Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stuk przy gwaltownym skrecaniu w prawo (i tylko w prawo)


turbobastard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem ze wlasnie przy skrecaniu takim gwaltowniejszym w prawo odczuwam stuk, dosc silnie sie rozchdozi po calym aucie ale jakby najsilniej odczuwam go na pedalach gazu, w tych okolicach. Dodam, ze zwykle odczuwalne jest to kiedy najpierw dam kierownica w lewo a potem zaraz szybko w prawo i cos tak jakby sie przesuwalo z prawej na lewo ze stukiem. Z zawiecha bylem juz u dwoch czarodzieji i jeden nie widzial nic, patrzyl, dokrecal i nic, drugi zdiagnozowal laczniki stabilizatorow ktore wymienilem na Lemfordery i dalej to samo, mowia ze moze maglownica... Ma ktos jakis pomysl? Dodam ze musze jechac zeby to slyszec, zaparkowany nie wydaje dzwiekow ani zadnych tez stukow nie ma na nierownosciach,, tylko przy tym skrecie w prawo.


luzny akumulator :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Edytowane przez turbobastard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie mam podobny problem tez rożne opinie i również sprawdzałem akumulator i widzę ze jeździ z lewej na prawą. Więc u Ciebie był to akumulator ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokladnie, stukalo tylko przy skrecie w prawo bo sie obijal o rurki klimy a w druga strone od nagrzewnicy w gumowe i bylo cicho

Sent from my D6603 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...