Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Emblemat pokrywy silnika BFB


countryFan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Istnieje numer zamówieniowy emblematu silnika do BFB? Bo w większości 1.8 te emblematy odpadają? a widzę tylko dostępny do 2.0TDI ( OE: 4H0 103 940) - no chyba że są takie same? Może ktoś zmierzy długość/szerokość to kupię taki z TDI i dokleję do swojego.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Istnieje numer zamówieniowy emblematu silnika do BFB? Bo w większości 1.8 te emblematy odpadają? a widzę tylko dostępny do 2.0TDI ( OE: 4H0 103 940) - no chyba że są takie same? Może ktoś zmierzy długość/szerokość to kupię taki z TDI i dokleję do swojego.

Dziękuję

mam taki emblemat na wydanie :D

jakby co to pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie to samo co na tylnej klapie?

Hmm a jest? :eusathink: Sprawdzę, bo może rzeczywiście pasuje któryś z atrapy chłodnicy albo tylnej klapy.

Dzięki za pomysł. Jutro też będę miał okazję pewnie zmierzyć emblemat na 2.0TDI to porównam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie to samo co na tylnej klapie?

Hmm a jest? :eusathink: Sprawdzę, bo może rzeczywiście pasuje któryś z atrapy chłodnicy albo tylnej klapy.

Dzięki za pomysł. Jutro też będę miał okazję pewnie zmierzyć emblemat na 2.0TDI to porównam :naughty:

I jak - pasuje któryś? Sprawdzał ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierzę jutro i dam znać.

Kupiłem emblemat i co prawda go jeszcze nie zamontowałem, ale przyłożony do pokrywy wygląda, że pasuje idealnie otworami i kołeczkami,

numer części 06C 103 940

EDIT: Powyższy numer który podałem to emblemat taki który jest wykończony jakby alu-matem, a nie chromem, więc nie jest to na pewno to co oryginalnie.

Edytowane przez countryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierzę jutro i dam znać.

Kupiłem emblemat i co prawda go jeszcze nie zamontowałem, ale przyłożony do pokrywy wygląda, że pasuje idealnie otworami i kołeczkami,

numer części 06C 103 940

Te same wymiary i na klapie i na deklu silnika. Pewnie dlatego te z silnika znikają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tą twoją korozją? zrobili Ci to w końcu na gwarancji? :)

u mnie? :o

Ale ja nie mam korozji tylko pytałem w teorii jak to przebiega gdyby trzeba skorzystać z gwarancji i jak ją utrzymać na te 12 lat.

Edytowane przez countryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzeję kotleta ale udało mi się dzisiaj przeszczepić emblemat z pokrywy 3.0 ASN, które chodzą bardzo tanio na allegro. Za 24 zł z przesyłką mam wreszcie emblemat na swoim miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...