Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bydgoszcz, Arek-Serwis


Joca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Szukałem serwisu aut grupy VAG i chyba udało mi się znaleźć sensowny warsztat w Bydgoszczy (ul. Szajnochy 3), z czym chyba do tej pory był pewien problem na tym forum. Na razie zrobiłem podstawowe sprawy, tj. wymiana rozrządu, filtra paliwa, drobna elektryka itp., ale właściciel warsztatu wydaje się mieć sensowne podejście w kwestii ceny i merytoryki (wymiana kompletnego rozrządu z pompą wody i wymianą płynu chłodniczego zamyka się u niego w kwocie 800 złociszy). Twierdzi, że ma specjalizację w grupie VW i w sumie było to widać w markach aut stojących na warsztacie, sam zresztą chyba nawet jeździ Skodą Superb. Jak na pierwszą robotę jestem zadowolony i będę dalej korzystał z jego usług. No chyba, że się mylę i są inne doświadczenia u kolegów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Szukałem serwisu aut grupy VAG i chyba udało mi się znaleźć sensowny warsztat w Bydgoszczy (ul. Szajnochy 3), z czym chyba do tej pory był pewien problem na tym forum. Na razie zrobiłem podstawowe sprawy, tj. wymiana rozrządu, filtra paliwa, drobna elektryka itp., ale właściciel warsztatu wydaje się mieć sensowne podejście w kwestii ceny i merytoryki (wymiana kompletnego rozrządu z pompą wody i wymianą płynu chłodniczego zamyka się u niego w kwocie 800 złociszy). Twierdzi, że ma specjalizację w grupie VW i w sumie było to widać w markach aut stojących na warsztacie, sam zresztą chyba nawet jeździ Skodą Superb. Jak na pierwszą robotę jestem zadowolony i będę dalej korzystał z jego usług. No chyba, że się mylę i są inne doświadczenia u kolegów...

Mógłbyś podać do niego nr. telefonu?

z góry dziekuję

tel. znalazłem (wujek google :P) dam znać później jak wrażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję w razie czego telefon: 692 497 482. Okazuje się, że fachman ten pracuje w serwisie Skody u Bieranowskiego, więc faktycznie praktykę i wiedzę o tematach grupy VW ma. Tematy prywatne robi zwykle po godzinach, więc trzeba się raczej umawiać telefonicznie. Trochę kiepsko tam trafić - warsztat jest w ostatnim rzędzie budynków w dużym kompleksie hurtowni na Szajnochach.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem polecam, szybko i solidnie... na pewno tam wrócę (oby nie za szybko, toć audika jest bezawaryjna ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w Bydgoszczy polecam też RAD-KOW (http://www.rad-kow.pl/o-serwisie/). Jeśli szukacie dobrego serwisu naprawy aut w Bydgoszczy, to na pewno warto się tam udać. Godna zaufania ekipa fachowych mechaników, która szybko wykonuje wszelkiego rodzaju naprawy. Ja wymieniałem tam opony, a także naprawiałem zawieszenie i hamulce. Z wszystkich tych usług byłem naprawdę zadowolony, poszło to naprawdę szybko i sprawnie, także polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena 800zł nie jest wysoka tylko zależy jakiej firmy włożył ci rozrząd

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena 800zł nie jest wysoka tylko zależy jakiej firmy włożył ci rozrząd

Rozrząd dał INA/SKF + napinacz hydrauliczny w cenie

A ja w Bydgoszczy polecam też RAD-KOW (http://www.rad-kow.pl/o-serwisie/). Jeśli szukacie dobrego serwisu naprawy aut w Bydgoszczy, to na pewno warto się tam udać. Godna zaufania ekipa fachowych mechaników, która szybko wykonuje wszelkiego rodzaju naprawy. Ja wymieniałem tam opony, a także naprawiałem zawieszenie i hamulce. Z wszystkich tych usług byłem naprawdę zadowolony, poszło to naprawdę szybko i sprawnie, także polecam.

Znam ten serwis. 2 lata temu padła mi cewka zapłonowa i chłopaki mocno się tam natrudzili, żeby zdiagnozować, że to właśnie ona walnęła. O ile pamiętam auto stało dwa dni w ich serwisie. Sprawiają dobre wrażenie, ale jak na warsztat podający się za znawców grupy VAG, to moim zdaniem trochę za słabo. Poza tym nie wiem czy tak znowu tanio mają. Za cewkę+robocizna+diagnostyka zgarnęli sobie 400 złociszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...