Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Funkcja DRL


Rumaq

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy i Koleżanki,

Od dłuższego czasu gryzie mnie pewien drobiazg.. Mianowicie, przy włączonej funkcji DRL świecą się światła zarówno przednie jak i tylne. Czy jest możliwość, aby świeciły się tylko te z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy i Koleżanki,

Od dłuższego czasu gryzie mnie pewien drobiazg.. Mianowicie, przy włączonej funkcji DRL świecą się światła zarówno przednie jak i tylne. Czy jest możliwość, aby świeciły się tylko te z przodu?

mozna sprobowac wykodowac to w module MCE 09 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. W poniedziałek podjadę do mechanika. Co dokładnie mam mu powiedzieć? Dokładnie żeby wykodował to w module MCE 09, coś dodał lub wyłączył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co kojarze to było ORI w autach po 2012 roku

W podpowiedziach MCE 09 jest opis .



64042356.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy to normalny objaw że podczas włączonej funkcji DRL i po włączeniu kierunkowskazu jednego jak i drugiego "pasek" ledowy przygasa ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuu ba u mnie to nawet gaśnie ;)

tak ma być możesz nawet regulować siłe przygasania ;)

Dzięki już myślałem że coś nie halo :decayed:

Edytowane przez nayemnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę odkopie temat i się podepnę

mam problem tego typu że jak zapalą się światła drogowe to palą się też kierunki z przodu :kwasny: teraz nie wygląda to tak źle bo mam halogeny i wygląda to tak jak by się palił cały pasek na dole ale jak założę ledy w miejsce ori DRL to trochę kiepsko a poza tym nie chce żeby miśki się czepiały ... wcześniej w DRL-ach też mi się paliły ale to udało się już wykodować, no ale niestety ze świateł drogowych moj magik już tego nie potrafi :facepalm: Gdzie tego szukać i jak to wyłączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy u mnie tez led całkiem gaśnie przy włączonym kierunku a gdzie w vcds zmienić żeby przygasał i gdzie sie reguluje jak ma przygasać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy u mnie tez led całkiem gaśnie przy włączonym kierunku a gdzie w vcds zmienić żeby przygasał i gdzie sie reguluje jak ma przygasać ?

Pierwszy post sie kłania .

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/?p=2794427#entry2794427

11916791.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale jak to odznacze ledy nie przygasają przy włączonym kierunku tylko świeca ciagle tak samo. Czy jest możliwość ustawienia żeby przygasały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tak trochę inne pytanie ... da radę zrobić tak ze jak mam przełącznik świateł w pozycji "0" żeby się nic nie paliło ? bo teraz palą mi się światła do jazdy dziennej :kwasny: a chciał bym żeby paliły się tylko w pozycji auto a na zero zeby sie nic nie paliło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tak trochę inne pytanie ... da radę zrobić tak ze jak mam przełącznik świateł w pozycji "0" żeby się nic nie paliło ? bo teraz palą mi się światła do jazdy dziennej :kwasny: a chciał bym żeby paliły się tylko w pozycji auto a na zero zeby sie nic nie paliło .

opcja CAR i wyłaczasz swiatła do jazdy dziennej

Ok ale jak to odznacze ledy nie przygasają przy włączonym kierunku tylko świeca ciagle tak samo. Czy jest możliwość ustawienia żeby przygasały?

a w jakiej pozycji masz włacznik swiateł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja CAR i wyłaczasz swiatła do jazdy dziennej

Patrzyłem tam ale wydawało mi się że jak wyłączyłem to wyłączyły się całkiem DRL-y, że nie działały nawet na auto, no ale może mnie się tylko zdawało bo może było zbyt ciemno już ...

Dzięki Grzegorz za zainteresowanie, zaraz sobie sprawdzę

No i jest tak jak mówiłem, a przynajmniej u mnie. Tzn po wyłączeniu z pozycji Car, światła do jazdy dziennej nie działają wogole, czy to w pozycji włacznika świateł,, 0" czy też ,, auto" :-/

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tak trochę inne pytanie ... da radę zrobić tak ze jak mam przełącznik świateł w pozycji "0" żeby się nic nie paliło ? bo teraz palą mi się światła do jazdy dziennej :kwasny: a chciał bym żeby paliły się tylko w pozycji auto a na zero zeby sie nic nie paliło .

opcja CAR i wyłaczasz swiatła do jazdy dziennej

Ok ale jak to odznacze ledy nie przygasają przy włączonym kierunku tylko świeca ciagle tak samo. Czy jest możliwość ustawienia żeby przygasały?

a w jakiej pozycji masz włacznik swiateł ?

Włącznik jest na auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2015 o 09:48, Skruszo napisał:

Patrzyłem tam ale wydawało mi się że jak wyłączyłem to wyłączyły się całkiem DRL-y, że nie działały nawet na auto, no ale może mnie się tylko zdawało bo może było zbyt ciemno już ...

Dzięki Grzegorz za zainteresowanie, zaraz sobie sprawdzę

No i jest tak jak mówiłem, a przynajmniej u mnie. Tzn po wyłączeniu z pozycji Car, światła do jazdy dziennej nie działają wogole, czy to w pozycji włacznika świateł,, 0" czy też ,, auto" :-/

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Czy udało się rozwiązać problem włączonych świateł DRL LED na przełączniku w pozycji "0"? Mam to samo, a widzę, że wątek zamarł przed opisaniem rozwiązania.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. W pozycji świateł do jazdy dziennej (LED) też mam zaświecone lampy tylne. Czy ktoś jest w stanie wskazać rozwiązanie problemu? :) Czy rozwiązaniem jest wyłączenie bitu 7?

Edytowane przez animaes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana kodowania z trybu skandynawskiego na europa jak się nie mylę. Trzeba pogrzebać w długim kodowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Żeby nie zakładać nowego tematu ponowię pytanie z początku. Czy przy włączniki świateł na "0" i włączonym silniku jest możliwość wyłączenia świateł Led? Próbowałem jakieś kombinacje i światła Led nie świecą ale wtedy w pozycji Auto też nie świecą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...