NAVIPREMIUM - Dedykowane systemy nawigacyjne ANDROID do Audi A3, A4, TT
26 26

220 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

naviPremium    0

Cześć Wszystkim!

Zapewne wielu z was zastanawia się nad zakupem dedykowanej bądź uniwersalnej stacji multimedialnej.
    Prawdopodobnie niektórzy mieli już do czynienia z takimi stacjami i mają wyrobione jakieś zdanie na ten temat.

My chcielibyśmy zaproponować Wam stacje na Androidzie, które są już kolejną i bardzo udaną generacją urządzeń tego typu.

Krótko o nas:
    Sprzedażą i montażem zajmujemy się ponad 5 lat, znamy dokładnie rynek, kwestie techniczne oraz specyfikę samochodów.
    Zespół składa się z kilku osób, posiadamy dział handlowy, instalacji i techniczny.

Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy będą mocno sceptycznie nastawieni, dlatego obejrzyjcie prezentacje video na YouTube. Zapraszamy Was również do prezentacji w Warszawie oraz zadawania wszelkich pytań.

Z całą pewnością wśród Was są również nasi klienci.

Czekamy na wasz odzew :)

UWAGA!!!
    Dla forumowiczów A4 Klub oferujemy RABAT 50złna każdym urządzeniu i gratisy: aktywny separator antenowy o wartości 30zł i mikrofon zewnętrzny do zestawu głośnomówiącego!
    Wystarczy przy składaniu zamówienia telefonicznie/mailowo/przez stronę powołać się na forum i swój nick.

Bardzo ważne: Oferta jest ważna tylko w przypadku zamówień poza Allegro.

Zapraszamy również do naszego biura w Warszawie, Al. Prymasa Tysiąclecia 76D, w celu obejrzenia prezentacji urządzenia i jego możliwości.

Oferujemy również usługę profesjonalnego montażu na terenie Warszawy.
    Możliwe są większe rabaty w przypadku zamówienia grupowego, pierwszy próg to 5 osób, następny 10.

Specyfikacja techniczna:
    http://navipremium.home.pl/allegro/specyfikacja.html

Urządzenia są dostępne dla modeli:

AUDI A3 2003-2011
    http://navipremium.eu/pl/produkty/nawigacje-audi/nawigacja-audi-a3-detail

A3.jpg

AUDI A4 2002-2009

http://navipremium.eu/pl/produkty/nawigacje-audi/nawigacja-audi-a4-detail

A4.jpg

AUDI TT 2006-2011

http://navipremium.eu/pl/produkty/nawigacje-audi/nawigacje-audi-tt-detail

TT.jpg

Przykładowa prezentacja wykonana w Audi A4 jednego z naszych klientów, pokazująca podstawowe funkcje i działanie radia.

Pozdrawiamy
    Zespół NaviPremium

NaviPremium S.C.
    ul. Sikorskiego 119, Klaudyn
    05-080 Izabelin
    NIP 118-209-99-95, REGON 147319851

Dział Handlowy
    883 520 720 / [email protected] - Krzysiek
    501 080 032 / [email protected] - Łukasz
    http://www.navipremium.pl

Witajcie!

Na zamówienie dostępne są nawigacje z nowym wyglądem panelu przedniego, tyczy się to modeli A3, A4 i TT (zdjęcie do A4 wrzucimy w najbliższych dniach).

Przedstawiamy zdjęcia:

A3.jpg

TT.jpg

W razie pytań zapraszamy Was do kontaktu :)

Pozdrawiam

/Krzysiek

Edytowane przez naviPremium

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    darekkania1    0

Czesc mam pytanie mam audi a4 b6 avant z radiem concert 2 plus subwoofer w bagazniku harman, pytanie dotyczy czy po podlaczenie tyl bedzie dobrze grac czy ciszej od przodu oraz jak tojest z lapaniem fal radiowych bo szlyszalem ze ciezko oraz ten nowszy model z rozdzielczoscia hd w jakiej cenie by byl oraz czy montaz dodatkowo platny???Jeszcze jedno czy trzeba zmieniac kosz ??? ja mam pod panelem klimatyzacji schowek czy po zainstalowaniu tej nawigacji on bedzie jeszcze dostepny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    naviPremium    0

Czesc mam pytanie mam audi a4 b6 avant z radiem concert 2 plus subwoofer w bagazniku harman, pytanie dotyczy czy po podlaczenie tyl bedzie dobrze grac czy ciszej od przodu oraz jak tojest z lapaniem fal radiowych bo szlyszalem ze ciezko oraz ten nowszy model z rozdzielczoscia hd w jakiej cenie by byl oraz czy montaz dodatkowo platny???Jeszcze jedno czy trzeba zmieniac kosz ??? ja mam pod panelem klimatyzacji schowek czy po zainstalowaniu tej nawigacji on bedzie jeszcze dostepny

Cześć,

Po montażu radia tył będzie grał ciszej, w tym wypadku trzeba zastosować konwerter sygnału high level na low level.

Tuner radiowy był zawsze bolączką tego typu sprzętu, to fakt, jednak obecna generacja urządzeń z Androidem 4.4.4 ma zdecydowanie bardziej stabilny tuner, dodatkowo w cenie otrzymasz dwukanałowy separator antenowy który uaktywnia anteny w szybach. Trzeba jednak mieć na uwadze, że tuner może się okazać słabszy od fabrycznego.

Model z nowszym panelem kosztuje 2099zł, jednak jest dostępny tylko na wyraźne zamówienie. Modele z rozdzielczością 1024x600 to dodatkowy koszt 100zł, czyli 2199zł i w chwili obecnej również są dostępne tylko na zamówienie. Jest również opcja zakupu nawigacji z procesorem Quad Core za dodatkowe 65zł. Całość sprowadza się wtedy do 2264zł.

W przypadku radia 1 DIN czyli Concert II wymagana jest zmiana kosza. Można go kupić u nas w cenie 200zł, oczywiście jest to oryginalny produkt Audi. Montaż wykonuje dla nas zewnętrzna profesjonalna firma, usługa ze zmianą kosza kosztuje 400zł, dodatkowo jest też przenoszony niżej panel Climatronic i popielniczka. Po zainstalowaniu nawigacji schowek nie będzie dostępny.

W razie innych pytań zapraszamy do kontaktu :)

Pozdrawiam

/Krzysiek

EDIT 06.08.2015:

Moi Drodzy,

Przygotowaliśmy limitowaną ofertę dla wszystkich użytkowników forum.

Do wyczerpania zapasów cena końcowa za urządzenia dual-core o rozdzielczości 800x480 wynosi 1799zł.

Czyli każdy otrzymuje upust 300zł.

Związane jest to z planem wprowadzenia do oferty urządzeń o lepszej specyfikacji technicznej, tzn:

- quad-core - czterordzeniowy procesor

- wyższa rozdzielczość ekranu: 1024x600

Urządzenia na wyższej specyfikacji będą dostępne od przyszłego miesiąca w cenie 2199zł.

Pozdrawiam

/Krzysiek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rederyk78    0

Wita. Rozumiem ze sterowanie z kierownicy jest. A jak z wyswietlaniem wskazówek na FIS-ie bo to jest jedyna rzecz która mnie powstrzymuje przed kupnem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    naviPremium    0

Rozwiązanie ze wskazówkami jest przygotowane stricte pod fabryczną nawigację. Technicznie jest to do zrobienia, tylko producenci software'u (np. AutoMapa) musieli by dostosować aplikację, czyli dopisać taką funkcjonalność do programu.

Pozdrawiam

/Krzysiek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rederyk78    0

Ok dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    kruszek1985    0

Mam waszą nawigacje i narazie jest kiepsko z radiem nawet bardzo.

Auto a4 b6 awant. Stare radio concert grało idealnie. W szybach 3 anteny 2 boczne i tylna, wszystkie podłonczone. Wzmacniacz 8E9035225B

Nawigacja podłonczona przez separator obsługujący diversity, podłanczałem też przez separator bez diversity i bez zmian.

Radio gra ale praktycznie non stop coś szumi w tle. Nie ma czystego odbioru. Nie wiem już co robić. Zastanawiam się już tylko nad anteną zewnętrzną ze wzmacniaczem. Jest sens ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Tom A4    1

Niestety nic nie zrobisz to chinol albo powrót do oryginału albo dalsza męka ale to już twój wybór.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    simon__75    0

Dostępne są takie systemy dla Skody Superb II ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    naviPremium    0

Witajcie,

Urządzenie jest tylko platformą, którą mając odpowiednią wiedzę można modyfikować...

Kruszek1985

Jeżeli masz problem z radiem w swoim samochodzie, niezbędna będzie modyfikacja urzadzenia i płyty głównej - odbiór się poprawi

----

Chciałem również dodać, iż obecnie elektronika z Chin - ta na rynek europejski !! Niczym nie odstępuje od innych znanych marek światowych

----

Simon75

Witaj,

Na stanie mamy dostępne urządzenia do twojego samochodu - quad core , 1024*600

Jest to najnowsza edycja tego urzadzenia

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    naviPremium    0

Kruszek 1985

Tak, radio musisz odesłać do nas... nie jesteśmy w stanie stwierdzić jak gra radio bez podłączenia do samochodu,

jeżeli u ciebie słabo, to dokonamy odpowiednich modyfikacji aby było "OK"

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rederyk78    0

Witam mam jeszcze takie pytanie: Jakie sa różnice między ta stacja multimedialną a np stacja ZENEC ZE-NC3141D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    naviPremium    0

Witam mam jeszcze takie pytanie: Jakie sa różnice między ta stacja multimedialną a np stacja ZENEC ZE-NC3141D

Witaj,

Przede wszystkim System !

ZENEC to windows ce - nic do niego nie wgrasz, poza programami nawigacyjnymi,

Ale jak chcesz np. uzywać Yanosika, bądź dograć jakieś programy, to polecamy naszą platformę na androidzie...

dodatkowe plusy to internet, multimiedia, itd

Pomijam, że zenec to niższa rozdzielczość ekranu, słaby procesor,i jak pisałem przestarzały system itd

Warto dodać, że obecnie wprowadzamy urządzenia na nowym designie, jak oryginalny RNS

Na allegro będą dostępne od wtorku/środy

A4.jpg

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Caporeira    0

Czy można gdzieś poczytać recenzje na temat tego urządzenia ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    naviPremium    0

Czy można gdzieś poczytać recenzje na temat tego urządzenia ?

Witaj

Nie mamy konkretnych recenzji sprzętu... możesz zapoznać się z naszymi opiniami na Allegro, obejrzeć prezentacje na YouTube, dodatkowo funkcjonujemy też na innych forach, na przykład BMW Klub. Najlepiej zajrzyj do nas do sklepu w Warszawie, na własne oczy będziesz mógł obejrzeć urządzenie.

Pozdrawiam

/Krzysiek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Caporeira    0

Dziękuję za odpowiedź, ale niestety osobiste stawienie się nie wchodzi w grę - za daleko.

Ale na pewno są jakieś recenzje, może po angielsku lub niemiecku? Nie musi być po polsku.

Ta prezentacja na YouTube to dla mnie za mało abym zdecydował się wydać tyle pieniędzy.

Można prosić o model urządzenia abym mógł poszukać tych recenzji na internecie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    naviPremium    0

Dziękuję za odpowiedź, ale niestety osobiste stawienie się nie wchodzi w grę - za daleko.

Ale na pewno są jakieś recenzje, może po angielsku lub niemiecku? Nie musi być po polsku.

Ta prezentacja na YouTube to dla mnie za mało abym zdecydował się wydać tyle pieniędzy.

Można prosić o model urządzenia abym mógł poszukać tych recenzji na internecie?

Hej,

Tak jak pisaliśmy, opinie na temat naszych urządzeń znajdziesz na forum forda/ bmw/ skody/ i innych, allegro również

Podeśle ci później recenzje z forum forda, tylko znajdę..., - dotyczy ona co prawda starszej generacji , ale zawsze będziesz mógł coś poczytać

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    szeryf    0

Jutro wysyłam mam nadzieje że to znacznie poprawi odbiór

Kolego daj znać czy po modyfikacji jest lepiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    kruszek1985    0

Jutro wysyłam mam nadzieje że to znacznie poprawi odbiór

Kolego daj znać czy po modyfikacji jest lepiej.

Dostałem radio przed wekendem. Po podłonczeniu radio odbierało dużo lepiej choć nie idelanie. Nie wiem czemu nie działa przełanczanie stereo/mono. Wydaje mi się jakby ciągle grało w mono. Możliwe że antena zenętrzna była by lepsza ale wystąpił inny problem.

Mianowicie radio nie zawsze sie załancza . Aplikacja się włancza ale cisza w głośnikach. Raz działa raz nie. Pozatym od samego początku wifi ciągle zrywa połaczenia więc i ten problem zgłosiłem.

Jutro wysyłam w celu naprawy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    grubass.ml    0

Koledzy zastanawiam sie nad kupnem takiego radyjka, warto??

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    naviPremium    0

Koledzy zastanawiam sie nad kupnem takiego radyjka, warto??

Hej,

Wszystko zależy czego oczekujesz i co potrzebujesz...

Jeżeli chcesz mieć fajną platformę multimedialną to tak, jeżeli jesteś nastawiony tylko i wyłącznie na dzwięk, to napewno znajdą się lepsze jednostki jak alpina, kenwood, etc

Podstawowe funkcje naszego urządzenia

- Radio

- Zestaw głośnomówiący

- Multimedia - 2*usb, 2*microsd

- Dysk twardy 16gb

- Ekran 1024*600

- Internet : - yanosik, live traffic, google, youtube i inne

- Android 4.4.4 Kitkat...

Dość istotny jest fakt, że w A4 jeżeli chodzi o radio to najlepiej radzi sobie z tym fabryczne radio, wszelka zamiana na cokolwiek co niefabryczne, często skutkuje mniejszą czułością tunera ... znaczy , może słabiej zbierać fale, ale to można sprawdzić po podłączeniu urządzenia, często jest tak, że instaluje się jakiś dodatkowy wzmacniacz antenowy

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    grubass.ml    0

Akurat na zwyklym radiu fm aż tak bardzo mi nie zależy, ale tak jak mówisz zawsze można zainstalowac wzmacniacz...

Druga sprawa jaka mnie interesuje to jak ta jednostka bedzie zachowywac się z tubą i ze wzmacniaczem... czy nie bedzie charczeć...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    naviPremium    0

Wszystko będzie grało prawidłowo, proponuje abyś z naszym instalatorem skonsultował wszelkie kwestie techniczne ktore cię interesują

Ł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    wadeo    0

Witam mam takie pytanie jak to radyjko będzie sprawowało sie w miejsce RNS D z system BOSE bo zależy mi na pozostania na tym samym szczeblu jakości dzwięku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    naviPremium    0

wadeo

Cóż... Każde radio brzmi inaczej, jeżeli jesteś przyzwyczajony do konkretnego brzmienia, to tak, nasze radio oczywiście będzie grało inaczej...

Nie jest to oczywiście sprzęt audiofilski i myślę, że pod tym względem fabryka gra lepiej... i to chyba jedyny plus ...

Główny nacisk w naszych urządzeniach jest skierowany na funkcjonalność

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    boguc    0

I jak tam jeździ już ktoś z takim radyjkiem ?
    Kusi ten android...
    Jak to wygląda teraz cenowo dla.... forum :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    a4tommi    0

J.w bo tez bym się skusił

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Klejk    0

Jest już jakiś model który będzie pasował p&p do A4 B5?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta