Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne zachowanie centralnego zamka. Pomocy...


fox60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam wielki problem z drzwiami kierowcy w seacie leonie 1. Nie otwierają mi się drzwi kierowcy kiedy zamknę centralkę i ją ponownie otworze. Pod względem elektrycznym wszystko działa. Nowy zamek założony ale problem nie zniknął. jak dokręcę śruby od zamka to on tak jakby się blokował i nie otwierał tych drzwi, po popuszczeniu śrub i pokręceniu nim na boki zamek działa. Na kolanach zamek działa zawsze bez problemów. Ratujcie co może być tego przyczyną bo jak tak dalej pójdzie to kupie całe nowe drzwi jednak jest to kosztowne bo już nie mam pomysłu co może być nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy czy zamiennik? Wygląda na.problem w ustawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiennik jednak działo się to samo na orginale i przez niego musiałem właśnie "awaryjnie otwierać drzwi" a dziś zrobiło się tak samo już na nowym zamku. ustawiałem go 4,5 h i podkładki podkładałem takie i śmakie i jak już działał to po skręceniu tapicerki dalej to samo. ręce mi już opadają normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze rygiel na slupku jest zle ustawiony. za wysoko albo za nisko i poprostu blokuje sie o zapadke w zamku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rygiel na słupki jest raczej dobrze bo się otwiera i zamyka dopóki nie zamknę centralki. Ja to robię na otwartych drzwiach (zamykam zamek srobokretem, bo bo potem jest problem z otworzeniem) i już w takim układzie się blokuje...


Problem rozwiązany dziękuje za odpowiedzi

Edytowane przez fox60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...