ;) W pon jadę na zdjęcie CP i wtedy posprawdzam kodowania.

Widocznie BCM był z auta co były bixy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów czy do lampy bixenonowej można zamontować chińskie hidy  i jak to podłączyć aby przysłona działała z góry dziękuje za info pozdro

Edytowane przez czechu9993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zwykle na biksenon skrętne. Czy do skrętnych muszę jeszcze robić poziomowanie? czy jednak da radę bez poziomowania...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chce nie musi, ustawi i będą świecić, jedyny problem jak na przeglądzie diagnosta będzie kumaty

sam jeździłem bez poziomowania jakieś pół roku

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy skrętnych musi zrobić poziomowanie, inaczej nie będą działać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Goffer3 napisał:

Przy skrętnych musi zrobić poziomowanie, inaczej nie będą działać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

a co ma nie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...