Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni


platiniumm

Rekomendowane odpowiedzi

Problem, że taki tuner, choćby nie wiem jak bardzo rzetelny, nie będzie zachęcał do zakupu chipa za 300 zł, podczas gdy on ma w swojej ofercie to samo za 1000-2000 zł. I tu leży pies pogrzebany, bo jeśli by się zmówić na forum, a wystarczyłoby 10 osób, to myślę, że można przy kosztach własnych 50-60zł na osobę prześwietlić takiego chipa na wylot (grupowy zakup jednego chipa, montaż w aucie doświadczalnym, hamownia, ekspertyza tunera na temat jakości zawartego na chipie programu), i mieć pewność czy taki zakup można polecić czy nie, oraz co najważniejsze czy silnik będzie latał długo w takiej konfiguracji, czy się wysypie po XX tys. km. Bo racjonalne jest, że nikt z nas nie chce przepłacać za program do seryjnego auta. Kłopot tylko w znalezieniu szlachetnego tunera, który nie będzie miał oporów powiedzieć prawdy, jeśli okaże się, że chip za 300 zł w niczym nie ustępuje programom wgrywanym za 1500 zł... Bo przecież on straci potencjalnych klientów, a wiedza w biznesie sporo kosztuje, więc kto chętnie będzie się nią dzielił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bylem na hamowni to sie pytali gdzie robilem chipa i dopiero powiedzialem po pomiaze i byli wielce zaskoczeni ze to chip z allegro tylko powiedzieli ze ten spadek nm mozna zniwelowac zakladajac blow offa nawet mi go pokazywali i chcieli sprzedac. a na koniec powiedzieli ze jak go zaloze to bedzie bardzo ladnie zgrane

ogolna ich wypowiedz to na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poza platiniumm kupił takiego czipa ostatnio i zamontował, bo ja się mocno obawiam? Platinumm, a może masz gdzieś namiary na tego gościa od którego kupowałeś, telefon czy mail, jak przez allegro to penie masz jakiś komentarz i mógł bys sprawdzić czy koleś jeszcze funkcjonuje? Lepiej kupić ze sprawdzonego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bylem na hamowni to sie pytali gdzie robilem chipa i dopiero powiedzialem po pomiaze i byli wielce zaskoczeni ze to chip z allegro tylko powiedzieli ze ten spadek nm mozna zniwelowac zakladajac blow offa nawet mi go pokazywali i chcieli sprzedac. a na koniec powiedzieli ze jak go zaloze to bedzie bardzo ladnie zgrane

ogolna ich wypowiedz to na plus

blow offa ?? większej bzdury nie słyszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto tego kolesia jest zawieszone. Dostal 3 negatywy pod koniec odnosnie tych czipow.

To nieciekawie, czyli Platiniumm miał po prostu szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka, jak chcesz sam soft do 1.8T to jedz do VTG, ew. do Rogala. Ryzyko ewentualnych kosztow po kiepskim chipie z allegro jest niewspolmierne do tego co wydasz u normalnego tunera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka, jak chcesz sam soft do 1.8T to jedz do VTG, ew. do Rogala. Ryzyko ewentualnych kosztow po kiepskim chipie z allegro jest niewspolmierne do tego co wydasz u normalnego tunera...

Może i racja, ale jakoś mi nie podrodze na Mineralną i nie bardzo mam czas, a tak przyjeżdża ci chipek do domku, ktoś Ci go szybko montuje i problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z platiniumm to mowil ze pisal nawet pare razy do kolesia (teraz) i zadnego odzewu, wiec lepiej dac sobie z nim spokoj i szukac kogos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i racja, ale jakoś mi nie podrodze na Mineralną i nie bardzo mam czas, a tak przyjeżdża ci chipek do domku, ktoś Ci go szybko montuje i problem z głowy.

Sasiad Ci go raczej nie zamontuje, musi to byc ktos kto o tym jakies pojecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasiad Ci go raczej nie zamontuje

moze kupic ksiazke "zrob to sam" :D :D :D

Tylko mi bez takich :rant: :> :polew: :polew: :polew:

Moje kochanie spokojnie sobie poradzi z zamontowaniem takiego urządzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasiad Ci go raczej nie zamontuje

moze kupic ksiazke "zrob to sam" :D :D :D

Tylko mi bez takich :rant: :> :polew: :polew: :polew:

Moje kochanie spokojnie sobie poradzi z zamontowaniem takiego urządzonka.

Kaśka naprawde nie dam rady tego zamontować :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...