Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listewki chromowane na grill


domek92

Rekomendowane odpowiedzi

pytalem dzis w salonie VW o czesci wlasnie do grilla i nie bylo w komputerze dpstepnych tych listewek:/

Na zamówienie też nie mieli?

W niemieckim ASO maja te listewki nawet w kolorze czerwonym :)

http://shop.ahw-shop.de/chromzierleisten-fuer-singleframe-misanorot-original-audi-a4-8k-tuning-leisten?c=3359

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziekuje za numer. jutro z nim pojade, ciekawe czy beda mieli:)
podalem VIN i wytlumaczylem o co mi chodzi, powiedzial ze tylko caly grill. moze leniwy taki i mu sie nie chcialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jest możliwość kupienia samego chromu który jest oryginalnie dookoła grila ??? na Allegro niestety widzę że są ale całe grile z tym chromem łącznie ze znaczkiem audi. Mam po prostu pęknięty w dwóch miejscach ten chrom i jak jest możliwość to bym wymienił sam tylko ten element a nie cały gril

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jest możliwość kupienia samego chromu który jest oryginalnie dookoła grila ??? na Allegro niestety widzę że są ale całe grile z tym chromem łącznie ze znaczkiem audi. Mam po prostu pęknięty w dwóch miejscach ten chrom i jak jest możliwość to bym wymienił sam tylko ten element a nie cały gril

Niestety tylko cały grill, nie występuje oddzielnie chrom.

mtidgho3.png

Edytowane przez czarek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie opłaca mi się go wymieniać jak jeszcze tragedii nie ma trzeba będzie jeździć z lekko uszkodzonym :) A nie orientuje się ktoś jak jest przymocowany czujnik od temperatury zewnętrznej ??? też do tego grilla jakoś ??? widzę że dynda i oderwał się od czegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem zapytać się czy ktoś montował ten oryginalne listwy?8K0071360A2ZZ bardzo to mi się podoba jest to na ebay, bardzo ładnie to wygląda. Bo już chciałem kupić to na allegro ,ale jak tu piszecie że to jest to tandetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem takie jak na foto, stal nierdzewka z taśmą 3m. Są ładnie profilowane pod te "łezki" w grillu. Sądząc po komentarzach, gdzie nawet są fotki po montażu klientów to naprawdę spoko wygląda. Zobaczymy :decayed:

Screenshot_20171121-020903.png

Screenshot_20171121-021229.png

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kaiserman napisał:

nic niema:(

normalnie widzę zdjęcie, a Ty nie? może teraz zerknij?

7335284ad1cc5.jpg

w takim razie dorzucam jeszcze link do zdjęcia:

https://zapodaj.net/7335284ad1cc5.jpg.html

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zwykła taśma chrom zrobiłem z 3m i jest gitara. Są na metry takie wystarczy dociąć. Prawie 2 lata są i zero zuzycia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...