Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekladka turbo z blb na brd


damian19886

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy zalozenie turbiny z brd do blb po chipie na 170ps to ile wiecej dalo by mocy i czy ta turbina pasuje p&p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tam delikatnie sie podniesie moc,

ale musial bys jeszcze zmienic cooler bo to on cie będzie trzymał.

Turbo pasuje p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym zalozyl turbo z brd bez zmiany softu to na ile moglbym liczyc oczywiscie po wymianie coolera? lub zalozenia hybrydy z blb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym zalozyl turbo z brd bez zmiany softu to na ile moglbym liczyc oczywiscie po wymianie coolera? lub zalozenia hybrydy z blb?

Moze 5-10 ps wiecej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta nie jest droga,

zazwyczaj to 1/3 ceny programu.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos moze mi powiedziec na czym polega hybryda? natomiast gdybym jednak zalozyl od brd lub hybryde i jezdzac bez zmiany softu czy cos moge uszkodzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie o to chodzi ze nie chce musialbym do Rybnika jechac a i tak mysle czy jezeli zalozylbym hybryde lub turbine z brd i podniosl moc do ok 200ps czy silnik i sprzeglo za bardzo by nie ucierpialy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo seria pokaza 151ps czyli ok 40ps bylo by wiecej, a Nm ile tak dwumasa wytrzyma?

Seria BLB wyszła ci 150ps ??? To raczej mało prawdopodobne,BLB nie należą do tych najmocniejszych ;-)

Zależy od stanu sprzęgła i dwumasy, ja np.wymieniałem dwumase bo już była zmęczona.

Ale teraz po kilku modyfikacjach jest 200+ i 460Nm, i nic sie ślizga,nie stuka,puka czy szarpie.

Wymiana turbiny na większa bez korekty programu ma niewielki sens,poza tym i tak efekt nie będzie zadowalający bo braknie ci powietrza.

Intercooler i turbo do wymiany,wtedy dopiero program. 3tysiaki musisz szykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy malo seryjnie ma 140ps sam tuner powiedzial ze silnik zdrowy.Pomiar byl robiony przy uzyciu dynometu + 3 os i 100kg w bagazniku.Narazie tylko zregeneruje swoje turbo a w przyszlosci pomysle nad zmiana turbiny,interkulera softu i ewentualnie dwumasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, Panowie chce przełożyć turbo z BRD ale po zakupie zauważyłem otwór w żeliwie który w turbo BLB  nie było. Czym go zaślepić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...