Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW F11 535d


Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

też jestem tego zdania - aczkolwiek ja w przeciwieństwie jestem zwolennikiem jasnych kolorów a w szczególności nr 1 to biały - tam to dopiero m pakiet robi robotę

Miałem na myśli, że czarna nerka w nowszych bmw to obowiązek jak dla mnie - i to niezależnie od koloru nadwozia.

Też uwielbiam Alpin weiss w m-paku, fajnie się prezentuje też Space grey.

Ale fakt faktem - biały + shadow urywa d*pę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś kółko juz upatrzone czy zostaje narazie ori ? Bedziesz szedl w kierunku podobnym do B8 ?

te felgi chyba zmęcze przez ten sezon i zostaną na zimę, a na 2016 może jakieś 20" znajde :)

co do modów to nie mam parcia i robię coś jak mam czas bo aktualnie przy dziecku i budowie domu ciężko mi wygospodarować więcej wolnego czasu na grzebanie przy aucie :-/.

Samo to, żeby wrzucić fotki na forum zajęło mi 3 miesiące :D

szczególności nr 1 to biały

nie było białego jak szukałem, poza tym mam białego fiata i jest lans ;)

BMW ma kolor SOPHISTOGRAU Brillante i powiem wam szczerze, że mega mi się podoba bo do czarnego trochę mu brakuje :)

b90.png

Mozesz zdradzić kto Ci obniżył tył kompem po zmianie sprężyn z przodu, szukam kogoś ogarnietego w temacie kodowania BMW w naszej okolicy zeby u mnie porobić parę rzeczy

sam sobie obniżyłem ;)

Edytowane przez Orzeł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze wygląda nowa seria 5 - szczególnie kombi w kolorze szarym i granatowym - jak Poloneza :)

Nie znalazłeś ciekawego C7 czy jednak F11 okazało się lepszą propozycją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto. Juz prawie kupowałem podobne tylko z mniejszym silnikiem, ale postanowiłem, że będzie budowa i kupiłem Mondeo Mk4 LIFT.

Gratuluje raz jeszcze cudownego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłeś ciekawego C7 czy jednak F11 okazało się lepszą propozycją ?

choroba nieuleczalna zwana tuningiem podpowiadała 313 ps. C7 w podobnym wyposażeniu i przebiegu jest droższa, a BMW wcześniej nie miałem okazji śmigać więc zaryzykowałem i muszę powiedzieć, że się opłaciło :) bo jestem mega zadowolony :)

Edytowane przez Orzeł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo przerabiałem. C7 sa droższe od F10/F11 i podobno lepiej się prowadzi BMW, nie porównywałem. Ja teraz bede zmieniał auto dopiero za 2 max 3 lata więc może już bedzie mnie stac na BMW, albo Audi, chyba, że wyjdą w tym czasie nowe modele to już zgłupieje. Wiecie coś na temat następcy C7, albo F10/F11?


EDIT:

http://autokult.pl/4455,nastepca-bmw-serii-5-za-3-lata-3-cylindry-pod-maska

http://moto.onet.pl/aktualnosci/nowe-audi-a6-coraz-blizej-zobacz-jak-ma-wygladac/4vnx2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki wydechów zrobione - Φ 100 mm czarny połysk :) na zdjęciu nie widać, ale wygląda jak dla mnie mega :), dodatkowo usunęliśmy końcowe tłumiki co pozwoliło na obniżenie masy auta :P i przy okazji pojawił się milutki dla ucha basowy pomruczek :)

Bez_tytu_u.png

a tutaj dzisiaj taki mały spocik mieliśmy łącznie 1140 PS :D (A6 jeszcze seria BiTDI 313, ale niebawem 400+)

IMAG1791.jpg

IMAG1787.png

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny widok na podwórku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepiękny zestawik - czerwony powala i pewnie przepięknie mruczy


RS - najładniejszy kolor

C7 - naładniejsze lampy

i Twój - najgroźniejszy przód

a każdy z nich to najwyższa półka tego co mamy na drogach

ja od soboty do jutra mam i upalam lexusa IS300h - furka z przebiegiem 250km w wysokiej konfiguracji i pakiecie Fsport - a jednak brakuje mu tego coś

DSCN2595.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to się dzieje że jeszcze ani razu nie widziałem Twojego nowego nabytku na żywo a z Yeti prowadzonym przez Ciebie kilka razy się mijałem w ostatnim czasie :decayed:
Tomek dołącza/dołączył do klubu? Takie RS4 to by było ozdobą dla klubu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepiękny zestawik - czerwony powala i pewnie przepięknie mruczy

RS - najładniejszy kolor

C7 - naładniejsze lampy

i Twój - najgroźniejszy przód

a każdy z nich to najwyższa półka tego co mamy na drogach

ja od soboty do jutra mam i upalam lexusa IS300h - furka z przebiegiem 250km w wysokiej konfiguracji i pakiecie Fsport - a jednak brakuje mu tego coś

DSCN2595.jpg

lexus musi być w opcji F a nie w pakiecie Fsport - wtedy jest frajda ;)

Piękną masz tą F11 !!! zadowolony jesteś z tego silnika ?

dzięki :), jestem zadowolony tylko teraz czekam na cooler z WAGNER tuning i atakuje 400 + ;) wtedy będę w pełni usatysfakcjonowany :D - musi być szybsza od mojej EX A4ki

jak to się dzieje że jeszcze ani razu nie widziałem Twojego nowego nabytku na żywo a z Yeti prowadzonym przez Ciebie kilka razy się mijałem w ostatnim czasie :decayed:

Tomek dołącza/dołączył do klubu? Takie RS4 to by było ozdobą dla klubu :D

bo w YETI żona ma fotelik a ja w BMW nie...... :) i częściej jeździmy SKODĄ a BMW odpoczywa........ ;) i służy do dalszych rodzinnych wyjazdów chociaż patrząc na to, ze BMW zrobiłem dopiero jakieś 5 kkm od kiedy je kupiłem to zastanawiam się nad tym po co je kupiłem :D. Na wakacje jechaliśmy AMAROKIEM bo do BMW połowy rzeczt, które mieliśmy spakowane bym nie zabrał ;0

czy Tomek dołączy to już trzeba by jego zapytać :). Mnie ten RS jakoś nie powalił na kolana. Może dlatego, że jeździłem A4ką już dość długo i chyba miała porównywalne osiągi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie ten RS jakoś nie powalił na kolana. Może dlatego, że jeździłem A4ką już dość długo i chyba miała porównywalne osiągi

cena auta, koszty utrzymania, komfort oraz osiągi niewiele gorsze od RS sprawiają że Twoje BMW wygrywa to porównanie. Jedyne co to dźwięk V8 na który choruję i kiedyś muszę sobie coś z V8 kupić... Może kiedyś będzie mnie stać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno coś zarzucić RS owi . Ogustach się nie dyskutuje ;). Ja chyba bym poszedł w innym kierunku mając taki budżet. Co do dźwięku to jest miły dla ucha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wakacje jechaliśmy AMAROKIEM bo do BMW połowy rzeczt, które mieliśmy spakowane bym nie zabrał ;0

Duża 5-tka - kombi i nie mogliście się spakować ? :D

Pomyśl o boksie na dach albo przyczepie ;)

Edytowane przez carrera369
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były pierwsze wakacje z maluchem więc braliśmy wszystko ;) łącznie z krzeselkiem do karmienia i pontonem dla Nas ;). Teraz spokojnie do BMW byśmy się zmieścili bo już wiadomo co było niepotrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...