Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?


soul87

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy spojrzeć na nazwę tematu... Cieszę się że mod sir podoba. BTW sub z q5 jest w miejsce koła zapasowego?

tak, minimum 17 cali, ale wtedy nie wchodzi do końca i druga podłoga nie wejdzie jak należy. w 18'tke wchodzi idealnie i druga podłoga (ja z niej korzystam na małe zakupy) jest nadal praktyczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa to lipa... Podtlenek.. Chyba będzie musiało wleciec bose .. Basu jest teraz dużo ale chciałbym żeby schodził niżej przy zachowaniu stockowej funkcjonalności bagaznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze jest temat ze avant To juz zapytać nie mozna ? Bo od razu denne odpowiedzi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma avant do sedana.

Masz suba to odwróć kostkę i sprawdź sam.

Czy to takie trudne ???

Działać będzie ale o efekcie sam napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słychać od razu zamianę biegunów.

Proponuję zrobić to przy włączonej muzyce i kawałku zawierającym dobry bas. do razu da się zauważyć różnicę.

ja polecam

Edit... To nie 240v, nic się nie stanie, można spokojnie sprobować, czy warto.

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mod exrta, robi swoje, ja wtyczkę ściąłem nożem kuchennym, tą wypustkę i teraz się da wsunąć tak i odwrotnie , różnica spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem tu całkiem przypadkiem szukałem zupełnie innego wątku, czytam, czytam, mówię sobie spróbuję...

Zrobiłem kostkę na równo jak kolega wyżej, żeby ewentualnie wrócić szybko do poprzedniego ustawienia...

Nie wracam! :-D :-D :-D

Edytowane przez kelnozz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan:

Piszesz zgłoszenie czy ja mam zgłosić ?

Tyle że ze dwie foty w pierwszym poście by się przydały.

Choćby samej kostki przed ucięciem wypustki i po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo początkowego zachwytu wróciłem do pierwotnego rozwiązania. Po pierwsze miałem dość trzeszczących tapicerek, a po drugie połowa stacji radiowych mi charczała (nie mam Diversity).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo początkowego zachwytu wróciłem do pierwotnego rozwiązania. Po pierwsze miałem dość trzeszczących tapicerek, a po drugie połowa stacji radiowych mi charczała (nie mam Diversity).

kupuj BOSE i przyjeżdżaj - 6 wiązek mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo początkowego zachwytu wróciłem do pierwotnego rozwiązania. Po pierwsze miałem dość trzeszczących tapicerek, a po drugie połowa stacji radiowych mi charczała (nie mam Diversity).

kupuj BOSE i przyjeżdżaj - 6 wiązek mam :decayed:

Nie dam Ci zarobić :decayed: Wiadomo, że człowiek by chciał, ale są ważniejsze cele, więc moje padło raczej się nie doczeka BOSE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze kiedyś posmakujesz mojej monety :giveheart:

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycialem zabek na wtyczce, wlozylem odwrotnie i faktycznie basik ciupie lepiej, ale :) wydaje mi sie, ze jest to slyszalne bardziej z przodu, dzisiaj mialem okazje %% jezdzic troche z tylu i jak dla mnie to z przodu ten bas jest wyraznie lepszy. No i czy Wy tez tak macie, ze w momencie wl/wyl radia slychac z bagaznika (z okolic suba) takie pojedyncze cykniecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w momencie wl/wyl radia slychac z bagaznika (z okolic suba) takie pojedyncze cykniecie?

U mnie nie ma takiego zjawiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...