Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj już założyłem felunie i wygląda super . Musiałem ogarnąć gaz bo niestety GZW Zbrosławice nie popisali się do końca . Całe szczęście znalazłem ogarniętego gazownika który poprawił niedociągnięcia i wysterował auto tak jak trzeba . jutro ma padać , ale może coś cyknę to wkleję na forum .

image.jpg

image.jpg

Tak to mniej wiecej wyglada , jak będzie chwila wolnego to cykne coś ładniejszego

Autko dostało nowy olej i filtry . Dodatkowo wymieniony przekaźnik pneumatyki wraz z filtrem. Czekam jeszcze na czujnik poziomowania prawy przód . Trzeba było w ASO zamówić cena powala 560 zł dobrze ze kolega ma upust i za 400 zł udało sie wyrwać

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gzw nikomu juz nie polecę . Właściciel ładnie gada tylko przy chęci zdobycia klienta pózniej same z nim problemy i nie potrafi sie przyznać do błędów . U mnie zle złożyli osłonę od spodu wypięła sie po trasie nadkola rozwaliło jak mu to powiedziałem to tylko wzruszył ramionami. Osłonę posklejalem ale za nadkla 500 musiałem wybulić. Pózniej auto przestało przełączać sie na gaz pojechałem stwierdzili ze wszystko jest Ok na czuja wymienili jakis czujnik Dojechałem do domu na drugi dzień znowu nie przełącza . Postanowiłem zrezygnować z gzw po tym jak sie dowiedziałem ze jednak nie maja autoryzacji na staga .

Wstawiłem auto do autoryzowanego zakładu pan sie trochę zdziwił i śmiejąc sie powiedział ze nie wie gdzie robiłem auto ale panowie maja manie wkładania wszystkiego dogory nogami . Komputer sterujący i cewka przy reduktorach zamontowana w taki sposób ze do środka dostawała sie woda . W dodatku komputer za słaby powinien byc w takim aucie zamontowany model wyższy zeby można juz było prowadzić diagnozę przez obd oraz spalanie pokazywało by na zegarach . Ale teraz jest juz wszystko wyregulowane i ustawione jak powinno . Gzw nie potrafiło pożądanie wyregulować gazu kontrolka silnika paliła sie cały czas .

Hamulce trzeba wsadzić większe ale to na spokojnie . Jeszcze jedna fotka która kolega cyknal

image.jpg

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pozazdroscic i pogratulowac autka , naprawde kosa :) Jezeli to nie byl by problem to mozesz mi na pw napisac ile lacznie wyszlo Cie autko z zakupem i niezbednymi naprawami + lpg :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troszkę zabawy z poletka na tym zdjęciu maska po 2 pastach jutro 3 i wosk oraz całe auto

image.jpg

Prawa strona po 2 pastach lewa przed

image.jpg

Prawy naroznik po 2 pastach

image.jpg

Może jutro uda sie skończyć auto chociaż watpię. Powinienem zacząć od papieru wodnego 3000 ale nie mam tyle czasu wolnego wiec jadę pastami Menzerna i 3m maska zrobiona Menzerna .

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wyszło !

Edytowane przez KYLOMC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, gdyby żona nie psioczyła to było by lepiej a tak jest dobrze ale nie idealnie.

Ostatnio mała awaria kruciec wychodzący ze zbiornika przelewowego płynu chłodzącego pękł i strasznie się lał płyn (nie wiem też czy się nie rozszczelnił na łączeniu ) , więc auto od 4 dni stoi w garażu . Dzisiaj odebrałem z aso nowy zbiorniczek z nowym korkiem cena po rabacie 230 zł i doszedł też do aso czujnik odpowiedzialny za poziomowanie auta i poziomowania xenonów cena po rabacie 454 zł .

Zbiornik wymienię raczej sam a na czujnik pojadę do kolegi bo trzeba jeszcze adaptacje zrobić po wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie siadlo ale opuść windę na glebę. Nie miła historia z gazem a ceny części do a8 spore jak za pierdoly. Do c6 podobnie co nie kupię to od 400-1000 takie ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ceny z kosmosu jak na wiek auta. Używki są tańsze , ale bałem sie ze może sie trafić rowniez uszkodzone lub padnie po paru dniach . Jak zrobię glebę to może samym programem nie chce za nisko bo będę zachaczal przodem . A 8 ma niżej wszystko niż poprzednie a6 .

image.jpg

image.jpgWidzieliscie takie jaja ???? A jaki syf w środku masakra

image.jpg

Juz na gotowo

płyn hamulcowy i od wspomagania wymieniony. Stary był tragiczny czarny jak smoła . Do wspomagania poszedł oryginał ASO, hamulcowy motul.

Wymieniłem też czujnik od zawieszenia przedni prawy cena powala bez zniżki 560 zł ale mój mechanik nie zrobil adaptacji zawieszenia i nadal przód opada na glebe.

Więc na dniach jadę ponownie na zrobienie adaptacji.

Ostatnio cisza w temacie mała zapowiedź

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze led itd ale kurcze ten czarny środek mi nie pasuje, oczywiście gusta są rożne , jeżeli tobie się podoba to ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jak wyglada na aucie . Jest mega po pełnej regeneracji zaczęły świecić nareszcie jak trzeba .

image.jpg

image.jpg

image.jpg

pic upload

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy :kox: elegancko układają się z chromowanymi wstawkami, a fele dopełniają całości.

Teraz tak patrzę i grill rzeczywiście lepszy byłby czarny.

Wysłane z mojego XT1562

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja polegała na wymianie odblasnika polerowaniu kloszy wymianie silniczków odpowiedzialnych za skręcanie soczewki , czyszczenie lampy w środku , montaż led , malowanie na czarno środka .
http://www.naprawa-reflektorow.pl/na FB tez jest wpisz ARCZI regeneracja leflektorow

Ok więc tak zawieszenie auta i 3 klameczki ogarnięte , niestety lampy lecą powtórnie do regeneracji na reklamacje

ponieważ prawy silniczek w lampie nie działa i wali błąd na fisie . Jak wrócą i wszystko będzie działało to auto będzie do sprzedania

żona marudzi że nie można nic tym autem większego przewieźć czytaj rowerek dla dziecka itd.

Trzeba znowu będzie jakieś kombi kupić hehe.

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca tygodnia promocja na auto oddam za 57000zł z dwoma kompletami kół

http://allegro.pl/show_item.php?item=6614513430


Auto sprzedane można zamykać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...