Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podnoszenie klapy bagażnika z pilota - avant


piotr0488

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w moim audi avant po wciśnięciu przycisku na pilocie otwierania klapy bagażnika, klapa lekko odskakuje ale nie unosi sie do góry. Zamierzam założyć sprężynkę do podwyszonych obciążeń - SB firmy metalimpex na siłowniki . Czy ktoś taką sprężynkę już zakładał? Interesuje mnie długość sprężynki aby klapa płynnie sie otwierała i żeby nie trzeba było zamykac klapy dwoma rękoma.

Edytowane przez piotr0488
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj elektryczna klapę a nie kombinuj!!! nie pasi w b8 modzić takiego badziewa. Moja subiektywna ocena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że wolał bym elektyczny ale koszt to od 900 do 1500 zł za używki, a za sprężynki ok 20 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebię temat . U mnie jest podobna sytuacja , po otwarciu klapy pilotem , klapa odskakuje ale nie otwiera się , nie wiem , może ten typ tak ma . Mam pytanie czy klapa tylna otwiera się tylko z pilota , czy można otworzyć ją ręcznie , gdy wszystko z pilota jest otwarte . Być może mam coś zepsute , proszę więc o porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w ustawieniach MMI central locking tam jest opcja odblokowywania klapy bagażnika razem z drzwiami - prawdopodobnie masz wyłączone przez co nie możesz ręcznie otworzyć klapy po otworzeniu samochodu z kluczyka.

Co do odskakiwania klapy nie pomogę bo mam elektryczną klapę i po przytrzymaniu na pilocie otwiera się sama, tak samo po odblokowaniu drzwi i naciśnięciu klamki bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyklone , dzięki , nie mam spolszczonego menu , a z angielskim  u mnie  słabo  :D , ale będę  próbował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...