Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry i nie drogi lakiernik Lubelskie


strazak990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gdzie znajdę lakiernika dobrego w lubelskim

Który podejmie sie malowaniem audi a4 b7 .

Edytowane przez strazak990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść kolego powiem Ci ,że chyba u nas w mieście ciężko o dobrego kolesia, też pytałem i nikt nie odpisał:) więc...nie wiem ja mam numer do kolesia w jakubowicach ale nie chce mi się tam zostawiać fury ponoć robi w porządku ale sam nie sprawdzałem...jak chcesz to Ci podam


może ktoś jednak poleci jakiś warsztat...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sprawdzonego ale w Radzyniu Podlaskim. A lakier należy dobrać w Łukowie. I będzie idealnie. Jak coś to PW :wink:

Edytowane przez rafalekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem kiedyś u tego gościa z Jakubowic, robi dobrze jak ceny w tej chwili to nie wiem bo ja robiłem kilka lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam dobrego Lakiernika z Bogucina, malowałem u niego golfa 4 w tamtym roku i to co chłopaczyna pokazał było na prawdę zaskakujące!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Bogucina, to pewnie Paweł (Wawer). Ja u niego 6 aut malowałam :decayed: Za cenę jaką robi to chyba nikogo lepszego nie znajdzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak ma się sprawa z lakiernikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie załatwiłem nic na tym urlopie bo niczego sie nie dowiedziałem o lakiernikach ;)

Bede działał na nastepnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało mogę polecić Serwackiego z Końskowoli/ Rud (ok. 40km od Lublina, ale warto). Robiłem u Niego dwa elementy, robota pięknie wykonana, auto wypucowane do odbioru i nie zdarł skóry. W zasadzie u Nich w warsztacie moje Audi, to już przeżytek, bo robią same nowsze auta, więc i jakość musi być dobra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge polecic serwis lakierniczy Auto-Klinika w Świdniku przy Żwirki i Wigury 49B, http://autoklinika24.net/. Robilem tam Audi A4 B8 2011, czarny sedan. Otoz podczas burzy galąz uszkodzila mi maske, dach i szybe, a naprawa zostala przeprowadzona z ubezpieczenia. Powiem szczerze, jestem zadowolony, a warsztat jest solidny i profesjonalny. Lakiernik wszystko ladnie pomalowal i wycieniowane, a auto odebralem wysprzatane i nawoskowane. Ogladalem caly samochod z kazdej strony i nie widze kontrastow ani roznicy w kolorze ani odcieniu. Na czas naprawy oczywiscie dostalem auto zastepcze. Co do ceny, to byla to naprawa z ubezepieczenia, wiec nic nie zaplacilem. Mysle ze to kwestia indywidualna i odrebna w kazdym samochodze, ale widzialem na warsztacie samochody z wyzszej pulki, wiec mysle ze zaklad posiada renome. Kontak do nich znalazlem tu na forum, jak ktos inny ich polecal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...