Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis odkrece i sprawdze jaki siedzi MCE, W zdzerzaku mam fabryczne spryski, brakuje (oprocz lamp i kostek)modulu poziomowania i czujnika poziomowania.

S80103-180817.jpg

I jak jest, dobrze?

W manualu na tym forum znalazłem:

– 8K0 907 063 P Bixenon obsluguje obsługuje grzane fotele

Edytowane przez lobot84
Doczytałem informacje w innym temacie forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MarioMAX napisał:

Nawet nie musisz odkręcać nic. Wystarczy, że położysz głowę na pedał gazu i poswiecisz latarką albo zrobisz zdjęcie. Tak to wygląda z tej perspektywy 

Super sprawa, żadnego rozkręcania itp

Edytowane przez lobot84
Usunięcie powielonego obrazka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, nawet bardzo dobrze. Ten sterownik obsługuje wszystko.
Taki sam sterownik do siebie wstawiałem.
Teraz tylko lamp szukać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo masz dużo szczęścia albo auto miało przygodę i założone były zwykłe lampy, zwłaszcza że piszesz że masz zderzak ze spryskami co raczej się nie zdarza przy zwykłych lampach, albo się mylę co też jest możliwe:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Góral65 napisał:

Albo masz dużo szczęścia albo auto miało przygodę i założone były zwykłe lampy, zwłaszcza że piszesz że masz zderzak ze spryskami co raczej się nie zdarza przy zwykłych lampach, albo się mylę co też jest możliwe:eusathink:

Auto na pewno przygody nie miało, kupione jest od mojej siostry ciotecznej ze Szwajcarii, ona tak sobie dobierała wersje wyposażenia, na Swiss szło sporo właśnie takich modeli, będąc tam mijałem kilka ze spryskami i ze zwykłymi lampami. Mały kraj, co poniektórzy mało jeżdżą.

To chyba mam sporo szczęścia :) A byłem nawet pewien że MCE mam jakieś lipne i trzeba będzie zmieniać czy cuś.

Czyli ma się rozumieć, spokojnie mogę działać? W taki razie robię listę zakupów.

Lampy skrętne czy nieskrętne szukać?

Co z poziomowaniem?

Wysłano z prodziża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lobot84 napisał:

Lampy skrętne czy nieskrętne szukać?

Co z poziomowaniem?

Działaj, działaj i rób listę:wink:

Różnicy w lampach poza doświetleniem w zakrętach nie ma żadnej, z uruchomieniem poziomowania praktycznie tyle samo roboty, tylko pamiętaj jak kupisz lampy np. skrętne to sterownik 55 też ma być do skrętnych (AFS)

Masz allroad to czujniki od poziomowania chyba już są i może masz tyle szczęścia że będą obsługiwały poziomowanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, wrclaguna napisał:

a jakie zawieszenie jest ?

Bez pneumatyki jeśli o to chodzi.

Wysłane z prodziża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem lampy Bi-xenon, na Bi-xenon skrętny, zmieniłem sterownik 55 na AFS. Lampy palą ok. natomiast nie mam poziomowania i skrętu lamp.

Czy ktoś mógłby przesłać schemat podłączenia kabelków żeby ruszyć poziomowanie i skrętność lamp?

Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kastro napisał:

Wymieniłem lampy Bi-xenon, na Bi-xenon skrętny, zmieniłem sterownik 55 na AFS. Lampy palą ok. natomiast nie mam poziomowania i skrętu lamp.

Czy ktoś mógłby przesłać schemat podłączenia kabelków żeby ruszyć poziomowanie i skrętność lamp?

Z góry wielkie dzięki.

Do przerobienia instalacja od poziomowania teraz masz po cztery kabelki idące od sterownika 55 do lamp,  a potrzeba tylko trzy, jeden kabelek to zasilanie do każdej lampy  a pozostałe dwa to skrętka od sterownika 55 do lampy, dodatkowo trzeba też poprzekładać kilka pinów w kostce od sterownika 55

jutro będę w domu do poszukam schematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pytanie trochę z innej beczki. Będę musiał wymienić moduł co wiąże się ze zdjęciem cp. Znalazłem aukcję, na której sprzedawca twierdzi, że może to zrobić zdalnie. Czy to jest w ogóle realne? Poniżej link do aukcji.

http://allegro.pl/ochrona-komponentow-cp-vw-audi-seat-skoda-i7009105041.html?utm_source=notification&utm_medium=PLobserved_price_changed&utm_campaign=obserwowane&utm_content=oferta

Edytowane przez Tomek_091019
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2018 o 13:57, Góral65 napisał:

Do przerobienia instalacja od poziomowania teraz masz po cztery kabelki idące od sterownika 55 do lamp,  a potrzeba tylko trzy, jeden kabelek to zasilanie do każdej lampy  a pozostałe dwa to skrętka od sterownika 55 do lampy, dodatkowo trzeba też poprzekładać kilka pinów w kostce od sterownika 55

jutro będę w domu do poszukam schematu

Znalazłeś może ten schemat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto się zajmie zamianą lam w moim aucie na xenon w wojewodztwie lubuskim . Jeżeli ktoś z was korzystał lub zna kogoś takiego to bym poprosił o namiary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro znalazłem coś takiego zamiana bez ingerencji w kompter i wymiany modułu 

http://allegro.pl/audi-a-4-a4-b8-8k-bixenony-montaz-led-oryginalne-i7131704019.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Głupota było by zamontowanie czegoś takiego. Dlatego szukam kogoś kto się zajmie tym fachowo od a do z. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...