Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbina.. notlauf


Cycu87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio na trasie złapałem notlaufa przy 120 km/h po zgaszeniu wrocilo wszystko do normy, sprawdzałem jaki skok ma sztanga - praktycznie wcale nie dało się jej wcisnac.. dopiero jak wzialem strzykawke i pocisnąłem powietrze tak cos odskoczylo jakby i sztanga teraz wykonuje jakis tam rucha aczkolwiek wydaje mi sie ze jest to okolo 1,5 cm to chyba za mało? dodam ze przed odskoczeniem gdy wytwarzalem podcisnienie ustami w gruszce to sztanga nawet sie nie chowała, po zabiegu pocisniecia strzykawka teraz sztange moge wciagnac w gruszke. Samochod takze po wcisnieciu gazu w podloge wgl nie idzie.. rozpedza sie rozpedza az złapie magiczne 2 k obrotow i ciągnie, ojciec ma AFN i u niego całkiem inaczej samochod zbiera sie od dolu, praktycznie wcale nie czuć jakiegokolwiek braku mocy od dołu.. Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syf w części zimnej ? możliwe to jest wgl? bo chyba nie masz na mysli zapieczonych kierowniczek po stronie gorącej czyli - turbinie, pisząc sprężarka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syf w sprężarce = zabrudzone kierownice zmiennej geometrii, naprawa polega na wyjęciu turbiny i wyczyszczeniu kierownic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj próbowałem ruszać gruszką, znowu tak jakby sie zablokowala.. Więc co kierownice to czyszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sztanga idzie naprawde ciezko lub ma minimalny ruch to masz do czyszczenia zmienna geometrie lub do wymiany sztange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwignia kierownic ma chodzić idealnie gładko i leciutko, jesli są jakies opory bedzie wyskakiwał awaryjny, kazdy tryb awaryjny skraca żywot turbiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak pisali poprzednicy. Zawór ma chodzić w miare gładko, bez szarpnięć. Gruchy jakoś często nie padają, więc raczej syf na zmiennej geometrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnij vcds i basic settings 11 i popatrz na sztange. bo może podciśnienia już nawalają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...