Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie Fabryczne Radio Avant 2001r


ciurmen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno zmieniłem Audi z sedana na Avant'a gdy chciałem wymienić radio na oryginalne okazało się ze jest tam zupełnie inna instalacja jak w wcześniejszej audi a mianowicie kostka z głośnikami ma wszystkie miejsca zajęte a nie tak jak było w wcześniejszej audi tylko środkowe oczywiście głośniki w tylnych drzwiach są nie ma natomiast oryginalnego subwoofera tak samo przy kostkach nie ma śladu nawet od kostki tej trójkolorowej co jedna część idzie jako zmieniarka druga sub i trzecie jak się nie mylę fis problem w tym ze w aucie nie ma śladu nawet po tych kostkach wszystko wygląda na oryginalna instalacje nic nie poucinane ani dorabiane i pytanie moje jakie oryginalne radio obsługuje właśnie 4 głośniki przód + tył drzwi dodam ze na nieoryginalnym radiu tył jak i przód gra zależy mi natomiast na fabrycznym radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Masz taką samą instalację jak ja. Audi Szwajcar?

Niestety z tego co mi wiadomo żadne ori radia nie mają wyjść na 4 głośniki. Trzeba rezać wiązki.

Ja aktualnie mam ori navi, suba bose, przód ori głośniki a tył hertz-a bsaowe 16 i gra według mnie bardzo dobrze. Wiązki robione własnoręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi z Holandii i właśnie aż mnie zdziwiła taka instalacja a masz może jakiś schemat jak to przerobić aby podeszło fabryczne radio by tył tez grał subwoofera nie ma ale planuje zakup tez fabrycznego

Czy ktoś się wogole orientuje jak to było fabrycznie podłączone skoro instalacja jest inna niż w większości audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...