Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obliczenie składki za minicasco w PZU ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to liczą. Ale jak kupowałem to zadzwoniłem do najbliższego oddziału PZU i mi przez telefon wyliczyli, tak proponuję zrobić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie coś więcej o tym minicasco?? rozumiem że to ubezpieczenie nie obejmuje ochroną w takim zakresie jak pełne AC? przed czym w takim razie zabezpiecza?

Przed kradzieża samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yates ubezpieczenie minicasco sie troche zmieniło i nie jest to juz tylko ubezpieczenie od kradzieży.

Zakres ubezpieczenia obejmuje szkody : kradzież pojazdu lub jego wyposażenia, włamanie, zdarzenia losowe ( powódz, zatopienie, uderzenie pioruna, pożaru, wybuchu, opadu atmosferycznego, huraganu, osuwaniu lub zapadaniu sie ziemi ) uszkodzenie pojazdu w nastepstwie jego zabrania w celu krótkotrwałego użycia. W sumie nie odpowiadają tylko jak sam rozbijesz samochód.

Tylko jest mały haczyk ubezpieczeniem tym objęte są wyłącznie szkody powstałe na terytorium RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego co ja sie orietowałem to szkody powyżej 70% wartosci auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pzu.pl/pub/files/PZU_SA/produkty/koumnikacyjne/OWU_Minicasco_6475_II.pdf

Kolego tak było kiedyś ale zmieniły sie warunki, nie odpowiadają za szkody poniżej 500zł i wprowadzili bodajże 20% udział własny ale to chyba można zniesc podnosząc składkę... całe warunki nowego minicasco pod linkiem wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie warunki w PZU minicasco sa obecnie bardzo dobre, POLECAM!!! ubezpieczenie od wszystkiego z wyjatkiem kolizji z wlasnej winy, szkoda musi byc powyzej 500zl, teren RP, wycenili samochod mi na 50 000 a skladka roczna to 700zl :hi: najlepiej krzykneli mi za pelne autocasco w Generali 5400zl rocznie chyba ich ku...pogielo w PZU 3500zl, mnie styka MINI pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zmień agenta :gwizdanie: mi moje teraz wycenili na 52400 i zapłacilem składke 956zł za minicasco

Jest przepis ze nie ubezpieczają aut o wartości ponizej 3 tys zł ale górenj granicy nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli są takie warunki to jest to chyba teraz najlepsza opcja...

szkoda tylko że nie ma opcji "Jelonek na masce" - jedyne czego mi brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie że jest coś takie go ja mam minicasko w PZU i jest na przykład jak by ci wyleciał pies czy inna zwierzyna i uszkodziła samochód to zwracają ci kasę z ubezpieczania itp[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 14:14_________________________________________________ale cena ,mnie zdziwiła ja mam ubezpieczone na 21 tyś a płacę koło 1000 na rok może nie całe a ty płacisz za B7 tak mało :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zapłaciłem składkę 936zł od wartości 51,100zł i w tym mam minicasco, NNW max i (PZU Auto pomoc) agent policzył mi jakaś znizke ale dostałem tez zwyzke +30% za to ze to audi bo jest w podwyższonej grupie ryzyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwosci jest wiele nie wiem dlaczego tak powiedzial ale wiem ze w roznym regionie Polski sa rozne ceny...moze z tego to wynika...ja otrzymalem info ze max do 30000zł obejmuje usluga minicasco wiec teraz zglupialem.Musze sie bardziej dopytac a takze jakiegos innego agenta zapytac mozliwe ze powiedzial tak dlatego ze od wyzszej kwoty dostanie mniejsza prowizje :D nigdy nie wiadomo :]

Pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jeśli chodzi o odpowiedzialność to jest również zderzenia z osobami i zwierzętami, lecz nie ma zderzeń z przedmiotami np. najedziesz na drzewo lub kamień i płacą za wszystkie szkody powyżej 500 zł czyli 495 zł nie zapłacą. Natomiast gdy chodzi o udział własny to jest w wysokości 20% nie mniej niż 500 złotych w każdej szkodzie. Oczywiście zarabia się na zniżki w bezszkodowym przebiegu, co można w czasie późniejszym przenieść do pełnego ac.Yag3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem dzisiaj wartosc a4 b5 1,6 95 bogato wyposazony wyliczyli na 10800 ;) składka za minicasco wynosi wtedy 202zł, takze ja się chyba długo nie będe zastanawiac boo boje się o moje cacko mimo ze mam zabezpieczone :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem dzisiaj wartosc a4 b5 1,6 95 bogato wyposazony wyliczyli na 10800 ;) składka za minicasco wynosi wtedy 202zł, takze ja się chyba długo nie będe zastanawiac boo boje się o moje cacko mimo ze mam zabezpieczone :good:

ło matko... to za darmo prawie te ubezpieczenie rozdają... nie ma co czekać Panowie - jeśli ktoś nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do AVANT 1,9 TDI z 1998 roku, 0% zniżki - zapłaciłem 260 PLN

Najlesze jest to, że znizki uzbierane na minicasco można później przenieść na pełne autocasco.

Minicasco chroni przed kradzieżą (80%), dewastacją i dzikimi zwierzętami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...