Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Ile mam wentylatorów ?


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy tyle co sie zarejestrowalem, jestem stalym forumowiczem na A6 klub polska ale od pewnego czasu jestem posiadaczem rowniez A4 1,9 TDI 131 koni.

Pytanie jest blache ale ale bardzo mi zalezy na odpowiedzi, moje autko na ta chwile jest rozbite bo tyle co przyjechalo z niemiec i nie mam zielonego pojecia jakie mam kupic wentylatory do tego, tzn ile ich tam jest wogole, jeden czy dwa??? Mowia ze z jednym wentylatorem wychodzily tylko benzyniaki a diesle mialy 2 tyle ze pytajac w serwisie odpowiedziano mi ze powinien byc jeden wentylator i zaluzja, natomiast dzisiaj na gieldzie w Poznaniu wszyscy byli zdziwieni ze A4 diesel ma jeden wentylator no i jestem w kropce :confused4:

Tak wiec prosze o pomoc, wystarczy zagladnąć do swojej A4 i podpowiedziec mi jak to jest :> Pozdro dla was koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno sa 2 wentylatory.Ważną informacja jest w jakim roczniku.Do zdajesie konca 2003 robili wisko i elektryczny a od 2004 juz tylko elektryczne oba :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój AVF z 2002r. ma 2 wentylatory. Są na forum AVF'y z jednym i nie wiem od czego to zależy, ale raczej nie trzeba się tym przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego ten polamana obudowa wentylatora jest na jeden wentylator? :confused4: Wisko na bank nie mam, w sumie to musze sprawdzic dokladnie w bagazniku na naklejce jaki silnik ja mam bo juz sam nie jestem pewien a samochod na ta chwile stoi u blacharza. Moja perła jest z 22.12.2003 ale w numerze nadwozia jest juz 2004. Ciezka sprawa widze z tego bedzie.

Jak macie jeszcze jakies sugestie to czekam na podpowiedzi :) Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo podaj mi numer VIN to podam Tobie ile masz tych wentylatorów, ale widzę, że masz rocznik 2004 więc najprawdopodobniej masz tylko 1 tak jak ja.

Tomek, nie pisz, że nie trzeba się tym przejmować - przecież jest różnica w tych AVF'ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vin: WAUZZZ8E54A153455 to moj vin prosto z briefu. Tak jak napisalem wyzej to rok 22.12.2003. ale w vin jest juz 2004. Czekam na odp lukaszr Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vin: WAUZZZ8E54A153455 to moj vin prosto z briefu. Tak jak napisalem wyzej to rok 22.12.2003. ale w vin jest juz 2004. Czekam na odp lukaszr Z gory dzieki

Pawlo, u Ciebie jest jeden wentylator - zamiast drugiego są żaluzje:

f19dc74bb5855104m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak mowili mi w serwisie. Wielkie dzieki kolego!!! I juz widze ze forum A4 to rownie wielka klasa jak A6 :) tam rowniez bywam pod nickiem Paweł bo jestem takze posiadaczem A6 2003 2,5 TDI Quattro, Dobry silnik ale automat mnie doluje :embarrassed:

lukaszr czy w jakichkolwiek pytaniach moge walic do ciebie bo widze ze mamy chyba to same auto :) Dzieki wielkie, teraz jestem pewien juz na 100% :>

Ps. Widze ze masz ten sam program co w salonie VW AUDI :>

A mozesz mi podac nr katalogowy obudowy filtra powietrza i przepływomierza?? bo te czesci tez potrzebuje :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vin: WAUZZZ8E54A153455 to moj vin prosto z briefu. Tak jak napisalem wyzej to rok 22.12.2003. ale w vin jest juz 2004. Czekam na odp lukaszr Z gory dzieki

Pawlo, u Ciebie jest jeden wentylator - zamiast drugiego są żaluzje:

f19dc74bb5855104m.jpg

Co dziennie się człowiek czegoś nowego dowiaduje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, nie pisz, że nie trzeba się tym przejmować - przecież jest różnica w tych AVF'ach.

Przejmowałbym się jakby nie było wogóle :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr czy w jakichkolwiek pytaniach moge walic do ciebie bo widze ze mamy chyba to same auto :) Dzieki wielkie, teraz jestem pewien juz na 100% :>

Fajnie by było jakbyśmy problemy poruszali na forum żeby inni mogli skorzystać z wiedzy, ale jakby co to pisz spokojnie na PW - jak będę wiedział to pomogę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spoko to na forum tez bede pisal, zmodyfikowalem poprzedniego posta wiec prosiłbym o odpowiedz koledzy odnosnie obudowy filtra.

Wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozesz mi podac nr katalogowy obudowy filtra powietrza i przepływomierza?? bo te czesci tez potrzebuje :confused4

Obudowa filtra powietrza 03G 133 837

Przepływomierz 074 906 461 B (ewentualnie BX)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przed przepływomierzem i obudowa filtra powietrza kod 8E0 nie wystepuje? Ok! to chyba tyle na ta chwile, w razie problemu bede pytal bo kto pyta nie błądzi a tymczasem poczytam ciekawostek na forum o naszych A4 :>

Pozdro z Wlkp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vin: WAUZZZ8E54A153455 to moj vin prosto z briefu. Tak jak napisalem wyzej to rok 22.12.2003. ale w vin jest juz 2004. Czekam na odp lukaszr Z gory dzieki

Pawlo, u Ciebie jest jeden wentylator - zamiast drugiego są żaluzje:

f19dc74bb5855104m.jpg

czyli wsadzaja jak leci co aktualnie na magazynie "prawie" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wsadzaja jak leci co aktualnie na magazynie "prawie" :kox:

OT ...skad masz takie ladne duze fotki? ja ze swojej etki za nic nie moge takich wygrzebac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zainteresowanie jest duze moimi wentylatorami :> zamowilem juz obudowe wentylatora bo wentylator ocalał. tak na przyszłość do zainteresowanych koszt takiego plastiku 300zl brak słow, maska idealna z grilem kosztowala mnie 250zl wiec kto te ceny ustala :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...