Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT


MichałA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!

Cacka te B6-ki na fotach, aż miło popatrzeć :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna jest Michał, mega się prezentuje :good:

Dziena :thumbup1: Ale trochę roboty jeszcze trzeba w nią włożyć żeby było tak jak chcę :decayed: ostatnio zauważyłem że rudas wyłazi na przednim lewym błotniku na rancie więc trzeba się będzie rozejrzeć za nowym błotnikiem.

Michał czemu się nie chwaliłeś że mini spota robicie podskoczył bym też :)

Robuś dałem ciała z tym do końca nie wiedziałem jak nam to wyjdzie jak z moją robotą i w ogóle , taraz jak coś będę kombinował na rejonie to dam znaka obowiązkowo :drinks:

Koła oklepane ale robią robote

Sam jesteś oklepany :grin::buahaha:

Dziś wpadną nowe opony na te 19 bo stare właśnie się skończyły do tego jedna powiedziała pa pa w drodze nad morze :facepalm: i zszarpała moje nerwy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie wszystko wyglada. Kawal dobrego auta. Mozna zaliczyc do klubowych "perelek" :) Ale felunek na zime moglbys inny wrzucic :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie , kawał czasu nie aktualizowałem wątku ,a w aucie troche sie pozmieniało ...

W najbliższym czasie zrobie jakiś aktual , a póki co to dzięki za miłe słowa , o A4 staram się w miare możliwości dbać i jak coś się trafia to poprostu doposażam w ciekawe fanty.

Tych zimowek to troche mi szkoda bo mam cały kpl nowych opon na nich wiec moze jak je zedre to nad.jakąś 17' pomysle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak że tego ..... tak to teraz wygląda;) z nowości wpadły :

- listwy progowe s-line

- czarny sufit z B7

- bixy z soczewką B8 + manualna regulacja

..... a teraz obrazki :wink:

IMG_20170610_202255.jpg

IMG_20170610_204007.jpg

IMG_20170610_203621.jpg

IMG_20170610_203723.jpg

IMG_20170610_202134.jpg

IMG_20170610_202045.jpg

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary... Ladnie lecisz z tematem :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękóweczka:hi:  Pogoniłem też obudowy luster i wróciłem do serii, zastanawiam się czy nie pójść ze  wszystkimi dodatkami w czerń, w najbliższym czasie planuję też ściemę więc może by to grało....

a i 1.8T musi wypaść z klapy :decayed:

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi robotę, fura kozak :thumbup1: no i zastanów się nad tą czernią bo listwa zderzaka i te obwódki szyb się tego domagają ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwe wiadomo mozna zmienić, ale te obwódki to trzeba było by chyba polakierować lub okleić.

W najbliższym czasie czeka mnie spory serwis graty już zbieram od dłuższego czasu do wymiany idzie :

-olej + kpl filtrów

- kpl rozrząd

- dwumas 

Musze też ogarnąć klime bo co roku jakieś kwiatki z nią wychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sentyment do budy B6 ;) jak dla mnie jedna z lepszych jakie audi wypuściło , a trochę pomodzona dalej wygląda świeżo i przyciąga uwagę.

W przyszłości godnie mogła by zastąpić ją jedynie B7 w avancie  bądź wersja RS też w B7:grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Twoja B6 zdecydowanie wygląda świeżo i na pewno przykuwa wzrok na ulicach :good:

RS4 B7 jako następca powiadasz :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej od B6 podoba mi się tylko B7, a buda RS jest dla mnie ideałem:) ech .... marzenia :)

Opuszczenia domaga sie przód powinien pójść jeszcze ze 2 cm w dół żeby było dobrze , ale nie dał bym rady wtedy wjechać do garażu, musiał bym zdjąć dokładke od cupry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio udało mi się namierzyć na allegro ciekawą rzecz której dłuuuuuugo szukałem ;) i o jest....:decayed: rameczka 1NK w manualu  jak talala

 

IMG_20170613_161550.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał,auto na żywo wygląda mega ,zmyliło mnie trochę to 1.8t na klapie,nie miałem wczoraj czasu ,bo bym zjechał za tobą w Leg-nowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He He spoczko tez na początku nie wiedziałem kogo ścigam , ale jak zobaczyłem furkę to już wiedziałem ,że to nie cywil:grin: tylko nasz człowiek , avancik pierwsza klasa wszystko zrobione ze smakiem.

Następnym razem jak będziesz u nas to daj znaka miło będzie pogadać i furki oblookać :thumbup1:

Z tym 1.8 muszę zrobić porządek bo jeszcze ludzie pomyślą że te silniki takie batorasy puszczają normalnie :decayed:  ale na wszystko brak czasu....

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,od początku do teraz fajnie się dzieje,bede sledzil temat,mam pyt,na tym zimowym pakiecie masz 16ke a opony?pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...