Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgania kierownicy przy obracaniu na postoju tylko na wolnych obrotach


barneius

Rekomendowane odpowiedzi

chyba pozostaje aso, powinni udostępnic takie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy, 

Odgrzeję trochę kotleta bo mam takie samo zjawisko u siebie tylko, że w A6 C6 przedlift. Obecnie mam u siebie przewód 4f1422893AG. Czy ktoś się orientuje może, albo mógłby sprawdzić w etce czy ten przewód został zastąpiony jakimś nowszym? Na używki patrzę raczej z rezerwą bo używany to ja mam :wink: a znalazłem nowy firmy A-tip może ktoś zna tego producenta. 

Dzięki za pomoc

 

Edytowane przez viki81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2015 o 06:29, wrclaguna napisał:

8K1422893CT--->8R1422893R

Możesz mi powiedzieć jaki wąż powinien pasować do mojego auta.

Czy można za pomocą VCDS-a sprawdzić ciśnienie we wspomaganiu? Może wtedy bardziej będzie można podejrzewać ten wąż.

2019-04-16 10.21.16-1.jpg

Edytowane przez duzy616
załącznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2018 o 13:22, Resideent napisał:

Dzięki Pezet6 za info ,właśnie też sądziłem że przewód nr.10 ,ale porównując go z tym co podają na forum z oznaczeniem "R" nie ma on nic wspólnego .Wyglądają w ogóle inaczej .Więc teraz pytanie ,jaki przewód zastosować o jakich numerach ?Być może zbiegiem czasu został On zastąpiony innym numerem ,tylko jakim ?Ktoś może ma lepsze możliwości dojścia lub dane ,więc będe wdzięczny za odpowiedz.Pozdrawiam

Czy udało się wymienić przewód - jakie są efekty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odgrzeje kotleta. 2.0 CAHA 2008r. to samo drgania na postoju podczas skrętu plus słychać lekko pompę. Z jakimi numerami kupić wąż??? To jest ten dłuższy tak?? Z góry dzięki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono. No i mnie również trapi problem drgań kierownicy na postoju na wolnych obrotach. Ktoś rozwiązał ten problem definitywnie? czy wymiana węza na ten z końcówką R jest jedynym sposobem plus oczywiście nowy płyn do wspomagania(ori vag oczywiście)???   Denerwują mnie te drgania i takie delikatne tyrkotanie przy manewrach na parkingu ....chciałbym to zrobić i zapomnieć o temacie..Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten sam problem. Drgania na postoju, przy dodaniu delikatnie gazu problem znika. 

Czy osoby które wymieniły waż moga potwierdzić że to pomaga ?  Jest kilka osób które czeka na info:)

 

Update: 

Brak info od Was więc zaryzykowałem i dzisiaj jestem po wymianie i faktycznie po założeniu 8R1422893R problemy ustały.  Uwaga nowy wąż ma trochę inny kształt i nie pasuje plug and play, wiec mechanik będzie musiał troche pokombinować - ale warto.

Edytowane przez tepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję temat. 

Servotronic 1N3 3.0 TDI V6. W jaki nowy wąż powinienem się zaopatrzyć? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...