Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jestem Radek, kupiłem moje Audi b5 rok temu i jako że mało mnie było w PL to mało nim jeździłem... Teraz już jestem w PL na stałe, użytkuję swoje autko praktycznie non stop jako że jest niezbędny do pracy no i oczywiście mam z nią trochę problemów... najpierw okazało się że mam hak dopinany ale bez kuli, następnie turbina zaczęła odmawiać posłuszeństwa, a teraz w końcu zainteresowałem się naprawą klimy.... a wszystko co pomogło mi ogarnąć te tematy znalazłem w postach... Jest to naprawdę świetne miejsce dla takich ludzi jak ja którzy z mechaniką nie mają wiele wspólnego a którzy mają już dosyć naciągania na kase przez pseudo mechaników... jeszcze raz wielkie dzięki...

Edytowane przez Czerk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

Mam na imię Adrian i jestem posiadaczem Audi A4 B5 od jakichś 2 tygodni. Moje Audi to Avant po lifcie z silnikiem 1.9TDI AFN pod maską. W przyszłości zamierzam kupić sobie Audi S6 C5 lub S8 D2 ale na to jeszcze trzeba bedzie długo czekać. Cieczę się, że mogłem dołaczyć do grona forumowiczów. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Zostałem szczęśliwym posiadaczem Audi A4B7 Avant .2.0 T 162Kw Quattro.Nadszedł czas na zmianę :) Poprzednio były A3 1.8 wolnossące ,i 1.8TTak ze moja przygoda z Audi trwa nadal.Jak to mówią ...cztery pierścienie na nic nie zamienię.Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz wita wszystkich użytkowników :)

Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 2,8 193KM :)

Pozdrawiam

Edytowane przez recruit84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadam A4 B5 1.8T AEB seria rok 1997, jeżdżę nią od niemal 5 lat, trochę przy niej posiedziałem więc w razie pytań służę pomocą. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[sOSNOWIEC] Witam wszystkich.Z tej strony Paweł z Sosnowca. Od początku maja stałem się posiadaczem AUDI A4 AVANT 1.8T. Mam nadzieję , że nasza współpraca będzie się idealnie układać. POZDRAWIAM I SZEROKIEJ DROGI. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , jestem z Oświęcimia mam na imię Tomasz od niedawna posiadam audi a4b7 s-line avant 2.0 tdi 170ps rok 2006 model 2007. Za nic nie zamienię tych czterech kółek . Super sprawa z tym forum . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...