Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja dzisiaj . Auto wydawało sie czyste. Jednak Glinka prawdę ci powie

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

I na koniec pare fotek po woskowaniu. Na korektę nie miałem czasu i tak niezle wyszlo

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba 20 cali , 21 to już sporo kasy na felgi i opony . Ale to na następny sezon jak się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na następny sezon, jeśli uda się odłożyć kasę to będę chciał większą felgę wsadzić . a ta zostanie na zimę .

tropico, a gdzie opis twojego auta ???? Dawaj jakieś foteczki

moja na a8 forum jest :) a co do kół to felga ciut pomoże ale to nie będzie to. Ja swoja kupiłem na 19" słoneczkach, na lato dokupiłem 20" z S8 felga 9J i dalej była schowana w nadkole. U siebie dałem dystanse przód 15 tył 20mm i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to muszę mieć 50 linków żeby ją obejrzeć . Brakuje mi jeszcze 30 :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka widziana na żywo w Taborze :kox: Krowa wielka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka i pali jak smok, lakier byl matowy, podwiozlem rozrzqd to widzialem kawalek auta po 1 etapie polerki i musze powiedziec ze efekt miazga:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od2005 rok wychodził pierwszy lift czyli duży grill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna a8 skóra nie wydeptana ile dałeś ? lampy tył po 2 lifcie czarne wnętrze najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisza bo kasa się zbiera i jeszcze 2 dziecko na dniach ma wyjść na świat . Jak na razie to tylko woski raz w tygodniu i śmigam . Gaz ładnie zamontowany, byłem na korekcie i wszystko ładnie chodzi . miałem problem z jedną sondą ale chyba było coś z wtyczką bo od 2 tygodni spokój . W aucie wymieniłem olej i wszystkie filtry. czekam aż temperatura troszkę spadnie i wstawiam na sprawdzenie zawieszenia i zbieżność . Auto pali w cyklu mieszanym 20 litrów gazu (nie da się tym wolno jeździć ).Może uda się zrobić pełną korektę przed zimą. Na pewno do malowania idzie przedni zderzak i dolne progi ponieważ są strasznie wypiaskowane w niektórych miejscach widać już biały podkład. Szukam na spokojnie zderzaka s8 na tył . I to tyle jak na razie


dawno nic nie pisałem co się dzieje z autem więc tak :

poczytałem troche na forum a8 oraz tutaj u kolegów co smigają s4 b6 i okazało się że dopadły audice standardowe usterki , czyli wyciek oleju z pod dekli i zaślepek wałków , wyciek płynu chłodniczego, zaworki olejowe oraz do wymiany tuleje w górnych wahaczach . Zamówiłem prawie wszystko w aso dzięki koledze nie było tragedii posiada spore zniżki.

Dzisiaj byłem zobaczyć jak tam prace. No i standardowo tak jak wyczytałem na forum jakiś debil poskładał dekle dodatkowo na sylikon , masakra. Na chwile obecna zawieszenie zrobione, zaworki olejowe zmienione, zaślepki wałków z oringami wymienione, dekiel od strony pasażera poskładany na nowa uszczelkę plus wymienione świece, pozostał jeszcze od strony kierowcy no i nieszczesna chłodniczka olejowa do której jest masakryczny dostęp jest w niej plastykowy kruciec który sobie peka lub rozpada się na kawałki (jak dla mnie słabe rozwiązanie z tym krućcem silnik generuje taka temperatur że nie ma co się dziwić że ten kawałek plastykowej rurki nie wytrzymuje ) . Doszły jeszcze nowe uszczelki kolektorów , bo tez ktoś sylikonu nawalił. Generalnie wszystkie uszczelki i zimeringi jak to nazwał mój kolega mechanik zrobiły się drewniane , sztywne twarde , więc nie ma co się dziwić że olej puszczały. Dziwi mnie że przy takim aucie żal jest ludziom pare złotych na nowe uszczelki i zimeringi. tym bardziej że 40 tyś km temu był robiony rozrząd . No ale mam nadzieje że teraz autko będzie jeździło bezproblemowo . Można powiedzieć że przechodzi duży przegląd .

Na nowy sezon letni szukam felg 20 na chwile obecną padl pomysl na takie http://allegro.pl/axe-ex14-20-9j-10-5j-5x112-i5263843371.html

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety fajnych felg o rozmiarze 21 jest bardzo mało (w rozsądnych pieniądzach ;o)) . Są rotory ale słabo wyglądają na a8 tzn może nie slabo , ale nie wiem czy pasują do a8.

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...