Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak spasować dokładkę z B7 do B6


robert16zgas

Rekomendowane odpowiedzi

I jaki dokladnie nr oe dokładki trzeba zamowic.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam rodzine w mazowieckim pomiedzy Warszawa a płockiem, wiec z mila checia wpadne :hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy , wpadaj do Maków Mazowiecki ogarniemy 2 na raz,od Warszawy masz 80km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wiecie czy dokładkę z S4 B7 też da radę spasować do zwykłego zderzaka z B6? Chodzi mi o taki efekt finalny jak na zdjęciu poniżej (moja mała inwencja w GIMP-ie)

5eff83cad62dc835med.jpg

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie sposób montażu dyfuzora na zderzaku jest taki sam jak zwykłego  ,więc będzie pasował, tylko jak dla mnie  te końcówki trochę za duże są

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też właśnie wydaje się, że dokładka powinna pasować. Skoro zwykłą da radę zaadoptować to czemu nie S4. Na tej przeróbce końcówki mają chyba 2x90. Faktycznie są za duże. Ja myślę w razie czego dać 2x70. A według was pasuje taki mod do B6?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie , tylko końcówki trzeba dobrze dobrać .Po za tym tobie ma się podobać , ja w swoim aucie robię to co się mi podoba, każdy ma inny gust 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2018 o 17:35, pezet202 napisał:

Jest ktos z podkarpacia zeby pomoc w tym temacie? Oczywiscie na wiosne :-) 

I jak kolego ogarnałeś temat? Też szukam kogoś na podkarpaciu do pomocy:) Najlepiej na już bo mam zderzak ściągnięty i będzie łatwiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mateo_c1 napisał:

I jak kolego ogarnałeś temat? Też szukam kogoś na podkarpaciu do pomocy:) Najlepiej na już bo mam zderzak ściągnięty i będzie łatwiej:)

Jeszcze w ogóle tematu nie ruszałem. Dopiero pewnie w przyszłym miesiącu się wezme za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pezet202 napisał:

Jeszcze w ogóle tematu nie ruszałem. Dopiero pewnie w przyszłym miesiącu się wezme za to.

To co, jakiś wyścig kto pierwszy, żeby Cię zmotywować? :naughty:

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:D nie dziękuję:D na razie będę miał inne wydatki - musze kupić pokrywę zaworów bo odma poszła :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałeś dawno temu moje zakupy, wszystko leży w piwnicy :D Więc i tak bym przegrał :P

Mieszkając na osiedlu w mieście to tylko masa minusów, nawet prądu nie podciągnę do opalarki a co dopiero znaleźć miejsce, żeby sprzęt jakiś rozłożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, 3r4 napisał:

widziałeś dawno temu moje zakupy, wszystko leży w piwnicy :D Więc i tak bym przegrał :P

Mieszkając na osiedlu w mieście to tylko masa minusów, nawet prądu nie podciągnę do opalarki a co dopiero znaleźć miejsce, żeby sprzęt jakiś rozłożyć...

Wiem jak to jest bo kiedys tez mieszkalem na osiedlu. Teraz tez w bloku ale jest tylko jeden i 8 mieszkan. Wszystko na gorce a na okolo domki jednorodzinne. Plac zabaw dla dzieci i mase ogrodu. Wiec prawie jak w domku :-) brak tylko garazu :-D 

Z dokladka najpierw w piwnicy bede dzialal a potem opalarka pod blok i ogien :-D 

W czerwcu wybieram sie ze znajomymi na Dynówke wiec do tego czasu musze zrobic dokladke i zderzak przod sline i zawieszenie :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Guziec583 napisał:

Kupował ktoś tą dokładkę zamiennik z ali ? 

Często szukałem tej informacji i nigdy się nie dowiedziałem :D
Zapytaj ostatnio jest na grupie fb aktywny temat, może ktoś się odezwie - https://www.facebook.com/groups/1532886183611737/permalink/2125138384386511/

Ja jak patrzyłem na ceny używanych na allegro i ich stan to odpuściłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często szukałem tej informacji i nigdy się nie dowiedziałem [emoji3]
Zapytaj ostatnio jest na grupie fb aktywny temat, może ktoś się odezwie - https://www.facebook.com/groups/1532886183611737/permalink/2125138384386511/

Ja jak patrzyłem na ceny używanych na allegro i ich stan to odpuściłem [emoji3]
Poszukiwany plastikarz do przedniej i tylnej dokładki. Woj. Mazowieckie znacie kogoś?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwany plastikarz do przedniej i tylnej dokładki. Woj. Mazowieckie znacie kogoś?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...