Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa pomyślę czemu nie, zawsze mogę odsprzedać te co mam, ale puki co to czeka mnie w poniedziałek wymiana cewki w kompresorze klimatyzacji,wymiana oleju i rozrząd.
W planach jeszcze mam zamiar wrzucić manetkę z obsługą komputera.
No i wypolerować Krwistego troszkę zaniedbany lakier przez wcześniejszego właściciela ale silniczek cyka elegansio.
Na dniach myślę jak pogoda dopiszę pocykam trochę fotek i się pochwalę w innym dziale:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Siemanko też jestem Mateo. Pozdrawiam Serdecznie:)

Edytowane przez Mateo288
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Mateusz moje autko to A4 B7 Avant 2.0 TDI 140KM, BLB, od jakiegoś czasu mam kilka problemów z silnikiem i będę chciał się coś dowiedzieć na ich temat . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.A co do problemów to napewno ktos pomoze lub sie dowiesz z forum.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Mam na imię Paweł, aktualnie jeżdżę jeszcze Fordem Cougarem rocznik 99 ale już niedługą wymienię swój wysłuzony samochud na A4 b8 - kwestia tylko wyboru tego najlepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam na imię Dawid.

Mam 21 lat , od 17 roku życia pracuję na warsztacie (z początku były to praktyki , ale zostałem jednak na dłużej ;> )
Od lat jestem wielkim fanem samochodów koncernu VW , posiadałem mazdę , renault , opla . Jednak prawdziwym fanem swojego samochodu zostałem od czasu posiadania Volkswagena passata b5 fl z silnikiem 1.9tdi.
Ojciec (mechanik) od lat jest fanem Volkswagena , to chyba on we mnie zaszczepił miłość do tej grupy pojazdów (sam jeździ od dobrych 15 lat passatami , w tej chwili jest posiadaczem pięknej brązowej B6)
Mój starszy brat jest posiadaczem aktualnie drugiego audi i szykuje się na kupno kolejnego .

Także tak jak widać , cała rodzinka jest sercem z grupą VW

Wracając do tematu ... kolejnym moim samochodem po VW była audi A3 8P, od tego czasu zaczęła się moja miłość do czterech pierścieni .

aktualnie tak jak pisałem wyżej , jestem szczęśliwym posiadaczem audi A4 B7 (2.0tdi , 136km , avant , s-tronic) i cieszę się bardzo , że mogę dołączyć do grona prawdziwych fanów audi

Pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...