Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam


czester

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że ja mam oponę 255.

Ja tankuję koło 54 litry. Przeważnie przy zapaleniu rezerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik oczywiście na 16" kołach, ale 500km to bym musiał chyba cały czas na jedynce jechać. W zimie raz chyba jeżdżąc tylko do roboty 10km + rano ogrzewanie postojowe zrobiłem niecałe 700km. Bak jest oczywiście 64l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja robię trasy po 3km do roboty i spowrotem, trochę się też między firmami kręcę to jest nieco ponad 1km. 800 km to zrobiłem nad morze i spowrotem ale średnia prędkość to 100km ponad.

Tak ogólnie ładna ta Twoja biała. Też chciałem albo niebieską czy czerwoną na końcu mi się czarna fajna trafiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety diesel do miasta się nie nadaję. Ja po dwóch czarnych autach powiedziałem sobie, że następne na pewno nie będzie w ciemnym kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wsi mieszkam. Ale jeżdżę dość dynamicznie, więc dlatego też takie spalanie. Jak się szybko rozpędzę a potem jadę max 90 to na kompie schodzi do 5L i trochę. Ale to wtedy dziadkowa jazda :P

Ale benzyna jeszcze pewnie więcej by paliła na tych moich trasach. Na pewno w tych naszych 2.0 nie pomaga DPF w oszczędnym spalaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po malu dokopuje się do zdjęć, myślę że po weekendzie wrzucę aktualne foto, a teraz zmykam na South Side Festival :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gabrysia :wink:

Co byście doradzili ? Widzę po forum, że praktycznie każdy ma nakładki z RS B7, tylko z tego co wiem to trzeba je trochę docinać.

image.jpg
57_1.jpg
57_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym te brał :)

57_1.jpg

Ja mam u siebie właśnie te i wyglądają zaje.........., o wiele ładniejsze niż te drugie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzialem je w nowej TT i faktycznie fajnie to wygląda :) BTW nowy licznik w TT jest po prostu zaje.....

Edytowane przez czester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety diesel do miasta się nie nadaję. Ja po dwóch czarnych autach powiedziałem sobie, że następne na pewno nie będzie w ciemnym kolorze :)

ja też po 2 czarnych stwierdziłem że każda kolejna zmiana auta będzie miała jako główne kryterium "nie czarne"

500-800 km w 2.0 tdi 170 kucy robię-kolega ma racje jak łysze te 4,7 na 100 to m ie śmać chce pchasz go?

uzupełnij profil a potem się wypowiadaj - ciekaw jestem czym Ty się kulasz że realne spalanie w audi Cię śmieszy

jaki to wg Ciebie problem w 2.0tdi zejść ze spalaniem poniżej 5l ?

Przecież Czester napisał jasno i wyraźnie że to nie jest spalanie przy butowaniu tylko wynik jaki udało mu się osiągnąć na trasie przy prędkości ok 100km a że mieszka w DE gdzie większośc to autostrady to z czym Ty masz problem

Ile ma przy takiej jeździe palić 2.0tdi skoro przy identycznej jeździe 3.0tdi z mocą 300+ i oponą 275/30/20 pali 6-6,5l

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na autostradzie może zgoda, ale nie na polskie warunki. Jechałem o 3 dziś nad ranem, dość spokojnie bo przez lasy, kilka wiosek po drodze, w mieście wysadziłem dwie osoby i powrót, to zeszło mi do 5.8 ale jechałem średnio 51km/h zrobiłem 40 kilka km, a prędkość max to było 90, większość trasy 70-80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek dlatego trochę żałuję, że nie kupiłem 3.0tdi, ale niestety akcyza trochę mnie przerosła, a chciałem auto koniecznie z Niemiec. Te 4,7 było jak jechaliśmy na przebitej oponie załatanej pianką 150km prostej autostrady z prędkością 80km/h, ale niektórzy mają problemy z czytaniem. Żeby nie było to w mieście oczywiście spalanie 8-12l nie jest problemem. Teraz na 19'' i taki pali 0,5-1l więcej ale nie spalanie się liczy :) Co do białego koloru Mirek, zawsze byłem przekonany, że brudzi się o wiele bardziej niż ciemny, a tu zonk, jest wręcz przeciwnie, bo nie widać na nim kurzu, czany lakier jest czysty max 1 dzień, wystarczy trochę kurzu i parę kropel deszczu i można auto myć na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...