Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW serii 7


Rekomendowane odpowiedzi

Powinni do tego dorzucić jeszcze kartę sim i ... zamiast telefonu nosić :decayed:

A tak poważnie, chyba lepsza byłaby appka na telefon, bo weź to jeszcze wsadź do kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to już pewnie problem Twojego kierowcy, a nie właściciela :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, jednak sporo Narodu zapyla takimi autami za kierownicą i coś czuję, żę będzie jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to o Audi nie wiele się mówiło, a zaprezentowali to już prawie 3 lata temu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś ten system w cenniku Audi, bo ja nie?

W BMW kluczyk z wyświetlaczem pozwala też na parkowanie.

Ale i tak Mesiek zaraz przebije wszystkich, bo nowa E-klasa ma sama jeździć do 200 km//h, więc pewnie do S to też za chwilę dodadzą i ... kto wie co się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega pomysł i faktycznie przydatny gadżet, bo tak chyba należy to nazwać :) może wprowadzą taki do któregoś ze sportowych samochodów Hyundaia, a tych może przybędzie bo ostatnio zadebiutował specjalny zespół N Permormance, który zająć ma się właśnie tuningowaniem obecnych modeli i wprowadzaniem na rynek nowych sportowych wózków :) - http://hyundai-blog.pl/hyundai-n-performance-zadebiutuje-we-frankfurcie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten kluczyk w ręku i powiem szczerze że może i fajny gadżet ale nosić to w kieszeni to jakby drugiego smartfona nosić. Dużo lepszym rozwiązaniem i tańszym było by zrobienie aplikacji z tymi samymi funkcjami co ma ten pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bajer o ktorym mowi soolek widzialem juz pare lat temu w hondzie accord lub mazda 6, nie pamietam dokladnie. Auto samo jezdzilo po autostradzie, przy predkosci ok 140kmh, samo utrzymywalo sie w pasie itp. wiec ta nowosc od merca to nic ciekawego w sumie, chyba ze masz na mysli wypuszczenie samego auta po dzieci do szkoły, bez kierowcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieć/zaprezentować na salonie, a wprowadzić do produkcji i oferować klientom, to trochę co innego. Autonomiczne auta jeżdżą już wszędzie ale jako testówki. Nikt takiego nie oferuje.

Z tego co w necie piszą, to na razie same prowadzą się tylko Meśki (tzn. prowadzi je banan, bo nie można puścić kierownicy).

Mesiek się jakoś mocno tym nie chwali, bo system nie jest mega dopracowany i nie chce brać odpowiedzialności za ewentualnie stłuczki ale zamontowane systemy w Klasie E podobno praktycznie same prowadzą to auto.

Reszta chyba na razie nie ma takiego systemu, który faktycznie sam by prowadził auto.

Przynajmniej nie trafiłem na żaden rzetelny test, który by to potwierdził/pokazał.

Tak samo Audi niby samo parkuje na odległość od iluś lat, a kupić póki co tego nie można. A Accordach/6 nie słyszałem, żeby coś takiego było w ofercie.

Teraz kolejne "spuszczanie" się nad Q6 z zajebistą hybrydą czy tam w pełni elektryczne, które wejdzie do sprzedaży za ... 3 lata!

Do tego czasu Tesla pewnie będzie jeździła na słońce i cały misterny plan w piz....

Ale dobry PR swoje robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po gadżetów.

W Moto On testowali w mesiu hamowanie automatyczne jak auto będzie z przodu. Pewnego razu mu tak zahamował, że sam musiał wcisnąć hamulec i się otarł o tego z przodu :D

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh zabójstwo przyjemności z jazdy... Już nie długo na ulicach będziemy spotykać bezdźwięczne auta od których głośniejszy będzie rower... Zamiast kierownicy appka na smartfona z synchronizacją lokalizacji, a kierowca będzie mógł spać bo chyba tylko to mu pozostanie. Rozumiem... Wygoda.. ale bez przesady :)

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...